Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















3 posters

    FILM je tu....

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    FILM je tu.... Empty FILM je tu....

    Postaj by sju_rod 25/9/2018, 21:29

    Nakon evo skoro godinu dana film je gotov i spreman na gledanje....da li sam zadovoljan??....pa recimo da jesam osim dužinom filma,trebal je biti bar još desetak minuta duži no evo gotov je i to je kraj... evo vam link pa uživajte...
    https://www.youtube.com/watch?v=lw3EpeOtA4I
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    FILM je tu.... Empty Re: FILM je tu....

    Postaj by sju_rod 27/9/2018, 20:39

    nakon dva dana 145 pregleda ....fantastično....
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    FILM je tu.... Empty Re: FILM je tu....

    Postaj by sju_rod 30/9/2018, 15:41

    ne kužim?....godinu dana vam serem o filmu i sad nakon skoro tjedan dana ni trc ni mrc.....stvarno ne kužim .....
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    FILM je tu.... Empty Re: FILM je tu....

    Postaj by Borris 30/9/2018, 23:00

    A kaj da ti velim ?????kad se setim onog tvojeg starog filma koji je čisti amaterizam ( u odnosu na ovaj ) onda mi zgleda da si se neznam zakaj patil godinu dana....ovo mi zgleda malo nedorečeno....nemoj me ozbiljno shvatit , al meni zgleda kaj da ima nekakvih rupa i to mi zgleda malo nelogično ....a i spika mi je nekak šuplja.....sorry , htel si čut komentare....
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    FILM je tu.... Empty Re: FILM je tu....

    Postaj by sju_rod 1/10/2018, 00:07

    pa naravno,svaki komentar je komentar pa bio on i takav ko tvoj....treba uzeti u obzir da smo mi svi amateri (osim kamermana i vizažistice) i onda se film gleda drugim očima ili bi trebal se gledati,niti sam ja Spilberg (kao režiser) niti Tom Cruz(kao glumac)  i naravno svak ga vidi drugačije,mada cijenim tvoje mišljenje ne pogađa me niti malo jer ga je dosad vidlo 186 ljudi(valjda,jer je vjerovatno neko gledal i dva puta) i svi koji su imali potrebu za komentarom su mi rekli da je film citiram:fantastičan,dostojan holivuda,nevjerovatan pomak na bolje u odnosu na one komedije,fantastična muzika,super kamera itd,itd,nemrem se baš svega sjetiti....uglavnom je zamjerka bila na trajanje filma koji je na žalost 27 minuta i s tim se stvarno slažem jer to sam skužil kad smo sve spojili da je film prekratak a za to je krivo moje neiskustvo sa pisanjem scenarija jer nisam znal odrediti koliko bi trebalo biti dosta za 50 minuta kolko je bilo planirano ježi ga drugi put bu bolje (ak bu drugi put) tak da nakon uglavnom hvalospjeva ova tvoja kritika mi super dođe da se ne umislim..ha,ha,ha.........sve ok.svako ima drugačije preference za film,nekom se sviđaju domači,nekom horori,nekom drame,nekom akcijski i normalno da ne mogu svi isto vidjeti i doživjeti neku takvu radnju.......preveč sam se raspričal....sve ok. Boris,prihvačam svaku kritiku jer je to sastavni dio kad daš da ljudi vide tvoj rad i meni je to jasno.....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    FILM je tu.... Empty Re: FILM je tu....

    Postaj by Brzi 1/10/2018, 21:40

    Ja sam ti sve rekao telefonski i samo se nadam da bu sljedeći tvoj uradak puuuunooo kvalitetniji od ovoga, iako i ovaj za amatere odlično napravljen i puno kvalitetnije zgleda nego sam očekivao.
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    FILM je tu.... Empty Re: FILM je tu....

    Postaj by Brzi 2/10/2018, 21:06

    Eto, malo sam te cinkao jednoj ženskoj iz tvoje firme i odma 245 pregleda
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    FILM je tu.... Empty Re: FILM je tu....

    Postaj by sju_rod 2/10/2018, 22:15

    pa neznam kak bi mogel biti puuuuuno kvalitetniji jer bi za tak nekaj trebali jureki a mi ih naravno nemamo tak da ako i ide još nešto bilo bu "samo" dobro.....da, broj od 245 pregleda za tjedan dana je respektabilna brojka tak da sam i ja iznenađen (inače ljudi sa suda su obavješteni odmah drugi dan,samo kaj očito nisu svi saznali odmah) mada su u "distribuciji" filma puno pomogli društvene mreže od instagrama i facebooka a i naravno suda jer tam ipak ima puno ljudi koji me znaju.Sve u svemu sam i više nego zadovoljan gledanjem i komentarima.....
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    FILM je tu.... Empty Re: FILM je tu....

    Postaj by sju_rod 4/10/2018, 21:32

    znam da sam več dosadan ali za deset dana 300 pregleda stvarno nisam očekival...eh da je Dragec živ on bi se veselil skup samnom....
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    FILM je tu.... Empty Re: FILM je tu....

    Postaj by Brzi 4/10/2018, 21:34

    Tak i treba! Samo naprijed.


      317  Smile

    Sponsored content


    FILM je tu.... Empty Re: FILM je tu....

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 12/5/2024, 17:44.