Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Presuhlo

    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Presuhlo Empty Presuhlo

    Postaj by lavica 6/11/2015, 13:07

    No dakle, svi smo se ulijenili, smrznuli, zamrzili, solo napili, niko nebi niš platil.  A jesmo za niš! Osjećam se fuj, jadno, bljak. Nitko da pucne prstima. Ko da su se sve  nedaće ovog svijeta sručile na nas. Pa kaj onda kaj sam bez posla? Pa kaj onda kaj je zazimilo? Ne moramo  se ni stalno voziti motorima. I auto je sasvim cool.  Redovno viđam jedino Brziće I Tamigče, a s Brzičkom se i napijem. Njima ne trebaju taksirane pismene molbe da vidim koja im je boja očiju. Aj bok.



    E da svaka čast na pismenom čestitanju rođendana. A da neko dojde nenajavljen. Pa da mi se ipak poznamo od jučer i jako smo formalni.

    daj si pogledajte kad je ko pristupio forumu.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Presuhlo Empty Re: Presuhlo

    Postaj by mg750ie 6/11/2015, 16:27

    kaj je to poziv na npr cugu i kolače ili priziv savjesti ? Shocked , Gec je zval neki dan-ima na forumu, ali kak je to pljugersko okruženje, a ja sam kakti mimoza nemrem u takve prostore ići, svakak sam za druženje, pa makar dohajbal z tajvanom ili antabusom Smile
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Presuhlo Empty Re: Presuhlo

    Postaj by Brzi 6/11/2015, 17:38

    lavica je napisao/la:No dakle, svi smo se ulijenili, smrznuli, zamrzili, solo napili, niko nebi niš platil.  A jesmo za niš! Osjećam se fuj, jadno, bljak. Nitko da pucne prstima. Ko da su se sve  nedaće ovog svijeta sručile na nas. Pa kaj onda kaj sam bez posla? Pa kaj onda kaj je zazimilo? Ne moramo  se ni stalno voziti motorima. I auto je sasvim cool.  Redovno viđam jedino Brziće I Tamigče, a s Brzičkom se i napijem. Njima ne trebaju taksirane pismene molbe da vidim koja im je boja očiju. Aj bok.



    E da svaka čast na pismenom čestitanju rođendana. A da neko dojde nenajavljen. Pa da mi se ipak poznamo od jučer i jako smo formalni.

    daj si pogledajte kad je ko pristupio forumu.
     A neš se pohvalit kak puno vam treba  Laughing

     Čak jedna piva, istina malo pojačana medovinom ali ipa je riječ u JEDNOJ pivi  lol! lol! lol! lol!
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Presuhlo Empty Re: Presuhlo

    Postaj by lavica 6/11/2015, 20:29

    kod mene uvijek može cuga i kolači, a i priziv savjesti, ak ti paše, a  otrovni separe je na balkonu.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Presuhlo Empty Re: Presuhlo

    Postaj by Dragec07 9/11/2015, 21:05

    Kuća, poso, poso, kuća.
    A vikend se vozila zadanja utrka Moto GP-a pa su sva druženja otkazana - osim građanskih dužnosti naravno.
    Popraviti ću se, časna riječ...
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Presuhlo Empty Re: Presuhlo

    Postaj by Brzi 9/11/2015, 22:40

    Nažalost i kod mene se manje više svodi sve na kuća poso, pa i kod kuće uvijek neki poso   Sad  
    Sinoć išao u noćnu, ali je jednostavno bio takav dan da nisam mogao da ne odem na kavicu do Zagrorja

    Presuhlo 2zzrfxs

     odma noćna bila puno lakša  Laughing

    Sponsored content


    Presuhlo Empty Re: Presuhlo

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 28/4/2024, 01:20.