Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















    LAGANA VOŽNJICA

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    LAGANA      VOŽNJICA Empty LAGANA VOŽNJICA

    Postaj by sju_rod 15/8/2015, 17:11

    Eto danas u jutro se dignem oko 7 i 30 i velim sam sebi,sjedaj Rodny na makinu i piči.Nakon kave sa Slavekom obukel sam se i krenul u nepoznato tj. u poznato.......krenul sam prema Zelini i poslije po selima prema zg stim da sam malo kruzal okolo.Napravil sam 80 km (ko bi reko) da još mi trnu ruke a guza je u redu.Moram ovak trenirati po malo dok se ponovo ne priviknem na "napore"..........mislim da mi položaj volana ne odgovara ali kad se sjetim svih onih prije volana ni jedan mi nije bil "po mjeri"..............možda se jednostavno moram naviknuti i to je to..............dakle vježbati i samo vježbati tj.voziti i samo voziti.............da moram se pohvaliti preliminarno ispitivanje potrošnje glasi :za sto kuna,dvjesto km...........ili 5 lit.100 km.................ako se pokaže istinito,super rezultat....................sorry slike sa ovog laganog putovanja nema........zaboravil sam slikati.........još jedan dokaz da mi treba vremena da se u potpunosti vratim...

      Sada je: 9/5/2024, 22:38.