Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu Empty SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu

    Postaj by Dragec07 25/2/2016, 22:49

    Ne znam da li nekoga zanima, ali ovo je vrlo jednostavan alat na internetu koji zamjenjuje sve one papiriće i arhive u kojima smo čuvali svoje podatke o održavanju naših vozila.

    http://www.spritmonitor.de/  

    Nakon jednostavne registracije možete otvoriti profile za sva svoja vozila i upisivati sve zabilješke o točenju goriva, kilometraži, svim troškovima vezanim za motor (registracija, redovno održavanje, izvanredne i redovne troškove, dodatnu opremu, sve što vam padne na pamet).

    Sve je jednostavno dostupno s vašeg kompjutera, ali naravno i sa mobitela. I dodatna aplikacij za mobitel za brza pregledavanja.

    Svi vaši profili mogu biti sasvim privatni ili javni, potpuno po vašoj želji. Neograničeni broj vozila, uz vaše slike. Jedino što je dobro odmah na početku popuniti i profil vozila (tip, godište, standardne informacije o tvornički deklariranoj potrošnji, snazi itd.)

    Zanimljivo je kako kasnije možete pratiti svoj način vožnje, troškove po km, kilometre prijeđene s prikolicom i bez nje, sa klimom ili bez, različitim gorivom, cestama, stilom vožnje i sl. Sve statistike i u grafičkom obliku.

    Posebno mi je bio zanimljiv dio ako zatražite usporedbu vašeg vozila s ostalim vozilima u bazi (a njih je stvarno puno). Koliko ostali troše po kilometru s istim tipom vozila i sličnom ili različitom vožnjom.

    I dodatna sitnica, koja mi se učinila zgodnom pa sam je i ja dodao u svoj potpis. Jednostavno možete u potpis ili poruku dodati i automatski ispis trenutnog stanja vašeg profila.

    Tako ako kliknete na potrošnju u mom potpisu možete otići na javni dio mojih podataka o trenutnim vozilima  - golfu i kavi. Ili na moj facebook profil ako kliknete na ime vozila.

    A evo kako jednostavno dodajem i podatke o bivšim vozilima koje sam prije upisivao na SPRIT monitor.

    KIA:

    SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu 711920_6

    ili mali Peugeot:
    SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu 729937_6

    Baš me zanima vaše mišljenje o ovom alatiću.



    Veselo Veselo Veselo
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu Empty Re: SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu

    Postaj by mg750ie 26/2/2016, 08:38

    Super thing, ali ovak kad nemam uvid mislim da manje trošim i lakše proživljavam penzionerske dane 😎
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu Empty Re: SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu

    Postaj by sju_rod 26/2/2016, 22:39

    ha,ha,ha,e da,kad se sjetim  Gec jedne tvoje godišnje matematike još dok si vozil bandita pa kolko si potrošil na ovo koliko na ono i na kraju ukupno.....da te vrag oče odnesti..........mislim da bii ja otišel u k....a kamoli da to vidi Slavica,rekla bi :pa ti nisi normalan za te novce mogli smo kupiti još jedan auto.........tak da bolje neznam na kaj sve trošim da stvarno ne bi otišel.....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu Empty Re: SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu

    Postaj by mg750ie 27/2/2016, 08:57

    Teško se suočavamo s istinom 🙈🙉🙊
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu Empty Re: SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu

    Postaj by Brzi 27/2/2016, 12:52

    Zgodno izgleda, iako ja nisam baš tako ozbiljno pratio dosada, osim servisa i dijelova koji su mijenjani u određenim intervalima.

      Mislim da bum pčeo malo se "igrat" s tom statistikom.

    Sponsored content


    SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu Empty Re: SPRIT MONITOR ili kako zamijeniti svoje arhive održavanja vozila jednostavnim alatom na internetu

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 14/5/2024, 19:08.