Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    Vožnjica

    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Vožnjica Empty Vožnjica

    Postaj by Brzi 30/12/2018, 16:32

    Istina da živa u termometru jučer nije prešla +5 celzijusa, ali šta je to za nas mladiće  Laughing  Sunce me izmamilo i nisam izdržao da ne napravim jedan lagani đir od sat vremena!Vožnjica Img_2013
    Vožnjica Img_2014
    Vožnjica Img_2015Vožnjica Img_2016

      Malo je trebalo dopuniti novi akomulator  Smile  a i sjetio sam se da bembura ima grijanje ručkica pa je bilo vrijeme da i to isprobam.

    Uglavnom još i danas osmjeh ne silazi s lica.  Laughing
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Vožnjica Empty Re: Vožnjica

    Postaj by sju_rod 30/12/2018, 18:25

    zakon zakon zakon zakon zakon zakon zakon zakon zakon svaka čast brzinjo........meni se neda vani ni bit a kamoli se vozit....izgleda da nemam više četri banke... Rolling Eyes
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Vožnjica Empty Re: Vožnjica

    Postaj by Brzi 1/1/2019, 21:14

    Eto, opet nisam izdržao da ne otvorim novu sezonu  Laughing

    Vožnjica Img_2018
    Vožnjica Img_2017
    Vožnjica Img_2019
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Vožnjica Empty Re: Vožnjica

    Postaj by sju_rod 1/1/2019, 23:52

    paaa saaad,možda bi i ja napravil koji đir da imam neki takav motor.....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Vožnjica Empty Re: Vožnjica

    Postaj by Brzi 2/1/2019, 20:18

    Jao Rudek ne trkeljaj kad ti moram ta reći! A kaj fali tvom motoru? Pa grije te oprema a ne motor. Dobro se zabundam i to je to. Ispod majice obučem termo majicu od flisa (Decatlon - 29,90kn) i običnu majicu i jaknu sa zimskim uloškom, čak mi niti vesta ne treba. Podkapa pod kacigu i to je to. Jedino mi malo prsti nazebu na vrhovima jer rukavice valjda lagano propuštaju ali to je ništa prema guštu!
      
      Valjda sam ja još uvije na 40  Laughing
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Vožnjica Empty Re: Vožnjica

    Postaj by sju_rod 2/1/2019, 23:10

    micek moj,moj motor nema takav oklop ko tvoj,meni su koljena izložena vjetru i nemam zaštitu kao ti,dakle brzi moj prijatelju ja sam mislil na zaštitu od vjetra koju bandit NEMA a tvoja benđola ima..........dakle voziti se na takvom motoru kao tvoj je ogromna razlika u zaštiti od jednog bandita.Kad se sjetim Gecovog kavasakija i kad sam se vozil u trenirci (dakle bez ikakve zaštite jer sam išel napravit "samo" đir) i nisam osjetil vjetar nigdje ali nigdje,niti za glavu,niti za tijelo,niti za koljena taj oklop je imal kompletnu zaštitu tijela i bil sam fasciniran tim motorom a moj banditič drži eventualno malo glavu u zavjetrini i to negdje do 120 km poslije ko da si na nakedu (dok je novi bandit imal puno bolju zaštitu) i pogotovo sad kad je taj vjetar jako hladan.....dakle mislil sam reči da imam "neki" takav motor da bi se možda i ja išel otpelati koji put po ovakvom vremenu.....nadam se da ti je sad jasno na šta sam mislil.....

    Sponsored content


    Vožnjica Empty Re: Vožnjica

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 10/5/2024, 06:47.