Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    POTRES....a moram na regu...

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    POTRES....a moram na regu... Empty POTRES....a moram na regu...

    Postaj by sju_rod 22/3/2020, 22:02

    jučer skinem onaj "joši" auspuh i stavim original jer drugi tjedan bi trebal iči na regu i onda danas takav potres...........katastrofa,iskreno neznam kak bu sve to funkcioniralo,dal bu radilo osiguranje i tehnički,ma trebalo bi raditi ali....sva sreča prošli smo dobro,nikom se niš nije dogodilo osim silnog straha malog Lucasa(9 god) i naravno svih nas.....nadam se da ga više ne bu....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    POTRES....a moram na regu... Empty Re: POTRES....a moram na regu...

    Postaj by Brzi 23/3/2020, 20:34

    Eto na žalost još se pomalo ljuljuškamo, ali nadajmo se da se ono od jučer ujutro nebu ponovilo! Što se tiče rege kum zvao lika koji radi u STP jer treba registrirat ženin auto i rečeno mu je da će skratit radno vrijeme na jednu smjenu i uz stroge siguronosne mjere ... što god im to značilo.

      To ti je info od petka - kako je sad ne znam.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    POTRES....a moram na regu... Empty Re: POTRES....a moram na regu...

    Postaj by sju_rod 27/3/2020, 14:03

    evo,bil sam danas na regi....pa i nije tak puno kak sam mislil,osiguranje 950 kuna,tehnički 120 kuna a cestarina 280 kuna tak da je ispalo oko 1400 kunića a ja sam računal oko 2000 tak da sam 5,6 glavi u plusu,ha,ha,ha.......
    a na tehničkom,a joj,sve ga je interesiralo i svjetla,duga kratka,žmigavci lijevi desni,napred natrag,štop svjetlo ručna,nožna gume,diskovi,urednost motora....i na kraju mi upišu u knjižicu i kofer.....bogme dolaze neka druga vremena....

    Sponsored content


    POTRES....a moram na regu... Empty Re: POTRES....a moram na regu...

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 28/4/2024, 09:09.