Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    ZBOGOM PRIJATELJU

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    ZBOGOM PRIJATELJU Empty ZBOGOM PRIJATELJU

    Postaj by sju_rod 3/8/2016, 18:10

    svaki put kad se logiram na ovaj forum,vidim Dragec07,Dragec07.....a sad više nebu postova sa potpisom Dragec07............što više razmišljam o tom sve mi više fali moj Gec,mi smo se zvali kumovi...........kad je nazval on mene ili ja njega onda smo rekli:bok kume,di si,kaj si............to vam je od filozofije Black Batsa ,nema predsednika,nema tajnika,nema članarine,mi smo svi isti potpredsednici,frendovi,kumovi i to se njemu sviđalo zato smo se oslovljavali sa kume moj..........nakon UHBM i Patriota ovo je bilo osvježenje i njemu se to dopalo i zato smo bili u tom Family club-u........on je bil poveznica između svih nas,nemirnog duha uvijek spremnog na kakvu vožnju znal me nazvati i pitati:di si kume hočemo malo do tam i tam...........često nisam mogel iz kojekakvih razloga i bil je malo žalostan zbog toga ali ako je išel i još neko drugi bil je sretan jer se vozi,nekam ide,nije doma............često me znal pitati za neki savjet u vezi motora ali mislim da je i sam znal odgovor ali me jednostavno htel uključiti u svoj život na način da budem dio njegovih razmišljanja,odluka,sumnji...............kad je kupil GTR-a došel je do mene ushičen ko malo dijete kad dobije najljepšu igračku,htjel je tu svoju radost podijeliti samnom i hvala mu na tom,.......hvala mu na svakoj sekundi koju smo zajedno prošli jer je obogatil moj život sa svojim prijateljstvom prema meni...........
    da....život ide dalje,ponovo bu sutra sunce zasjalo,ljudi budu i dalje išli na posel, u kupovinu,opet bu sve isto ko i jučer ali u mojim mislima, Gec moj,kume moj,uvjek češ mi biti i nikad te neču zaboraviti, nikad.... i ne mogu garantirati kad me kiša ulovi na motoru da mi suze nebudu krenule jer ču imat osječaj da si negdje ispred mene i da nas prati taj tvoj jebeni oblak............počivaj u miru prijatelju.............
    Nana
    Nana
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 05.12.2010

    ZBOGOM PRIJATELJU Empty Re: ZBOGOM PRIJATELJU

    Postaj by Nana 6/8/2016, 19:14

    Nekoliko puta sam dolazila ovdje kako bi ostavila svoj utisak,riječ...tek toliko nešto ''pametno'' vezano na tu temu.No nisam znala kako.....Nisam znala kako reći ono što mi je u mislima,na duši...Što reći za čovjeka kojeg sam uvijek gledala kao vrlo inteligentnu osobu,punu pametnih i interesantnih priča.Što reći za čovjeka kojeg sam voljela sresti i poslušati...što je novo vidio,gdje je bio,koliko kilometara je prošao...pravi bajker...gospodin..
    Zauvijek će ostati u jako lijepom sjećanju...
    Bila mi je čast poznavati te...

      Sada je: 20/5/2024, 22:34.