Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    POZDRAV

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    POZDRAV Empty POZDRAV

    Postaj by sju_rod 22/1/2017, 18:44

    Poseban pozdrav svim "forumašima" koji se spoje,pročitaju i odu a da ni jedno slovo ne napišu.Da baš ništa nema zanimljivog u vašim životima je prokleta laž,da se baš ništa ne događa na dnevnoj bazi je ne moguče..........zato vas srdačno pozdravljam...............možda bu vam malo,samo malo neugodno pa se bute odlučili barem nešto napisati tek tolko da ostali vide da ste živi............ Kisnoljut Orangeljut Vatrenoljut2 Zelenoljut Konjskiljut
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    POZDRAV Empty Re: POZDRAV

    Postaj by mg750ie 24/1/2017, 19:06

    Nije da nemamo vremena, ali šljiva je! ☕🍕
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    POZDRAV Empty Re: POZDRAV

    Postaj by Brzi 24/1/2017, 22:18

    Tak je ščliva da i ono kaj morao mi se neda  Rolling Eyes
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    POZDRAV Empty Re: POZDRAV

    Postaj by sju_rod 24/1/2017, 22:29

    to što ste sad napisali niti vi ne vjerujete u to paaaaa......na pisanje doživljaja........
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    POZDRAV Empty Re: POZDRAV

    Postaj by Borris 26/1/2017, 23:58

    Pošto nas je ugledni član foruma prozvao na odgovornost prema istomu , evo da se i ja javim....meni nije zima ali imam neke druge razloge zakaj se nisam niš javljal....prvo i najvažnije nisam se imal s čega javit...je , bil sam na forumu pogledat kaj se događa , ali s onih "pametnih " mobača i to zahvaljujući drugima koji su mi to narihtali (ja sam seljačina za takve stvari) a ja s tih stvari neznam ni poruku poslat a kamoli da se pišem na forumu...na sreću , komp mi opet radi....a kao drugo , ja sam u takvim sranjima s poslom po kuči da nisam imal ni vremena ni volje....ukratko , etažiram kuču u tri stana a nemreš nači smislenog majstora za ništa , tak da skoro sve radim sam uz malu pomoč(odmoč) Denija.....uglavnom jedan stan je gotov , drugi se dela (trečina napravljena) a kad bu treči.........neznam ! Motor nisam ni pogledal neznam od kad. Siroček je zatrpan materijalom , namještajem i sranjima iz cele kuče koje sam nagural u podrum....tak da se kod mene niš ne događa , rutina je konstantna -delam , delam , još malo delam , jedem , serem i hodam po građevinskim centrima kad trebam materijal.....nikog ni videl ni čul neznam od kad.......evo tolko od mene da ne velite da se neču javiti......
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    POZDRAV Empty Re: POZDRAV

    Postaj by sju_rod 27/1/2017, 22:24

    toooo,Boris............konačno da te "čujemo".....lijepo,lijepo.............a i delat se nekaj treba,kaj ne ?........a gle i to bu gotovo jedanput....važno je da si tu........... Laughing
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    POZDRAV Empty Re: POZDRAV

    Postaj by mg750ie 31/1/2017, 17:58

    Prvi mesec je iza nas, dan je duži valjda i za kratku rundu u veljači 📝
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    POZDRAV Empty Re: POZDRAV

    Postaj by Brzi 31/1/2017, 22:04

    O da, napokon se izvlačimo iz minusa! Još dan dva da se ceste malo posuše pa idemo!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    POZDRAV Empty Re: POZDRAV

    Postaj by sju_rod 31/1/2017, 22:15

    slažem se.........čim malo zatopli odmah pada đir do mede oko podne ili tu negdje dok je kolko tolko toplo,jel može ???.............onak na kavicu prije ručka....

    Sponsored content


    POZDRAV Empty Re: POZDRAV

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 12/5/2024, 07:38.