Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+8
Giga
Yzzy
Darko
Borris
kroko
cux
mg750ie
sju_rod
12 posters

    STRADALI MARE I DRAGEC


    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by mg750ie 26/8/2009, 21:41

    Jasno da je bolji uživo, ali kak sam slikal s mobačem a nije neki koji ima karakteristike pravog fotiča takva je i slika.

    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Dragec07 26/8/2009, 21:50

    Puno pozdrava svima I jos vam jednom hvala na molitvama I porukama podrske. Jos mi je tesko doci do foruma, sve me boli I pokusavam spavati sto vise. Molim se jos za svoju Maru, a svima jos jednom hvala na iskrenoj potpori I trudu.

    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Dragec07 26/8/2009, 22:08

    Danas sam prvi put nakon 12 dana dotaknu tabanima pod: sjedio sam. Slijede dani vjezbe, pa stake, pa doma slijedeci tjedan. I tek na kraju rehabilitacija.
    Kod Mare nema promjena, sto ostavlja mjesta nadi ali I prostora sumnjama. No ja cu imati snage boriti se za Maru do kraja.

    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by lavica 27/8/2009, 00:14

    o hvala ti Bože da si se javio. mislim da ničiji post nisam toliko željela pročitati, kao tvoj.
    samo hrabro naaprijed.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Borris 27/8/2009, 01:11

    Dragec moj dragi vidim ja da čim malo popusti nadzor nad tobom ti odmah počneš huncutarije delat.....Mam se digne pa sedi pa spušta noge na pod....... Smile Ma fala Bogu da je bolje! A kaj se Mare tiče , svi mi mislimo na nju i molimo se za nju ! A ti nemoj sumnjat nego misli pozitivno !!!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by sju_rod 27/8/2009, 11:08

    nemam riječi
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by mg750ie 28/8/2009, 13:12

    boks,
    vidim da smo ONLINE pa to je supač, ima kaj novoga o promjeni adrese boravka?
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Dragec07 28/8/2009, 13:24

    Ja sam na odjelu do kraja slijedeceg tjedna. To sada izgleda kao dobra vijest. Dobro je I sto sjedim.
    Lose je sto od pokusaja hodanja slijedeca dva tjedna nista.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by mg750ie 28/8/2009, 14:01

    Gec, sve svojim redom, netreba forcati nekaj kaj se nemre. Treniraj sjedi/lezi a hodanj dolazi kad istreniraš ovo kaj si dobil u zadatak, na red dolazi hodanje.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Dragec07 29/8/2009, 19:04

    Evo i današnje najnovije vijesti iz Vinogradske.
    Mara se probudila iz kome, vrlo je usporena i još u potpunosti pod tabletama, ali je uspostavila prvu komunikaciju s okolinom, prepoznala kčer.
    Pad broja leukocita ukazuje i na saniranje moguće upale, a prognoze su sada ipak puno optimističnije.
    Hvala svima koji ste svojim pozitivnim razmišljanjem, molitvama i željama pridonijeli ovoj promjeni.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by sju_rod 29/8/2009, 20:14

    Hvala ti Bože na ovome,hvala i tebe Dragec što si nam prenjel ovu vijest,ništa ljepše nisam čul od kada se sve to desilo,nadamo se i da bu se sve sad sredilo....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by mg750ie 29/8/2009, 20:57

    super, kak sam rekel sve svojim redom, sve bu OK-aj Cool
    pozdrav M&D i ekipi, se vidmo
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Borris 29/8/2009, 21:30

    Hvala dragom Bogu na ovoj više nego dobroj vjesti !!! Bolju vijest več dugooooo nisam čul ! Posebno mi je drago kaj smo to čuli od tebe Dragec!!! Neznam kaj bi rekel.....držite se, mislimo na vas !!!
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by juli 29/8/2009, 23:22

    Prekrasna vijest Dragec,fala Bogu sve bu dobro, kak je rekel Boris takvu dobru vijest već dugooooo nismo čuli.
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by lavica 30/8/2009, 10:43

    Bogu hvala na ovakvim vijestima.
    kroko
    kroko
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 03.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by kroko 30/8/2009, 12:12

    Konačno je krenulo na bolje, držte se Mare i Dragec.......to smo čekali.........hvala Rudi i boris kaj nas i tam na advent forumu isto izvještavate jer smo gladni dobrih vijesti za naše bikere........ Smile
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Giga 31/8/2009, 20:09

    Samo hrabro i sa vjerom dalje. Dragec i Loreta želim vam da budete jaki i da se uskoro vidimo svi skupa kod naše Maričke
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by sju_rod 31/8/2009, 23:20

    Ekipo draga moram vas obavijestiti da smo danas Slavica i ja bili kod naše i Dragecove Mare.Inače ne puštaju nutra ali smo Slavek i ja malo na prevaru došli i to tak da je sa Loretom prvo ušla Slavica a onda kad je ona izašla sam upal ja.Dakle Mare me je odmah prepoznala i stisnula mi ruku,na žalost nemre govoriti jer ima u ustima cijev za hranjenje što ja nisam odmah znal.Malo sam joj pričal o svemu i svačemu a ona je imala zatvorene oči i samo mi ja stiskom moje ruke pokazivala da me čuje.Na žalost mogel sam biti nutra samo par minuta pa sam joj rekel da moram iči,opet je reagirala stiskom ruke i tad sam joj rekel da me pogleda pa da tek onda idem i ona je okrenula glavu prema meni,otvorila oči i stisnula mi ruku.Oči su mi bile pune suza,ko i sad dok ovo pišem,naša Mare se oporavlja,hvala dragom Bogu.Nadam se da če iz dana u dan biti sve bolje i bolje,mislim da ide sporo ali ide,sve čuje,sve razumije i to na žalost za sada pokazuje stiskom ruke ali i to je odličan znak.Sa nadom da bu taj dan blizu budite pozdravljeni....
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by sju_rod 1/9/2009, 21:05

    nije mi jasno kak to da se niko nije javil sa barem nekom riječju sreče što je Mara bolje,kolko vas je bilo na forumu a niko da bi javno zahvalil bogu kaj je bolje,nemrem shvatit...... Batinaljut
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by mg750ie 1/9/2009, 21:11

    Bok,
    kritika je i nije na mjestu, Hvala bogu da je Mare bolje te da situacija ide na bolje, naše molbe su uslišane, (za sada ne u cijelosti - treba biti skroman), ali još više volja i borba naše Mare.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Dragec07 1/9/2009, 21:15

    Rudi, ne budi nepravedan, svakodnevno dobivam podršku za Maru od naših forumaša i svih poznatih i mislim da su stvarno svi pokazali iskrenu solidarnost i vjeru u Marino ozdravljenje. I na ovom forumu, i u telefonskim razgovorima i u dolascima.
    Ali sada nažalost nastupa vrijeme gdje će nam trebati samo puno vjere i strpljivosti, jer se ništa spektakularno neće događati dnevno, i gdje će proteći dani i mjeseci kako bi vidjeli neke pomake. Ja sam spreman na to a u vašu podršku nisam ni prije sumnjao.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by sju_rod 1/9/2009, 22:47

    ne kužim kak sam ja to nepravedan,vidim dole na listi samnom ja 14 četrnaest ljudi bilo na forumu a niko nije dal neku riječ,to se i ovak i onak nije odnosilo na tebe jer se ti svakodnevno čuješ sa Loretom ili sa nekim od njenih ali dobro možda to ja malo više emotivno proživljavam nego neki drugi,šta mogu takav sam,previše ste mi prirasli srcu i jako mi je žal zbog svega pa sam pomislil da če svi dijeliti moju sreču kad sam videl da je puno bolje nego kak su mi pričali,no dobro nebum više se dovel u takvu situaciju.Nemorate mi odgovarat jer nebum na kompu sve do utorka pa nemrem niš videti,pozdravljam vas sve......
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Giga 1/9/2009, 22:57

    Ruda, Ruda, pa naravno da se veselimo svakom pomaku i sve bi dali da možemo vratiti vrijeme pa da nesreću izbrišemo, ali ne možemo. Mari ne možemo, ali puno na nju mislim i naravno da očekujem najbolje ali oporavak će potrajati i svi ćemo imati priliku potegnuti. Sve nas je to pogodilo, ali možda tebe i Slavicu još više jer ste se našli u tom trenu na tom mjestu i bili ste sa njima u tim prvim trenucima, sigurno ste vidjeli i nekaj kaj ne mrete niti ispričati. Samo se ti javljaj na forum jer i na taj način puno doznamo, a ne bih htjela biti dosadna pa svaki čas zivkati. Želim vam lijep vikend flower
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by lavica 2/9/2009, 15:49

    Dragec07 je napisao/la:Rudi, ne budi nepravedan, svakodnevno dobivam podršku za Maru od naših forumaša i svih poznatih i mislim da su stvarno svi pokazali iskrenu solidarnost i vjeru u Marino ozdravljenje. I na ovom forumu, i u telefonskim razgovorima i u dolascima.
    Ali sada nažalost nastupa vrijeme gdje će nam trebati samo puno vjere i strpljivosti, jer se ništa spektakularno neće događati dnevno, i gdje će proteći dani i mjeseci kako bi vidjeli neke pomake. Ja sam spreman na to a u vašu podršku nisam ni prije sumnjao.


    potpisujem, i vjerujte ne prođe dan da se ne sjetim Mare i znam da će, s vremenom, sunce opet zasjati punom snagom.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Borris 2/9/2009, 16:06

    Dragec i Giga su sve rekli.... kak bi rekla Lavica potpisujem njihove odgovore Rudiju ! I da , naravno da stalno mislimo na Maru i veselimo svakom pozitivnom pomaku ( i za Drageca) ali smatram da to netreba dokazivati svakodnevnim stavljanjem naših nada i molbi na forum....
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Dragec07 3/9/2009, 22:06

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 03092009879

    Evo zadnjeg statusa: kod Mare stanje je nepromijenjeno, tj. nema bitnih pomaka. Postoji ipak mogućnost da je uskoro presele u post intenzivni odjel, što je u biti dobar znak.
    Ja sam pak na odlasku iz Traume, sutra u prijepodnevnim satima vraćam se doma u koliko toliko pokretnom stanju
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Borris 3/9/2009, 22:35

    Znam da te nije slikal Lupino al si ipak ispal dobro....( mada te nebi zel za modela bez obzira na tvoj foto-sešn na štakama) Nemoj doma delat bedastoče!!! Batinaljut . I misli svih nas su uz Maru i buš videl da bu sve dobro!!!
    avatar
    annamotori
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 03.09.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty nido annamotori-cazin

    Postaj by annamotori 3/9/2009, 23:18

    [img][/img]evo i nas dragec,vidim ja da ce to biti sve ok,samo da znas da nema moto-rafting party-a bez vas dvoje,zato vas moramo izlijeciti i ponovo vratiti na dva tocka...jos jednom ogromnu podrsku od nas dvoje iz sad vec daleke nizozemske....da vas sad mogu spustiti camcem niz unu i jedna dobra sljivovica, odmah bi vi ozdravili........bice i to vjeruj mi...puno pozdrava nido & amela
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Borris 4/9/2009, 18:47

    Dragec nadam se da si dobro došel doma i dati ne pada na pamet plahutat okolo....lepo se ti odmaraj , a ako kaj trebaš samo nazovi ! Znaš da možeš računat na nas....Budi mi dobar , veseli i debeli !!!.......
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by mg750ie 4/9/2009, 22:12

    bok, vrnul se je doma, a to znači da bu još više moderiral, jasno ak kaj treba tu smo, kad se raskomotiš bumo ti došli smetati, sam moraš odrediti uredovno vreme.
    pozdravljen
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by mg750ie 4/9/2009, 22:15

    ova slika u štramplama ti je zgodna
    kroko
    kroko
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 03.02.2008

    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty ..

    Postaj by kroko 5/9/2009, 00:32

    Čim ti tak štakom po zraku mašeš znači da je sve bolje i bolje vidi se tko je gazda..........uz vas smo i dalje i sretni smo za Maru, drž te se i što ranije u sedlo....... sunny sunny sunny

    Sponsored content


    STRADALI  MARE  I  DRAGEC - Page 2 Empty Re: STRADALI MARE I DRAGEC

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 15/5/2024, 01:35.