Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    Španciranje

    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Španciranje Empty Španciranje

    Postaj by Brzi 20/4/2016, 22:02

    Evo da ne ispadne da se samo Dragec vozi i mene bolja polovica "natjerala" da je nekud malo provezem. Oluka pala da prije gužve radi Špancirfesta malo prošpanciramo. Dobar dio dana su nam prijetili, ponekad i jako crni oblaci ali Gec, dobričina kakva već je, se pobrinuo da kišu odvuče dalje od nas Cool . 

       Do Varaždina smo išli preko Sesveta i starom Varaždinskom cestom a natrag do Marofa pa onda preko Zlatar Bistrice i Bekovčine na staru zagorsku magistralu. 

    Španciranje DvL9PnJE Španciranje HGxzzO2t Španciranje K53Km5bm Španciranje SFjI4eG6 Španciranje DpVaHptw Španciranje 0yMQDXCK Španciranje ZW3j9MCD Španciranje ViVwemlb

       Naravno da smo morali i "gorivo" nadoknaditi, a s obzirom da je za blagoslov motora bilo nemoguće uloviti mjesto u restoranu  Lilly, odlučili smo to nadoknaditi uz metar kobasa!

    Španciranje 2YRw7nxV

       Sve u svemu bio je to jedan lipo utrošen proljetni dan! Jedino što mi se ne dopada je što je i sezona "letečih projektila" uzela maha pa kreneš s čistom kacigom a već nakon 50-tak km jedva vidiš kuda voziš  Shocked

    Španciranje QB9jDHWu
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Španciranje Empty Re: Španciranje

    Postaj by mg750ie 21/4/2016, 08:38

    Nice 😎🌞

      Sada je: 10/5/2024, 05:42.