Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    BiM Draškovičeva 47


    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    BiM Draškovičeva 47 - Page 2 Empty Re: BiM Draškovičeva 47

    Postaj by sju_rod 19/12/2015, 21:32

    znači niti ta od 1450 grama ne bi trebala biti veliki problem na mojoj glavi....... cheers

    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    BiM Draškovičeva 47 - Page 2 Empty Re: BiM Draškovičeva 47

    Postaj by Brzi 19/12/2015, 22:07

    Moja C2 je isto bila oko 1700 gr i nemogu reć da mi je bila nešto teška, osim na brzinama preko 150 a to nisam baš često i dugo vozio. Jedino mi se znalo događati da mi bacaka glavu lijevo-desno a to vjerujem da je radi njenog "tupastog" oblika školjke i nepostojanja skoro nikakve zaštite od vjetra na mom motoru.
      Ova Nolanica je isto 1400 i nešta sitno i u ruci mi djeluje kao puno lakša a dojmove iz vožnje javim kada i ako složim motor Laughing  Zasad je svakodnevno "razgazujem" po kući po 10-tak minuta, čisto da mi malo legne prije ozbiljnije vožnje. 
      Što se tiče mog motora nadam se da bum ga znao i složit  Surprised a po završetku posla napravim rasprodaju viška dijelova   lol!



      Čisto info Rudek u Novemi ti je ista HJC okruglo 600 kunića,  a iz osobnog iskustva znam da se s čovjekom u 4 oka da ponekad još i kakav dodatni popust izvuć! Tak ak ti nebude na Črnomercu izbor grafika po volji ili ti se ne dopadne usluga nije ni Draganić na kraj svijeta!

    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    BiM Draškovičeva 47 - Page 2 Empty Re: BiM Draškovičeva 47

    Postaj by sju_rod 19/12/2015, 22:35

    tenks brzi,zakaj ne,malo ritica vidi puta i "skoro"100 krznenih životinjica manje............memorirano.....

    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    BiM Draškovičeva 47 - Page 2 Empty Re: BiM Draškovičeva 47

    Postaj by Brzi 19/12/2015, 23:18

    Ak te baš žuljaju nemoraš ni zašparat, znam di u Jaski imaju fenomentastične čevose pa ih bolje tam ostavit neg trgovcu  Laughing
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    BiM Draškovičeva 47 - Page 2 Empty Re: BiM Draškovičeva 47

    Postaj by sju_rod 20/12/2015, 11:44

    ha,ha,ha...........na dijeti sam....(olfo) a gle svaki put poslije nove godine idem se malo stesati( kak to lepo zvuči) tak da u ljeto imam još veči trbuh nego prije........kacigu vjerovatno idem kupiti poslije nove tak da ne jedem niš osim povrča i voča..........( u ovo ne vjeruje ni komp,tu gore ima jedan smajlič koji se smije)...........da,da............... Crying or Very sad

    Sponsored content


    BiM Draškovičeva 47 - Page 2 Empty Re: BiM Draškovičeva 47

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 12:47.