Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+8
D@DO
lavica
mg750ie
sju_rod
Giga
juli
Borris
Dragec07
12 posters

    Oporavak

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Oporavak Empty Oporavak

    Postaj by Dragec07 7/9/2009, 23:55

    Nije me bilo malo duže na forumu, no naravno isprike su mi v žepu.
    Nakon 3 tjedna bolničkih dana preselio sam se konačno doma i trebalo je masu toga organizirati i urediti pa mi je internet prisilno otišao u drugi plan.
    Konačno sam sve prilagodio svome trenutnom stanju, a ima i pravih novosti, pa me evo opet s novom temom koja i najavljuje slijedeće razdoblje: OPORAVAK.
    Mare je počela pomalo komunicirati s okolinom i pokazivati znakove oporavka. Stisak ruke, smiješak, pogled, vidi se da pomalo osjeća svijet oko sebe. Brzo se umori i to ne traje dugo, ali za sve nas to je veliki napredak.
    Ovih dana seli se na odjel, do kraja tjedna krenut će i rehabilitacija, a to znači i odlazak u toplice. Poslovično suzdržani lijčnici ovaj put su nas ohrabrili i bez obzira što očekivani oporavak procjenjuju negdje između 6 i 9 mjeseci to su divne vijesti. Ali znam da je Mare jaka i da će se potruditi da nam se vrati kao ona naša stara Mare, a ima nas tu dosta koji ćemo joj u tome i pomoći.
    Ja afro na žalost još uvijek ne uspijevam provoditi puno vremena u kretanju, uglavnom je to ograničeno na relacije krevet - kuhinja, krevet - WC, krevet - krevet, ali i to će valjda brzo proći i nadam se da ću uskoro biti sposoban za jednu posjetu bolnici i konačno opet vidjeti svoju Maru. A do tada, znam da niste zaboravili gdje stanujem i da ću uskoro vidjeti i sve vas. Do ulaznih vrata uvijek mogu, a doma sam cijelu večer, noć Sleep i dan. flower. A naći će se i po koja testna piva i pola litre gratis, naravno.....
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Borris 8/9/2009, 00:09

    Dragec ovo za Maru su stvarno krasne i ohrabrujuče vijesti Laughing !!! Ti se nemoj preveč forsirati , sve bu došlo na mesto , samo pomalo!!! Nažalost nemremo ovih dana doč do tebe jer sutra ujutro idemo na Cres-Lošinj kaj smo dost dugo planirali a vračamo se u petak¨! Tak da se prije subote ili nedelje nažalost nebumo vidli....Do onda lepi pozdrav!
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Dragec07 8/9/2009, 00:15

    Borris je napisao/la:Dragec ovo za Maru su stvarno krasne i ohrabrujuče vijesti Laughing !!! Ti se nemoj preveč forsirati , sve bu došlo na mesto , samo pomalo!!! Nažalost nemremo ovih dana doč do tebe jer sutra ujutro idemo na Cres-Lošinj kaj smo dost dugo planirali a vračamo se u petak¨! Tak da se prije subote ili nedelje nažalost nebumo vidli....Do onda lepi pozdrav!
    Hvala, hvala.... Sad vidim tko je spasio i tko još uvijek spašava našu turističku sezonu. A vi lijepo uživajte i vratite se sa puno novih slika i utisaka......
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by juli 8/9/2009, 00:26

    Evo i mene, kaj da ti velim presretna sam zbog Mare, i viš kaj delaju pozitivne misli, sam ti ja rekla da bute uskoro oboje u toplicama, i da vas bumo izvukli na cugu cheers cheers cheers drunken .
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by juli 8/9/2009, 00:31

    A kaj se tiče turističke sezone, znaš ti nas dva eventualno tri dana usred tjedna i to je to. Makar bolje i tak nek nikak, bar smo ove godine ta dva - tri dana proveli u izvrsnom društvu naših prijatelja i mogu ti reči da nam je to više značilo nego da smo se mogli negdje odmarati tri tjedna.
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Giga 8/9/2009, 14:22

    Prekrasna tema Oporavak Icon_lol , nadam se da će oporavak teći po planu. Jel planiraš otiči u toplice s Marom? Stvarno mi je želja da vas uskoro vidim zajedno jer to je to. Ti se doma odmaraj i skupljaj snagu za vas oboje u dolazećim danima rehabilitacije Oporavak Icon_sunny
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by sju_rod 8/9/2009, 17:53

    kaj reči? super vijesti,hvala bogu da je bolje,malo mi se čini dug oporavak ali i to bu prošlo,ma samo da nam opet bute skupa,daj bože čim prije..... Oporavak Icon_sunny
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Dragec07 8/9/2009, 22:50

    Mara bi trebala u toplice, Krapinske, još ovaj tjedan, za sada 3 tjedna, plus očekivana dopunska 2. Ak meni bude sve po planu, ja negdje iza 25.9. Nadam se da će nam se preklopiti koji tjedan..... Oporavak Icon_bounce
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by mg750ie 9/9/2009, 10:15

    želim Vam najbrži oporavak na svijetu.
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by lavica 9/9/2009, 11:17

    Aj, fala Bogu, napokon neke lijepe vijesti. Oporavak Icon_sunny Oporavak Icon_sunny Oporavak Icon_sunny Oporavak Icon_sunny Oporavak Icon_sunny Oporavak Icon_sunny Oporavak Icon_sunny Oporavak Icon_sunny Oporavak Icon_sunny Oporavak Icon_sunny Oporavak Icon_sunny Oporavak Icon_sunny Oporavak Icon_sunny
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by D@DO 14/9/2009, 03:00

    Evo konacno da i ja zahvalim Bogu i ponekom doktoru! Oporavak Icon_cheers

    Dragec nemaš pojma kak mi je drago da sve to skupa ide nabolje!
    Ako kaj trebaš.. slobodno javi jer ja imam vremena da ti skocim dopeljati ili otpeljati bilo kaj.
    Jedino nemoj zvat da ti kuham jer to ne bu na dobro zišlo! Oporavak Icon_lol
    Ali ak trebaš kakve chevapose ili kaj drugoga.. za to nema frke! Oporavak Icon_smile
    Odmaraj se i skupljaj snagu, a sve ostalo bu došlo samo po sebi!

    P.S.
    Broj moba: 098 364 336
    avatar
    annamotori
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 03.09.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by annamotori 14/9/2009, 14:54

    Super vijesti Dragec...drago nam je da sve to ide na bolje,drzite se i pozzzz od nide i amele!!!
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by mg750ie 14/9/2009, 15:14

    a kak bi išlo nek na bolje,
    pozdrav iz VŽ toplica.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Dragec07 14/9/2009, 20:51

    Ne javljam se već duže u ovoj temi jer pravih novosti još nema. Sada je sve usredotočeno na prebacianje Mare na oporavak u Krapinske toplice. Ali kad to ne plačaš sam i kad nemaš poznate, to je izgleda nemoguća misija. Ni sam više nisam siguran koga sam sve nazvao tražeći pomoć. U Vinogradskoj nemaju baš pravi program rehabilitacije, a iz Krapinskih se ne javljaju. Ako itko ima bilo kakvu kontakt osobu, bio bih više nego zahvalan.
    Do kraja slijedećeg tjedna ja se mogu i smijem kretati samo po stanu, pa se osjećam još bespomoćnije i beskorisnije. Uglavnom dobivam sve informacije od Lorete i prijatelja koji redovito posjećuju Maru. Napretka ima, ali on je spor i malen, upravo onako kako su to liječnici i predvidjeli. Ali znam da će na kraju ipak sve biti dobro.
    MG-u želim ugodan boravak u Varaždinskim.
    Simon
    Simon
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 31.08.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Simon 17/9/2009, 14:45

    Odlicne su vijest da se Mare oporavlja, a i ti da šećeš makar po doma..

    Sto se tice odlaska u toplice Saša ce ti se javiti mozda imamo neku špagicu, radimo na tome punom parom Smile
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Dragec07 20/9/2009, 02:59

    Zadnja dva dana vijesti iz bolnice nisu baš najbolje. Mara je dosta depresivna, često plače i nije spremna za bilo kakve vježbe. Iako je vrlo teško nakon dosadašnjeg konstantnog napretka vidjeti i koji pomak unazad, mi smo svi hrabri i vjerujemo da će biti bolje i da će slijedeći korak biti naprijed.
    Zahvaljujući Saši i rodbini pronašli smo kontakt i u Krapinskim toplicama i mislim da osiguranje termina za početak rehabilitacije ne bi trebao biti problem. Sada je najvažnije da Mara pronađe unutarnju snagu i počne se boriti za svoj oporavak kao što se i cijeli život, često sama, borila sa svim životnim problemima. A svi mi, porodica i prijatelji, biti ćemo uz nju cijelo vrijeme i nećemo odustati i predati se.
    Mene su moji Vipovci opet iznenadili jednom velikom košarom prepunom voća (preko 10 kila) koju mi je dostavio teksist u kasnim večernjim satima pa je iznenađenje bilo još veće.
    Oporavak 822A000D-B30A-E34E-9D46-C7AA6E888B5F_thumb Oporavak 855C5C74-5A0B-E84D-99F0-27EA433DBC02_thumb

    Uz takvu vitaminsku injekciju i mnogobrojne posjete i podršku nije ni čudo da se ubrzano oporavljam i pomalo već šečem bez štaka. Ako preživim fizioterapeutkinju (hvala bogu vikendom je nema) krajem slijedećeg tjedna mogao bih konačno udahnuti i malo svježeg zraka.

    A neke koji se odmaraju u VŽ toplicama Oporavak 1830E27D-34A6-9A43-9310-418935371500_thumb vikendom se može vidjeti i na Srednjacima. Oporavak B0F8EDBC-058F-F34C-97D8-349EC24700EC_thumb Cijenim to.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by mg750ie 20/9/2009, 10:12

    Pozdrav rekovalscentima Oporavak Icon_rolleyes iz predgrađa Hrvatskog Zagorja - tj iz Zaprešića, Oporavak 526515
    mislim na Vas, nemojte zabušavati u oporavku. Oporavak Icon_cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by sju_rod 20/9/2009, 21:37

    ma ja sam odmah znal da je guzzi pravi motor a ni Brankić nije loš jer možete vidjeti na slici bazen i na žalost nemrete videti Branka kak se vozi po dnu sa guzzijem i možete primjetiti da nema valova što nam govori da se vozi lagano,skoro na leru tak da ne uznemiri ostale na bazenu.A poslije ga vidite ipak obučenog jer je u bazenu vozil i kupalkama pa se zato i nije ukazal,e moj Brankić--- Oporavak Drunken_smilie
    Nadam se da Mare nakon terapije bude opet ona stara,samo da krene.....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by mg750ie 20/9/2009, 21:57

    Nakon vikenda provedenog doma s familijom i dragim osobama, dokotural sam se u toplice, te sam spreman na torturu oporavka u vanjskom bazenu minimalno 20 rundi. Najcesce je bazen samo za mene, to je ko u snu, a popodne nas ima pet-sest.
    Ovdje svi koji slusaju fizijatra dobro prolaze, ovi moji susedi hokejasi, ko Medvescak, kad se deli klopa uvjek su prvi brzi, nema suca koji bi sudil buli ili nekaj drugo.
    .Mariji i Dragecu zelim takve tak dobre fizijatre koji ih motiviraju da buju najbrzi u oporavku.
    Lep pozdrav iz spec bolnice za oporavak Varazdinske Toplice.
    avatar
    Sasha_1981
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 25.08.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Sasha_1981 22/9/2009, 10:05

    Evo jos malo informacija..
    U petak je kontaktirana jedna stanovita gospodja u Krapinskim i receno je da u ponedjeljak imaju konferenciju.
    Jucer su se doktori nasli i Maru bi trebali prehititi u srijedu ili najkasnije cetvrtak u toplice.
    Dragec, ja bi te zvao jos jucer al sam pak tvoj broj zgubil, a cijelo sam popodne proveo kod svog oca u bolnici i iskreno zaboravio sam. A znam da su oni javili u bolnicu jos jucer prijepodne, pa je logicno da ovu informaciju vec imas. Oporavak Icon_razz
    Al za ostalo pucanstvo da se nadje.
    Brz oporavak i sve najljepse zelje saljemo.
    p.s. sta got treba tu smo.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Dragec07 23/9/2009, 19:08

    Jučer nakon što sam posjetio Maru u Vinogradskoj bolnici nisam baš bio u stanju pisati po forumu.
    Danas je Mara prebačena u Krapinske toplice i smještena na Neurološki odjel. Uz sve potrebne terapije, fizioterapeute, logopede i pomagala svi očekujemo vidan napredak.
    Još jednom hvala svima na konkretnoj pomoći, a vjerujem da će neka od vožnjica biti i u smjeru Krapinskih.
    Nakon petka, nadam se da ću i ja biti još pokretniji.
    avatar
    Sasha_1981
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 25.08.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Sasha_1981 24/9/2009, 09:54

    Drz se dragec.

    Ja vjerojatno idem sljedeci tjedan u krapinske, pa ako ce trebat kaj, javi se.
    D@DO
    D@DO
    Roler
    Roler


    Registration date : 17.06.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by D@DO 24/9/2009, 18:17

    Eto ga.. bili danas kod Drageca u posjeti krko i ja.. Oporavak C180
    Oporavak E0569381-B2DA-0949-B8A6-3CA8B1F8D7BA_thumb Oporavak DF888040-9EA6-9144-8D0B-8C4E7DEA944C_thumb Oporavak E5FFCADD-03F9-6F45-A633-EB9AD125FAE5_thumb
    Dragec nam se cini kak novi.. jedino kaj nemre dugo stajati i mora prileci.. Oporavak B030

    Oporavak 10A73C7C-DAF5-C842-8A87-85EA8EAC5A54_thumb Oporavak 9D784D27-21A4-BA41-AD70-33DD390B119D_thumb
    Normalno da smo morali ostaviti svoje tragove posjete.. Oporavak H030
    Oporavak 79B3DC26-52D0-2E49-BBD9-EEBA8B20B303_thumb Oporavak 12830808-C29F-9B4A-B228-FEE1A4E95EDE_thumb
    Sve vas skupa puuunooo pozdravlja! Oporavak H010
    Oporavak 6BFB7025-7FAA-D84C-8870-89B51099FEE7_thumb
    I stalno je u mislima s Marom za koju se nadamo da ce na kraju sve izaci na dobro..
    bez obzira koji vremenski period za to bude potreban! Oporavak A115
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by sju_rod 24/9/2009, 20:57

    da možda će toplice ubrzati Marin oporavak,daj bože da se i to dogodi.Kaj se tiče prvih slika lijepo se vidi da se Dragec zadržava kod pikada što nam govori da ste se vas trojica IGRALA,neznam kak ste ga nagovorili da vam čupa pikada iz ploče i to sa jednom rukom,mislim da to nije bilo lijepo od vas...ak ste več došli čovjeku u posjet niste ga odmah trebali zaposliti,znam da treba kretanje ali ne pod prisilom i to još od vas dvojice,strašno.No Gec bu ozdravil a onda ha,ha,ha,ha,ha....... Oporavak 521978
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Dragec07 4/10/2009, 00:08

    Danas sam prvi put bio u posjeti Mari u Krapinskim toplicama. Trebalo je dosta muke i truda dovesti se do Krapinskih obzirom na još bolnu zdjelicu, ali isplatilo se. Onih nekoliko smješaka i stisaka ruke brzo su odagnali svaku bol.
    Znao sam da će oporavak biti spor, no sada mi se čini kao da nam ti pomaci dolaze još sporije. Ali sav trud i molitve biti će nam na kraju nagrađene i Mara će opet biti s nama. Ima tu uspona i padova, ali izbora nema. Svi želimo našu Maru nazad.
    Kćer, sestre i brat sada podnose najveći teret i nije im lako. Ali svaki novi Marin pokret, smješak ili znak koji dođe tako neprimjetno, samo su mali ali siguran korak prema konačnom oporavku.
    Prije par dana Nena je snimila Maru, pa oni koji su je vidjeli na intenzinoj u Vinogradskoj mogu uočiti promjene na bolje. Trenutno zbog lijekova nije sve tako dobro, no svi smo sigurni da je to samo mali predah i da opet slijedi mukotrpan proces učenja i vježbi. Naša Mara može to.
    https://www.youtube.com/watch?v=vmCbZr_py-s
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by sju_rod 9/10/2009, 23:00

    neznam kaj da velim,treba vjerovati to je sigurno ali kak veliš taj oporavak bi mogao potrajati,nadamo se svi ne dugo.Pogledao sam poslije i snimku Marinog rođendana i uz veselu Maru moglo se zapaziti natpis na Borisovoj majci NE PREDAJ SE NIKAD osim ako moraš,nadam se da ovaj drugi dio ne dolazi u obzir i to NIKAD.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by mg750ie 17/10/2009, 09:27

    bok svima,
    fale nam raport, zabušanti neznam kaj se događa?
    Gec bi trebal počet delat ili i tu ima nekaj novog-a, moram dogibati na kavu.
    Rekovalescenti držte se vrijeme radi za Vas
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by lavica 17/10/2009, 10:16

    Ima mg pravo!

    Dakle ???
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Borris 17/10/2009, 10:42

    Ovo je več stvarno zabrinjavajuče......Dragec se u ponedeljak spremal iti zapalit skutera i od onda ni glasa od njega.....Da se kaj ni dogodilo???? A mi na našu sramotu pojma nemamo.. Oporavak Icon_redface
    avatar
    annamotori
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 03.09.2009

    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by annamotori 17/10/2009, 12:06

    Vidjeli smo Maru upravo na YouTube i drago nam je da se uspjesno oporavlja,,,zelimo joj sto prije brz oporavak i puno pozdrava...
    Amela & Nido

    Sponsored content


    Oporavak Empty Re: Oporavak

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 14/5/2024, 12:13.