Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
Brzi
Dragec07
6 posters

    Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga Empty Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga

    Postaj by Dragec07 22/11/2014, 20:39

    I ne samo jedna čestitka, već cijelo brdo životnih slastica šalje ti ekipa:

    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga Empty Re: Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga

    Postaj by Brzi 22/11/2014, 21:29

    Giga sretan ti ročkas !!!
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga Empty Re: Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga

    Postaj by Giga 22/11/2014, 22:59

    hvala Dragec i Brzi
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga Empty Re: Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga

    Postaj by sju_rod 23/11/2014, 23:24

    Sretan ročkas Gigač............sorry imal sam kolinje i cijeli vikend nisam bil na kompu tak da nisam videl....sorry još jednom..........i sve želje za dobro zdravlje,drugo bu več nekak...............
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga Empty Re: Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga

    Postaj by mg750ie 24/11/2014, 10:36

    sretan rođendan, a taj se dan more čestitati cijeli mjesec, a neka bude sretan cijelo vrijeme do novog sretnog rođendana cheers
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga Empty Re: Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga

    Postaj by Dragec07 24/11/2014, 11:31

    sju_rod je napisao/la:Sretan ročkas Gigač............sorry imal sam kolinje i cijeli vikend nisam bil na kompu tak da nisam videl....sorry još jednom..........i sve želje za dobro zdravlje,drugo bu več nekak...............

    Kaj nije kolinje slijedeći tjedan.... odoše nam sve tradicije u k.... zaborav.
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga Empty Re: Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga

    Postaj by Giga 24/11/2014, 12:54

    hvala dečki
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga Empty Re: Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga

    Postaj by sju_rod 24/11/2014, 20:36

    a ko više gleda na datum,delaš kad možeš...............tak je to............uostalom kaj mora biti dan republike ?????
    Mare
    Mare
    Moped
    Moped


    Registration date : 02.02.2008

    Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga Empty Re: Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga

    Postaj by Mare 27/11/2014, 15:30

    flower sunny.....Sretan ti rođendan Giga ...puno zdravlja,veselja i sreće......
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga Empty Re: Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga

    Postaj by Giga 27/11/2014, 17:23

    hvala bubaMaro cheers

    Sponsored content


    Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga Empty Re: Ptičice mi dojaviše - sretan ročkas naša Giga

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 20/5/2024, 23:16.