Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    stiglo na klupski mail...

    avatar
    Pale
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    stiglo na klupski mail... Empty stiglo na klupski mail...

    Postaj by Pale 2/5/2008, 16:29

    Pozdrav!

    Prvo da se predstavim, javljam se iz Studija dim (studio za filmsku produkciju i usluge) iz Zagreba, vezano uz naš najnoviji projekt na kojemu radimo (Croatian routes), a mislim da bi mi neke informacije, kojima vi vjerujem raspolažete mogle biti jako korisne, te sam vas htjela zamoliti da mi pomognete.

    Okosnicu projekta, koji ćemo graditi kao prepoznatljivi hrvatski brend, čini serijal putopisno-dokumentarnih filmova koji će, prateći dvojicu motorista na avanturističkom putovanju, promovirati do sad nezabilježene puteve, ljepote i autentične atrakcije Hrvatske, povezujući ju tako uzduž i poprijeko – od istoka prema zapadu i od sjevera prema jugu.

    Film će se distribuirati putem interaktivnog, višejezičnog internet portala istoimenog naziva, a namijenjenog stranim turistima. Tu će posjetitelji moći besplatno downloadati i pogledati kratke isječke filmova, koji se u cjelosti nalaze na dvd-u i mogu se naručiti putem portala

    Sve posjećene i u filmovima dokumentirane lokacije bit će uvrštene u GPS rute, koje će uključivati detaljan pregled svih prometnica i puteva kojima smo vozili, prijeđene kilometraže, popis područja koja smo posjetili te sve zanimljivosti koje se mogu vidjeti i doživjeti.
    U ‘paketu’ s GPS rutama, koje će se nalaziti i na DVD-u kao prateći sadržaj uz filmove, turisti koji Hrvatsku dolaze upoznati na motorima, no i svi ostali korisnici GPS-a, dobivaju i kontakte svih ugostiteljskih, kulturnih i ostalih sadržaja koje ona uključuje.


    E, sad dolazimao do vas Mene zanimaju bikers friendly mjesta koja bi vi mogli preporučiti,u svom kraju ili negdje drugdje - koja ste već posjetili ili čuli da su svojevrsna okupljališta bikera. Tu mislim na kafiće, zalogajnice, restorančiće, pivnice, klubove, mjesta na kojima se može prenoćiti, ili samo svratiti i dobro zabaviti... gdje je dobra atmosfera a bikeri dobrodošli. whatever, sve dolazi u obzir, na području cijele Hrvatske.

    Također, ako vam padne na pamet bilo što drugo zanimljivo, a vezano za život i avanturu na dva kotača, budite slobodno napisati, a mi ćemo to rado provjeriti i zabilježiti u našim filmovima.


    Unaprijed vam se zahvaljujem i nadam se povratnim informacijama. U završnoj smo fazi istraživanja i priprema se pisanje scenarija, pa se nadam da ćete se javiti što prije!

    U svibnju krećemo na prvo snimanje, pa je vrlo vjerojatno da ćemo se tada negdje i sresti na našem putovanju.


    Detaljnije o nama možete čekirati na našoj stranici www.dim.hr


    Keep it heavy

    Veliki pozdrav!


    Nives Zemba

    Voditeljica cross-media projekata
    Studio dim

    091 721 20 70
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    stiglo na klupski mail... Empty Re: stiglo na klupski mail...

    Postaj by sju_rod 4/5/2008, 14:06

    ovo je nekaj za tamigača,ako ko zna sva lijepa mjasta uz ceste onda on zna,zato igore javi im i pokaži znanje
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    stiglo na klupski mail... Empty Re: stiglo na klupski mail...

    Postaj by Giga 4/5/2008, 15:02

    Slažem se. RUDAAAAAAAAAAAA kaj delaš doma sve je gotovo, pali pilu i dolazite
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    stiglo na klupski mail... Empty Re: stiglo na klupski mail...

    Postaj by sju_rod 4/5/2008, 15:11

    DOOOOOOLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMO
    tamigo
    tamigo
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 02.02.2008

    stiglo na klupski mail... Empty Re: stiglo na klupski mail...

    Postaj by tamigo 5/5/2008, 18:21

    a ste vi čuli da se znanje danas plača, niš ni besplatno, ja da im delam, a oni buju pobrali vrhnje-kaj got
    avatar
    Pale
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    stiglo na klupski mail... Empty Re: stiglo na klupski mail...

    Postaj by Pale 5/5/2008, 21:29

    tamigo je napisao/la:a ste vi čuli da se znanje danas plača, niš ni besplatno, ja da im delam, a oni buju pobrali vrhnje-kaj got
    tako je i ja uskoro pisem fakturu za administriranje...... affraid nema djabe ni kod stare babe a i vrhnje dobro zvuci... afro

    Sponsored content


    stiglo na klupski mail... Empty Re: stiglo na klupski mail...

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 12/5/2024, 11:03.