Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    na dobrim momcima

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    na dobrim momcima Empty na dobrim momcima

    Postaj by sju_rod 9/2/2009, 19:09

    Gigaberi,Tamigači i Slavek i ja bili smo na winter partiyu od starih dobrih momaka.Okupili smo se kod prvo pomenutih i od tam krenuli po kiši koja se nije dala prema pionircu.Uglavnom ekipa je bila poznata i stara.Jedino kaj me malo iznenađuje je što ništa više nije isto,onaj kaj je bil u onom klubu sad je u ovom i obratno,ima i dosta novih klubova pa to daje dimenziju više.Izgleda da je sa klubovima fora ko i sa strankama,ovaj ode iz hdz-a u hss a ovaj iz SDS-a u hns(ha,ha,ha) Sve u svemu i nije bilo loše,popili smo par pivica,malo poslušali muziku i oko ponoći krenuli domeka,šteta kaji vi(Mare i Gec) niste bili sa nama.Naravno slikice nemamo jer niko od nas nije imal ono sočim se snima,tak da mi morate verovati na reč.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    na dobrim momcima Empty Re: na dobrim momcima

    Postaj by Dragec07 10/2/2009, 15:06

    Ni ne sumnjam da vam je bilo lijepo, a to što nije bilo Mare i mene ispravit ćemo na nekom od slijedećih partija.
    Kako ne lutam previše po forumima, malo sam izgubio "kompas" kad se što događa, no znam da svakako ne smijem propustiti Bedekovčinu i Umag, sve ostalo kako se uklopi u svakodnevne obaveze.

    A kad bi nam se još vrijeme malo nasmiješilo i preko vikenda.... Ovako iz ureda gledam sunčane dane i motoriste koji špartaju ovom mojom industrijskom zonom....

    A i ja sam se jučer malo provozao na skuteru. Do centra. Isto nemam slika, ali jedno crno velebitsko još je dijelom u meni... zivili
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    na dobrim momcima Empty Re: na dobrim momcima

    Postaj by sju_rod 10/2/2009, 20:45

    baš si me mogel i zvati jer i ja sam bil na ljutoj pili i moram se pohvaliti da več par dana motorom idem na posao,mada sam prije par minuta slušal prognozu i opet najavljaju fakn kišu i snijeg.U svakom slučaju si u pravu,sljedeći put ste u koloni,ha,ha,ha

    Sponsored content


    na dobrim momcima Empty Re: na dobrim momcima

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 20:37.