Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















3 posters

    Sretan vam 5.5, Dan motorista...

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Sretan vam 5.5, Dan motorista... Empty Sretan vam 5.5, Dan motorista...

    Postaj by Dragec07 5/5/2016, 21:51



    Usprkos svim nesuglasicama, grupa je još živa, pa bez ikakvih sudačkih nakana tko je u pravu a tko u krivu, samo koristim priliku za čestitke...
    https://www.facebook.com/groups/546300862245310/
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Sretan vam 5.5, Dan motorista... Empty Re: Sretan vam 5.5, Dan motorista...

    Postaj by Borris 6/5/2016, 10:02

    Sorry , ali nisam skužil...kakve nesuglasice ????? koja grupa ?????? u vezi čega u pravu ili krivu ????? očigledno nisam informiran......a za to kaj nebu karavane ove godine , nije kriva udruga ni Stipko , nit ima svađe kod njih.....to možemo zahvalit "našim" dužnosnicima......
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Sretan vam 5.5, Dan motorista... Empty Re: Sretan vam 5.5, Dan motorista...

    Postaj by Dragec07 6/5/2016, 19:55

    Nisam baš siguran Boris da je tako.
    Demo team koji je praktično bio srce udruge bitno se "osvježio", što god to značilo, no stvarno nemam ni volje ni želje čitati detalje na mrežama (konkretno na fejsu).
    Jedino što je sigurno, zajedničkog defilea i druženja ove godine nije bilo i za to ne mogu kriviti politiku, masa klubova organizira to bez problema i bez političke podrške.
    Neke akcije se nastavljaju (kao npr. dio planiranih trening vožnji i školica za motoriste), većina zapinje kad neki vuku a drugi ne guraju.
    Stipko u zatvorenoj fejs grupi najavljuje nastavke, neki bivši članovi donose informacije (na javnoj drupi) iz djelavanja udruge koje su ... neću dalje, niti želim, o tome.

    Google tražilica radi, tko želi čuti "za" - može, tko želi "protiv" - opet može. Blaženi internet. A GTR čeka.
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Sretan vam 5.5, Dan motorista... Empty Re: Sretan vam 5.5, Dan motorista...

    Postaj by Borris 7/5/2016, 00:01

    Rekoh , nisam informiran........ja sam star i ne znam(želim) se služit društvenim mrežama.... znam samo ono kaj mi je Stipko rekel.....a ne znam kak bi neko mogel okupirat npr. Jarun bez pomoći odozgora ? Tak da mi je imalo smisla ono kaj sam napisal.....a inače nisam upučen u dubinu problema ...Mogu samo reči da na žalostove godine nema karavane....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Sretan vam 5.5, Dan motorista... Empty Re: Sretan vam 5.5, Dan motorista...

    Postaj by mg750ie 7/5/2016, 11:06

    KZŽ su malo ispolitizirali i odcjepili dite materi odfurali ga u ZG na dve sezone, izvorni začetnik je (KARLOVAC MK Četri rijeke), i posvadili se i to je kraj jedne super ideje Cool

    Sponsored content


    Sretan vam 5.5, Dan motorista... Empty Re: Sretan vam 5.5, Dan motorista...

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 22:14.