Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    Mali godišnji!

    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Mali godišnji! Empty Mali godišnji!

    Postaj by Brzi 18/6/2019, 23:33

    Dakle došao je i taj dugo očekivan dan! Danas spakiran veći dio prtljage, nešto sitno alata i uplačeno putno osiguranje. Sutra još samo provjerim pritisak u gumama, napunim tank, okačim kofere i .... sameee gaaas  Laughing

      Sutra se spuštamo do moje kampice kod Novigrada i četvrtak ujutro produžavamo, nažalost autocestom da bi ušarali malo vremena za kasnije lagano razgledavanje, preko Ploča i Dubrovnika do Budve. Tamo smo 4 noći i nisam radio nikakve detaljne planove ali pod obavezno nam bude Durmitor i kanjon Tare a ostalo budemo dogovarali "u hodu". U ponedjeljak lagano krećemo put Sarajeva, naravno na ćevape "kod Želje" za večeru i spavanje pa utorak lagano domeka.

      Nadam se da se trenutna prognoza neće mijenjati  Laughing 
      Ako netko ima još kakav prijedlog za obilazak na našoj ruti slobodno pišite.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Mali godišnji! Empty Re: Mali godišnji!

    Postaj by sju_rod 20/6/2019, 12:39

    sretno.....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Mali godišnji! Empty Re: Mali godišnji!

    Postaj by Brzi 25/6/2019, 23:43

    Fala Rudek, bilo je! Sretno i dobro. Ukratko od srijede prešli 1706 km i skurili 97,96 litara benzina što će reći da je prosjek bio 5,74 litre na 100 km. Kad se uzme u obzir da sam imao tri(3) puna kofera i tank torbu, a zbog uštede vremena i poštede naših izmučenih zadnjica  Laughing  552 km smo odvalili raznim auto cestama brzinom uglavnom između 140 i 160 - ja sam više nego zadovoljan potrošnjom Bavarca.Mali godišnji! Img_2021
    Mali godišnji! Img_2022
    Mali godišnji! Img_2020
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Mali godišnji! Empty Re: Mali godišnji!

    Postaj by Brzi 25/6/2019, 23:47

    Eto za sada nekoliko fotkica a imam i nekog video materijala, ako nekako uspijem nešto izmontirat pa postavim.Mali godišnji! Img_2025
    Mali godišnji! Img_2024
    Mali godišnji! Img_2023
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Mali godišnji! Empty Re: Mali godišnji!

    Postaj by sju_rod 26/6/2019, 20:59

    e baš mi je drago....ma bembura mora biti dobra a najvažnije je udobnost kod takvih putovanja pa ako je još i potrošnja razumna kud češ bolje...baš mi je drago za vas....nek ste se lijepo proveli.... Laughing

    Sponsored content


    Mali godišnji! Empty Re: Mali godišnji!

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 10/5/2024, 13:49.