Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    VRIJEME JE........

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    VRIJEME  JE........ Empty VRIJEME JE........

    Postaj by sju_rod 7/11/2016, 21:26

    U biti vrijeme je idealno za razne priče,storije iz života,kaj vam se dogodilo dok ste išli na posel,u dučan,u šetnju s pesom,bilo kam............sad je vrijeme da dok več nemremo van čitamo kaj se dešava nama i oko nas pa dajte krenite....vjerujem da bu zanimljivo.......(ionak nemamo kaj drugo delati)......... Laughing
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by sju_rod 14/11/2016, 23:17

    ajde da ja otvorim onda ovu temu.....u subotu veli Slavica ajmo u Lidl jer je sad na akciji kava......bla,bla,bla..............neznam kaj sve nije i ajmo..........sednemo u auto i odpelamo se u Lidl i tam tražimo tu kavu i još neke stvari po njenom spisku....jebiga,nema niš,niš nije na akciji,kava puna cijena,čokolada za kuhanje puna cijena i još tak neke stvari niš nije na akciji.....ode Slavek pitati tam nekog šljakera a ja lutam po dučanu i gledam naravno "tehničke"stvari...dođe ona do mene i veli:ma akcija počne u ponedjeljak a ne u subotu....niš,veli ona idemo u ponedjeljak jer nedam za pol kile kave9 kuna više...ok,velim ja,idemo u ponedjeljak..........................prođe vikend i evo ponedjeljka,sinček i ja zmenjamo ljetne kotače za zimske(da uzel sam drugi autoali to bu druga priča) i sad kad je več tu velim ja nek ide on u Lidl jer treba još na benzinsku dopumpat gume pa nek navrati po tu kavu,čoksu i kaj ti ga ja znam..............vrati se sinček nakon pol sata i veli:ta akcija počinje u četvrtak a ne u ponedjeljak................inače mirna i staložena Slavica pokaže i drugu stranu medalje....jebo ih katalog,kaj mi je onda onaj idiot rekao da je u ponedjeljak,kaj moraju imat za svaku stvar drugi dan za akciju...........lagano sam se izgubil u sobu zapalil telkač i ostavil je u kuhinji......zlu ne trebalo..............
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by Brzi 16/11/2016, 20:58

    HA, ha  tak je mene jednom zeznula Lidlova "super subota" jer nisam pazio pa sam došao subotu prerano  Laughing Laughing  ... od onda ako me zanima neka Lidlova akcija dobro pazim na datume kad koja akcija počinje!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by sju_rod 22/1/2017, 21:26

    Da ne bi samo vas kritiziral da niš ne pišete evo kaj sam doživel prošli tjedan.
    Konačno je pal dogovor između mene i mehaničara da dođem u srijedu da mi promjeni cilindre i pakne na zadnjim kotačima,vanjsku manžetu na prednjem desnom kotaču i jednu gumicu kod filtera za ulje.....dogovor za srijedu popodne........ja kupim sve u Jasmaru u Dubravi a mešter na Kalinovici iza Kerestinca,bolje ne može...........dođem,on ga digne,skine kotače i tromle i veli da cilindri ne štimaju,da su ovi gore željezni i veči a ja sam kupil aluminijske i puno su manji.Ježi ga,velim da idem sad natrag u dučan i u petak popodne se vidimo.Dođem u Jasmar i veli ženska;nema problema sutra stižu pravi i nek dođem.Dođe četvrtak i poslije posla se zaletim tam i stvarno dočekaju me ispavni cilindri.....sretan odem doma jer bu sutra sve u redu.Dođe i taj petak i ja poslije posla kod meštra........skine on kotače tromle i cilindre i kad je htel stavit pakne skuži da ne pašu rupe,jednostavno te ne može metnut gore ni na koji način..........sad več lagano lud jer nema šanse da sad idem za Dubravu pa onda natrag odem kod Tokića u Lučko i tam kupim te koje su ispravne.Kad je konačno sve složil reko, hvala bogu i to je gotovo i kak je več bilo kasno iči ču sutra u subotu u dučan vratiti ove pakne koje ne odgovaraju i tražit povrat novca.Dođem ja i dučkas a žena več sa vrata;pa kaj sad opet ne štima..........reko da evo me drugi put kod vas zbog reklamacije,ne valjaju pakne i gotovo........veli ona;sused sorry ali nemam novaca da vam vratim jel može nekaj drugo da vam dam...........NEMA NOVACA..........bože moj dragi kad neide onda neide.............dobro reko dajte mi amortizare za zadnju haubu..........veli ona može ali ih nemam sad moram naručiti.......krasno,nema love nema amortizera,više se i ne usudim pitati............ok,kolko bu to došlo s obzirom da sam pakne platil 160 kuna valjda bu dost............a ona meni veli 120 kuna..............super još dobim natrag,može velim ja......o ana veli svaki,svaki 120 kuna.........i tad sam popizdil,ne može,velim ja.več sam potrošil lovu predviđenu za sve te dijelove i jednostavno više nedam i nemam................i nakon mog odlučnog odbijanja veli ona da bu probala nači amortizere u toj cifri..........bumo vidli sutra u ponedjeljak hoču li dobiti lovu ili amortizere............uglavnom interesantan tjedan kaj ne ?
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by Brzi 22/1/2017, 23:36

    Pogledaj si ovaj link pa pokaži toj gospodični!

    https://www.silux.hr/proizvodi/karoserija/amortizeri-haube/181125/amortizer-haube-straga-renault-clio-98-415x170?car=360703 

      znači za 140 kn dobiješ oba, a kod Autokreše su Monroe 120 kn komad i 20/% na Hak -opet ispod 100 kn komad! Ja bih lijepo teti dao 5 minuta da mi vrati keš ili se nebi micao iz trgovine dok joj ne stigne inspekcija koju bi pozvao! 

      Ako je to imalo ozbiljna firma koja imalo drži do sebe kako ti može reć nema novaca - pa nisi tražio 100 000 kn povrata!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by sju_rod 23/1/2017, 22:26

    pa dobro,možda je mislila na monroe,no danas sam došel i dala mi je te amortizere i rekla da nisam više niš dužan,istina da su ti amortizeri marke Krosno (nikad čul) ali su novi (ha,ha) i opet ispada da svaka škola košta (doslovno)............
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by mg750ie 24/1/2017, 19:00

    Baš te ide, jefino neznam zakaj mehić to nije kupil? 
    Bude se sredilo, a i da ti bude malo lakše srcu kod mog pt crusera amortizeri za vrata 700 kn par kod AK s popustom iz HAK a Cool
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by Brzi 24/1/2017, 22:19

    Ajme! A ja mislio da su moji za Volva jaaaako skupi kad su mi rekli 240 kn za komad! Na kraju sam ih naručio iz Čajne za cca 160 kn par, stigao na kućnu adresu i evo ih već više od godinu dana zadnja vrata se dižu kao nova Laughing
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by sju_rod 24/1/2017, 22:34

    e ježi ga sad ispada kak su moji jeftini pa ih mogu mjenjat svaki mjesec,...........ali moram priznat da sad sa guštom otvaram haubu jer prije mi je uvjek pala na glavu,jer je neko vrijeme držalo a onda iznenada popusti i pljus na glavu,več me je bilo strah metat kojekakve vračice i sranja otraga a sad se samo digne,da bar sve tak radi...............he,he...........
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by Borris 27/1/2017, 00:04

    mogu samo reči zakaj ne kupite kvalitetne aute kojima se ne kvare amortizeri vrata ni nakon 19 godina......a na onim drugima kupite štil za metlu za 20 kuna i podboltate vrata.....stara metoda od stojke......ako nekom treba , imam ja još takvih savjeta..... tongue
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by sju_rod 27/1/2017, 22:32

    ha,ha............da to je bilo rješenje i ja sam imal letvu u haubi za takve stvari.............no sad amortizeri "malo" koštaju i svatko ih može kupiti a i mislim da nebum dugo imal ovaj auto,nije da ne valja ali mi jednostavno ne odgovara,kao kad probate neki odjevni predmet u dučanu i on vam jednostavno ne stoji...........neznam ali mi nekak ne leži,jednostavno neznam objasniti.............no bumo vidli što nosi budučnost..........
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by mg750ie 31/1/2017, 17:59

    Kaj skuplji auto imaš to je skuplji feder 😎
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by Brzi 31/1/2017, 22:02

    A imao i ja letvu ali je ponekad nisam ni koristio jer kad su temperature bile iznad 20 stupnjeva su amortizeri još kako tako držali pa sam nekoliko puta dobio vratima po glavi, a vjerute mi ona na mom karavanu nisu nimalo lagana.  Cool

    Sponsored content


    VRIJEME  JE........ Empty Re: VRIJEME JE........

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 11/5/2024, 11:19.