Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6 Empty WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6

    Postaj by Dragec07 4/6/2015, 19:24

    Pravi bikerski spektakl održat će se od 12. do 14.lipnja u Westgate Shopping City-ju.
     
    WEST BIKE SHOW ZAGREB zamišljen je kao prvi, veliki openair festival koji će okupiti bikere i ljubitelje motora iz cijele regije.
     
    Trodnevni festival održati će se na jedinstvenom prostoru- vanjskom platou ispred Westgate shopping city-ja, nudeći novu perspektivu i jedinstveni doživljaj. Osim vanjskog dijela, gosti će moći prisustvovati izložbenom dijelu programa koji će se odvijati u prekrasnom interijeru Westgate shopping city-ja.
     
    Na izložbenom dijelu gosti će, u sklopu tri dana događanja, imati prilike vidjeti primjerke različitih modela motora , moto opreme i sve vezano uz motosport.
     
    Festival WEST BIKE SHOW ZAGREB će podržati svi moto klubovi iz zemlje i regije . Na festivalu će biti održano i natjecanje u sporoj vožnji i vožnji spretnosti te moto-alka, jedinstveno natjecanje na kojem će biti prisutne brojne osobe iz javnog života.
     
    Na platou kod ulaza broj 4 sva tri dana biti će organizrana bogata ugostiteljska ponuda.
     
    Vrhunski show zaokružiti će i tri rock koncerta na kamion-pozornici, a tko će od glazbenika uveličati najavljeni događaj, najavit ćemo uskoro!

    Program događaja objavljujemo u petak!

    info na: westbikeshow@gmail.com   WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6 021
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6 Empty Re: WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6

    Postaj by Dragec07 12/6/2015, 20:14

    Uspio pobjeći od Nova TV, pa vam se nisam mogao javiti iz Dnevnika. Za sada vani samo oni isti HDovi koji su obišli sva mjesta Hrvatske. 
    Nisamo stigao u sajamski dio unutrašnjosti, to ćemo sutra.
     A kako vi poznati bajkeri ne želite da vas vide u društvu motorista, bumo dogovorili nešto iz auto ekipe.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6 Empty Re: WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6

    Postaj by sju_rod 13/6/2015, 14:12

    idem,idem.............

    Sponsored content


    WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6 Empty Re: WEST BIKE SHOW ZAGREB - 12-14-6

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 12/5/2024, 23:16.