Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    ha ha kuhanje

    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    ha ha kuhanje Empty ha ha kuhanje

    Postaj by juli 7/6/2009, 23:27

    Pa naravno da je ovo muški kutak, pa kaj žene kuhaju?Kad vidim onog svog kak satima stoji pred šparhetom smišljajuči svoje delicije mam mi je dosta i maknem se iz kuhinje (zgubila bi apetit) i onda nebi bila ovak nježna i krhka ko sad Laughing . Ja sam antitalent za kuhanje i kad se slučano desi da ja moram kuhati(fala Bogu to je rijetko, samo kad Boris završi u bolnici) moja dječica samo okreneju z očima kaj da sam ih osudila na tešku robiju. Jedino kaj ja kuham tj pečem su kolači (za to Boris veli da to ni kuhanje),ali se zato on mora uhvatiti ukrašavanja torti jer kad je Bog djelil umjetnički talent i tu me je zaobišao Crying or Very sad .Ha setila sam se ja pečem i meseko na štrujnom roštilju,jer majstor tvrdi da za to ne treba talenta ko za pravi roštilj na vuglen, no ni ono mislim meseko nebi bilo dobro da ga moj majstor ne napaca u više vrsta paca.
    Eto tak dragi kuhari počnite razmjenjivati recepte, moj več dugo nema inspiracije i stalno nam kuha jedna te ista jela,prosim da se zna ona su jako fina, ali ušo nam majstor u kolotečinu,pa se bojim da bi mogla zgubit ovaj naslov nježne i krhke ženice.... clown
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    ha ha kuhanje Empty Re: ha ha kuhanje

    Postaj by Dragec07 7/6/2009, 23:31

    zakon Pac je jučer bio majstorsko djelo velikog kuhara zakon
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    ha ha kuhanje Empty Re: ha ha kuhanje

    Postaj by Borris 8/6/2009, 01:22

    Zahvaljujem se na pohvalama !!! Kaj se tiče paca, treba imat živci strpljenja dok se meseko nareže, pa luk,češnjak...ma nebum vam sve rekel, jel onda to nebi bila velka tajna malog majstora Laughing . Mogu samo napomenut da se nesme metat preveč začina ,jel se dobi kontraefekt ! Također je bitno da meso lepo složite prilikom pacanja da ima kaj manje zraka između njega . Isto treba obratit pažnju kakvo je meso (suho,masno,pajcek ,picek ....) pa tome prilagodit dal bu pac bil suhi , mokri ,z vodom ,uljem ili nečim drugim...Mi se vidi da sam vas sad zagnjavil počel filozofirati !!! Embarassed Nebum više. A kaj se dotikavlje Julijinog posta , istina je da ona kuha ja nebi bil tak debeli !!! Se si nekaj mislim (neznam z čim ) da dam otkaz na family kuhara magla biker kava , al se bojim Wink ...Lepi pozdrav!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ha ha kuhanje Empty Re: ha ha kuhanje

    Postaj by sju_rod 8/6/2009, 20:40

    mislim da ova tema tu nikak nejde jer me pdsječate na likove iz serije Bračne vode,znate ono žena ne kuha..........AL zato dobro jede,nego nekam drugam recimo TV serijali
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    ha ha kuhanje Empty Re: ha ha kuhanje

    Postaj by juli 10/6/2009, 18:59

    Dragi moj Rudek kakvi TV-serijali, to ti život na visokoj nozi, ja te razmem,si se splašil (da bu Slavica pročitala post i prestala kuhati i servirati hranu),ali zato ja u kući radim sve ostalo kaj moja muža ne voli (npr.sauganje,peglanje,čišćenje i ostale sizifove poslove) ali ti ni to ne radiš doma pa te frka ufatila Laughing .
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ha ha kuhanje Empty Re: ha ha kuhanje

    Postaj by sju_rod 10/6/2009, 20:50

    moj naklon do poda i to iskreno (ovo se ne zaje...)sve,apsolutno sve domače poslove radite vi žene i za to vam ogromno fala,jer bez vas mi muški bi bili izgubljeni a kaj se tiče moje jedine i ona spada u tu skupinu izuzetnih žena kojoj ja ne mogu to nadoknaditi nikad osim pažnjom i ljubavlju a to kaj ja kojiput skuham ili spečem roštilj to nije vredno spomena.Još jednom moje iskreno divljenje svim ženama pa isto tak i vama moje dame koje poznam i sa kojima se družim sa zadovoljstvom. flower
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    ha ha kuhanje Empty Re: ha ha kuhanje

    Postaj by juli 11/6/2009, 09:49

    Eto Rudek za tvoj odgovor si od mene dobil i zahvalu i plusiča, svaka čast, ma znala sam ja da ti doma pomalo kuhaš pa sam te malo piknula.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ha ha kuhanje Empty Re: ha ha kuhanje

    Postaj by sju_rod 11/6/2009, 19:52

    molim te samo me nemoj pikati jer bum se ispuhal ko balon a ovo mi baš dobro stoji

    Sponsored content


    ha ha kuhanje Empty Re: ha ha kuhanje

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 14:17.