Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    Drugi zagorski kotlić - Zagorski Orlovi Orolslavlje 2015

    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Drugi zagorski kotlić - Zagorski Orlovi Orolslavlje 2015 Empty Drugi zagorski kotlić - Zagorski Orlovi Orolslavlje 2015

    Postaj by mg750ie 12/10/2015, 07:16

    ovu subotu se je održao zagorski kotlić 2, u organizaciji Zagorskih Orlova iz Oroslavlja, bilo nam je lepo kao i zadnji put, samo bolje jer smo osvojili drugo mjesto u jakoj konkurenciji MK iz Zagorja i bliže okolice Smile
    kako filmić govori više od soma riječi evo i filma Smile

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Drugi zagorski kotlić - Zagorski Orlovi Orolslavlje 2015 Empty Re: Drugi zagorski kotlić - Zagorski Orlovi Orolslavlje 2015

    Postaj by Dragec07 12/10/2015, 16:57

    Vidim da je provod bio vrhunski, Drele je stvoren za to, a u društvu Grzilija, provjerenog TV kuhara, nitko nije mogao ostati gladan.
    Sad kad su dopunjeni ionako odlični recepti, naše će snage to pokazati jednom na Zajarkima (prije jedne zime...).
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Drugi zagorski kotlić - Zagorski Orlovi Orolslavlje 2015 Empty Re: Drugi zagorski kotlić - Zagorski Orlovi Orolslavlje 2015

    Postaj by mg750ie 12/10/2015, 18:04

    Nije da se hvalim(o), Grizli nije bil laureat 😎
    Drele je vrhunski i zato ga nisam htio pokrivati nekom muzikom, treba imati malo strpljenja i poslušati i pogledati video clip.
    Zajarki, part x; uvjek otvoreno pitanje!
    ja sam za, dam

    1. plinsku bocu
    2. tamburu
    3. znanje
    4. sudjelujem u troškovima
    5. kuham (recept imam)

    Sponsored content


    Drugi zagorski kotlić - Zagorski Orlovi Orolslavlje 2015 Empty Re: Drugi zagorski kotlić - Zagorski Orlovi Orolslavlje 2015

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 10/5/2024, 18:03.