Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    TKO IDE PRVI U LOUIS

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    TKO  IDE PRVI U LOUIS Empty TKO IDE PRVI U LOUIS

    Postaj by sju_rod 10/1/2016, 12:48

    Ovo sam maznul od KLE foruma i mislim da je stvar super za podmazivanje sajli pa tko bu prvi u Louis da nam kupi tko več naruči naravno...  https://www.louis.at/artikel/bowdenzugpflegeset-300-ml-oeler/10059017?list=137416874&filter_article_number=10059017    a ovak se to radi..... ( od 2.00 na dalje) https://www.youtube.com/watch?v=aQnMdOL09uY&app=desktop
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    TKO  IDE PRVI U LOUIS Empty Re: TKO IDE PRVI U LOUIS

    Postaj by Borris 10/1/2016, 20:56

    Ja si podmazujem sajle otkad znam i bez tih novotarija...... tongue
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    TKO  IDE PRVI U LOUIS Empty Re: TKO IDE PRVI U LOUIS

    Postaj by Brzi 10/1/2016, 21:30

    A vi ih i podmazujete !?  Shocked





      lol!
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    TKO  IDE PRVI U LOUIS Empty Re: TKO IDE PRVI U LOUIS

    Postaj by Dragec07 10/1/2016, 21:34

    Sviđa mi se kako tip u videu prvo objasni kako to radi stara škola (“old school way” ) - uključivo Borisa, a onda gotovo da ne veli ..a ako ste Amerikanac, onda vam treba i dodatni alat kojeg možete kupiti.


    Stoga, Rudi, odbijam ti s gnušanjem kupovinu tog alata (iako mi vinjete za Sloveniju i Austriju vrijede još do srijede)!!!!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    TKO  IDE PRVI U LOUIS Empty Re: TKO IDE PRVI U LOUIS

    Postaj by sju_rod 10/1/2016, 22:12

    ha,ha,ha...........ne znam kojem da se više nasmijem...............pa naravno da podmazujemo sajle (brzi), zadnji put mi je za kuplung sajlu trebalo pola dana da probije ulje a onda mi je tjednima motor bil crn na mjestu izlaska iz bužira (Boris), nekad smo gledali crno-bijeli televizor,je bil je dobar,zato jer za druge nismo znali niti ih je bilo,danas imam plazmu 129 cm 3D televizor..........hmmmm,stvarno neznam dal da i dalje gledam crno bijeli jer i na njemu vidim film (Gec)...........dečki,dečki.........normalno da bumo podmazivali kak ko može i zna (pa i na način sa krajem vrečice) ali ako su izmislili nešto novo,kvalitetnije i valjda bolje ONDA BUMO I MI TO KORISTILI........dakle Gec,ne zaje....nego kad buš išel u Louis zemi meni ako ne treba ovim drugim indijancima jedan primjerak jer ja imam stari motor i nemam love........lako tebi koji imaš novi motor i ak ti rikne sajla odeš na servis i pljuneš kolko god treba.....ja delam u državnoj firmi i mi se nemremo meriti sa vama iz privatnih firmi.........nadam se da vam je sve jasno.......... tongue
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    TKO  IDE PRVI U LOUIS Empty Re: TKO IDE PRVI U LOUIS

    Postaj by sju_rod 10/1/2016, 22:17

    Gec,nema veze kaj imaš vinjete još do srijede,ja nisam ni mislil odmah,nego u toku godine,pa kad to god bilo,u prolječe,u ljeto,u jesen..........u zimu ne,dakle kad god to bilo jer ja sigurno neidem u Austriju,pa ako bi kad god išel neko drugi....super..............bumo se dogovorili kad i ako za to dođe vrijeme,bez brige kume moj..............

    Sponsored content


    TKO  IDE PRVI U LOUIS Empty Re: TKO IDE PRVI U LOUIS

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 04:48.