Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















    sve za kamp

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    sve za kamp Empty sve za kamp

    Postaj by sju_rod 2/8/2009, 23:00

    Slavica i ja spremamo se (najvjerovatnije) drugi tjedan krenuti malo po obali na nekojiko dana.Pa sam zbog toga prošel malo dučane da kupim kaj nam fali.Sjetil sam se Borisa kad je rekel da oni namaju niš za kamp pa ne mogu iči prek noći na susret u Delnicama.Kad sam videl kaj sve ima bil sam ugodno iznenađen.Kupili smo si nove vreče za spavanje(79 kn komad),luftiče za more a koji mogu poslužiti da ne spavamo na tvrdoj zamlji(10 i 15 kn komad),bili smo tolko bahati pa smo si kupili i dva stolca na razvlačenje koji su u sklopivom stanju kao malo šira cijev od auspuha(ne topa) po59 kn komad,šator za dve osobe več imamo pa nismo trebali kupovati a inače su po 79 kn komad.Mislim da vam više niš ni ne treba.Sve u svemu mislim da je tak ipak bolje nego odlazit kasno doma.Niti se nemreš opustiti,niti vidjeti sve kaj si došel vidjeti.Da ne duljim sve te stvari po ovim bagatelnim cijenama vam se nalazi u INTERSPARU,LIDLU,KAUFLANDU i nikam drugam netrebate iči.Koga bu to interesiralo nek si ide pogledati,to je to narode moj.... cheers

      Sada je: 12/5/2024, 15:37.