Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    KONAČNO....

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    KONAČNO.... Empty KONAČNO....

    Postaj by sju_rod 27/3/2019, 17:40

    Da,da,daa......konačno sam regal motor......danas sam išel uplatit osiguranje i na tehnički i sve skupa je 1450 kunića,pis of kejk,na tehničkom zamolim tipa da mi upiše novu dimenziju prednje gume koja je bila  120/60-17 u sadašnju 120/70-17 i on počne filozofirati da to može samo ako piše od proizvođača i ode..........ja ga čekam neko vrijeme i smišljam kaj mu reči ako veli da ne može i nakon par minuta evo njega i ja mu počnem pričat da se takve gume više ne proizvode jer da sam ja htel  120/60 ali ih nema više a on meni;ma nema problema niš ne piše,može ta guma......a kaj da velim,samo me je splašil bezveze,oni uopče nemaju kakva guma mora biti....svašta....no,dobro pogledal je svetla i žmigavce,bez paljenja motora iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dobil sam natrag svoju tablicu koju su uredno čuvali i hoču ju metnut na motor i skužim da nemam onu plastičnu lajsnu kaj drži tablicu,metnem tablicu u kofer i zapalim doma.Doma sveeeeeeeeeee pretražim i nigdje nema te lajsnice i sad moram kupiti novi okvir za tablicu.........ha,ha,ha,..........da popizdiš,htel sam sutra slavodobitno na posel sa makinom da pokažem papcima kaj je motor i sad nemrem dok ne kupim okvir....ježi ga......važno je da mi sad u prometnoj piše da je na motoru i 120/70-17 kao i zlu ne trebalo 120/60-17....ma super........
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    KONAČNO.... Empty Re: KONAČNO....

    Postaj by Brzi 27/3/2019, 23:37

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    KONAČNO.... Empty Re: KONAČNO....

    Postaj by sju_rod 28/3/2019, 20:48

    danas riješeno....u dučanu u ilici 226 plastični okvir 20 kuna...gore je i tablica...sutra sam na poslu sa makinom...juuhuuu........jedva čekam...

    Sponsored content


    KONAČNO.... Empty Re: KONAČNO....

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 12/5/2024, 16:45.