Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    avatar
    Sasha_1981
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 25.08.2009

    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije Empty Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    Postaj by Sasha_1981 27/8/2009, 21:24

    Suzuki gsx 550 EF

    [img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije Empty Re: Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    Postaj by Dragec07 28/8/2009, 13:03

    Vidim da u nasoj ekipi suza nikad ne manjka.
    Lijep primjerak!
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije Empty Re: Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    Postaj by mg750ie 28/8/2009, 13:09

    lijep primjerak mzk
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije Empty Re: Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    Postaj by sju_rod 28/8/2009, 13:12

    sad ste me ras.....ovo je motor[You must be registered and logged in to see this link.]

    (Powered by frubar.net)
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije Empty Re: Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    Postaj by Borris 28/8/2009, 17:08

    Si siguran??? Nebum metnul sliku jel dobro znaš kak zgledi pravi motor...... Laughing
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije Empty Re: Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    Postaj by mg750ie 29/8/2009, 16:07

    bok Šišmiši, (Batmani), hvala bogu da živimo u doba tolerancije, svako ima najbolju pilu prema svom uzrastu, možda mu se u glavi vrti kakva želja, ali to je normalno. Moja kanta je za mene najbolja i najlepša, ak neki ima nekaj protiv nek pozove na pivu pa da to muški raspravimo.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije Empty Re: Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    Postaj by Borris 29/8/2009, 16:35

    Zakaj bi neko imal nekaj protiv ??? Pa sam si rekel da je tebi tvoja KANTA najbolja !!! Imam i ja kantu u kojoj mešam mort al se baš ne služim rado z njom! Zato imam motor z kojim morem pobeč daleko od kante....i onda kad sam čim dalje od kante moj motor mi je sve lepši !!! A pivu buš onak platil pa bumo se muški pospominjali! cheers
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije Empty Re: Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    Postaj by sju_rod 29/8/2009, 20:27

    pošto vi imate kante i meni vas je žal ja bum platil pivu,slažem se sto ljudi sto čudi,svi mi imamo najljepše na svijetu ali moramo priznati i da nam je i od kompadrea lijep motor,kaj je,je ipak je ovo samo dobra zeka... zakon
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije Empty Re: Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    Postaj by mg750ie 29/8/2009, 20:52

    ko je rekel piva? Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije Empty Re: Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    Postaj by sju_rod 29/8/2009, 21:32

    bumo,bumo
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije Empty Re: Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    Postaj by Borris 29/8/2009, 21:47

    Pa kaj se čeka???? Posle one dobreeee vijesti tak sam žedan......

    Sponsored content


    Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije Empty Re: Vozi se.. ponekad bolje ponekad losije

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 15:39.