Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Priženilo ga, a i rođendan nije daleko...

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Priženilo ga, a i rođendan nije daleko... Empty Priženilo ga, a i rođendan nije daleko...

    Postaj by Dragec07 9/6/2009, 23:38

    Što napisati nego sve najbolje u bračnim vodama našem Cuxu i njegovoj Cuxeti I love you koji su svoja moto i ina druženja prošlu subotu i ozakonili. popovanje amen

    Tata mg750ie na slikama mi je izgledao vrlo, vrlo ozbiljno, no svakako primjereno ozbiljnosti trenutka.
    A to što je svadba bila u prošlu subotu pa se nije mogla gledati tekma affraid , e moj Cux, na to češ se vrlo brzo naviknuti. Tekma je još najmanja stvar kaj te mogla pogoditi..... bounce zenazmaj



    A kako je skoro već i ponoć kuku , evo još jedne čestitke: Cux, sretan ti prvi bračni rođendan. lol!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Priženilo ga, a i rođendan nije daleko... Empty Re: Priženilo ga, a i rođendan nije daleko...

    Postaj by sju_rod 10/6/2009, 20:39

    pridružujemo se čestitkama sa željom da je to jedina tekma kaj si propustil,sad bute skup gladali sve tekme a ova je ionak bila katastrofa
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Priženilo ga, a i rođendan nije daleko... Empty Re: Priženilo ga, a i rođendan nije daleko...

    Postaj by Borris 11/6/2009, 11:10

    Da se i ja pridružim čestitkama : CUX sretan rođendan !!! Kosati Još se ne poznamo , ali valjda se budemo upoznali na nekoj vožnjici (ak te žena pusti !) Sad buš videl kak je nama oženjenima! Laughing
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Priženilo ga, a i rođendan nije daleko... Empty Re: Priženilo ga, a i rođendan nije daleko...

    Postaj by Dragec07 11/6/2009, 23:22

    Borris je napisao/la:... Još se ne poznamo , ali .... Laughing

    Dođe to s godinama, Umag i Poreč čine se kao da su bili prije sto godina..... A izlgeda na povratku ni janjac u Klancu nije ostavio traga. Ali slike jesu....
    Evo kako nas su nas onda Cux i društvo vidjeli:
    Priženilo ga, a i rođendan nije daleko... FB849C96-4F1C-834C-96D7-CECB7F627182_thumb
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Priženilo ga, a i rođendan nije daleko... Empty Re: Priženilo ga, a i rođendan nije daleko...

    Postaj by mg750ie 10/8/2009, 21:33

    trenutak je tražio primjerenu ozbiljnost, rendeer mora se znati da je ulaz u takvu obvezu ozbiljna djelatnost. Cool

    Sponsored content


    Priženilo ga, a i rođendan nije daleko... Empty Re: Priženilo ga, a i rođendan nije daleko...

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 20/5/2024, 22:53.