Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    MG

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    MG Empty MG

    Postaj by sju_rod 12/9/2013, 22:31

    Da Brankič nebu jedini tu sa gucijem odlučil sam nakon duuuuuuuuuuuuuuugog  razmišljanja da bum zel ovog Norgea..............sviđa mi se boja,sviđa mi se oprema,sviđa mi se i cijena (jebite se vi u hrvatskoj...........mislim na dilere) samo još jedna sitnica mi fali.........to malo love.............inače je motor prekrasan............za moju novu filozofiju,lagane vožnje i uživanje u istoj,motor je rođen.......... MG 078FF690-D0BF-8A40-9EF9-64F193345FD1_thumbmislil

      mislil sam da bu izašel i oglas iz njuškala ali ga nema pa bum vam ja rekel da je taj motor u Krškom 4500 eura i navodno u kroeša još negdje oko 1000 eura i imam super pilu za 5500 jureka inače je motor 2006 godina i prešel je 27000 km i nemrem a da se ne plačem zakaj nemam tak "malo"nofcih odmah bi išel po njega....................a onda bi mg i ja bili guzisti.............he,he.............ježi ga,šteta...........ali ko zna,nada umire poslednja.............kaj je to iz jamesa bonda ?
    (Powered by frubar.net)
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    MG Empty Re: MG

    Postaj by mg750ie 15/9/2013, 09:32

    Navijam za tu tvoju želju

      Sada je: 28/4/2024, 13:32.