Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati....

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati.... Empty Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati....

    Postaj by Dragec07 3/2/2008, 19:46

    Vidim kako se u naše redove uvukao neki strah. Ali, zaklela se zemlja raju da se tajne.....

    E pa ovako je sve krenulo, u dobrom ženskom društvu:
    Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati.... Djetin10

    Piletinu sam volio još kao klinac:
    Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati.... Djetin11

    I uvijek bio dobro dijete:
    Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati.... Djetin12

    A onda sam zavolio motore:
    Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati.... Djetin13

    I sada to izgleda ovako:
    Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati.... Zupanj12
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati.... Empty Re: Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati....

    Postaj by sju_rod 3/2/2008, 23:19

    dobar si bio ali sad si još i bolji sad voliš i razne hladne nareske sireve,masline i ko zna što sve ne, mada moram
    priznati da se i meni sviđa mlada piletina. MI bumo stavili slike kad ih pronađemo i kad skužimo kak se to uopće
    stavlja
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati.... Empty Re: Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati....

    Postaj by Dragec07 3/2/2008, 23:24

    Kolege su uvijek spremni pomoći. Zovi, samo zovi... Evil or Very Mad
    lukylipik
    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati.... Empty Re: Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati....

    Postaj by lukylipik 4/2/2008, 22:43

    ...dragec, što si se više približavao motoru to si mi više pasao na naslovnicu nekog albuma Parnog valjka; umjesto Paola Sfecija!!! Laughing clown affraid
    tamigo
    tamigo
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 02.02.2008

    Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati.... Empty Re: Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati....

    Postaj by tamigo 5/2/2008, 14:00

    negdje u nekoj pjesmi postoje riječi koje idu otprilike ovako: nekad sam bio pametno dijete, a onda sam postao bajker Embarassed

    Sponsored content


    Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati.... Empty Re: Sve što ste htjeli znatio o Dragecu a niste se nikada usudili pitati....

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 12/5/2024, 22:24.