Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak Empty Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak

    Postaj by Dragec07 5/6/2009, 16:57

    Meksičke sapunice 
    Kratak sadržaj:
     
    U početku Gabrijela živi u štali, nema jednu nogu, gluhonijema je, slijepa, nepismena i siromašna. Nema za hranu pa mora jesti šljunak. 
    Poslije 100 epizoda Gabrijela i vidi i čuje. 
    U 120-toj epizodi izraste joj noga. 
    U 150-toj epizodi postaje direktor banke. 
    U 250-toj epizodi dobije napad slijepog crijeva, svi muškarci u seriji plaču. 
    U 300-toj epizodi saznaje da ima oca, brata, majku, očuha, jetrvu i svekrvu, i da su svi oni veoma bogati te je samim tim i ona bogata nasljednica. Svi muškarci u seriji plaču.
    U 312-toj epizodi saznaje da joj je otac sam sebi brat blizanac a da joj je majka umrla čim se rodila. Svi plaču, naročito se u tome ističu muški likovi.

    Dvije epizode kasnije banka koju vodi bankrotira, svi je mrze, ona plače, svi u seriji plaču. Plače i režiser i scenarist i ko-scenarist.
    Ta epopeja traje cca 20 epizoda.
     
    U 340 epizodi vraća se do štale u kojoj se rodila i tamo joj gatara kaže da će imati sreće u životu. Plače Gabrijela, plače gatara, plaču svi muškarci u seriji, plače moja baka koja prati tu seriju, plačem i ja jer je Gabrijeli konačno krenulo.

    Na kraju, poslije 500 epizode proročanstvo se ispuni, moja baka počinje pratiti drugu španjolsku seriju u kojoj, na početku, Lusinda živi u štali, nema jednu nogu, gluhonijema je i slijepa ...
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak Empty Re: Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak

    Postaj by Dragec07 5/6/2009, 17:00

    Smile Znam da će sad svi dečki koji plaču gledajući sapunice zatrpati ovaj ženski kutak svojim porukama Smile
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak Empty Re: Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak

    Postaj by Borris 5/6/2009, 20:44

    Sad Sad Sad Sad Sad ....ma ja plačem zato kaj si ti očigledno moral tak nekaj gledati ! Neznam kaj si mogel tak grdog skrivit da moraš to gledat Laughing
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak Empty Re: Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak

    Postaj by sju_rod 5/6/2009, 21:47

    užas pa kaj vi nemate MAX - TV ha,ha,ha,ha,ha i tak bi mogel celi dan
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak Empty Re: Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak

    Postaj by Giga 6/6/2009, 06:23

    Borris je napisao/la:Sad Sad Sad Sad Sad ....ma ja plačem zato kaj si ti očigledno moral tak nekaj gledati ! Neznam kaj si mogel tak grdog skrivit da moraš to gledat Laughing
    pa kaj bi skrivil, Dragec to VOLI gledati kava
    a
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak Empty Re: Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak

    Postaj by Dragec07 6/6/2009, 10:24

    Giga je napisao/la:...pa kaj bi skrivil, Dragec to VOLI gledati kava
    a

    cheers zakon Aber cheers zakon Aber cheers
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak Empty Re: Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak

    Postaj by Borris 6/6/2009, 12:11

    Sad sam ostal bez teksta.....Da možda ne stavlja preveč cukera u kavu ???

    Sponsored content


    Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak Empty Re: Evo malo sapunica da ne bude pust ženski kutak

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 12/5/2024, 21:02.