Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    JUUUUUHHHHUUUUUUUUUUUUU

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    JUUUUUHHHHUUUUUUUUUUUUU Empty JUUUUUHHHHUUUUUUUUUUUUU

    Postaj by sju_rod 5/5/2013, 20:25

    obavještavam svekoliko pučanstvo da sam se konačno domogel kompa,moj sinček si je ubol lap top a meni je PREPUSTIL komp,zadnjih par dana je bil na čišćenju svega i svačega kod mojih kompjuteraša u firmi pa sam ga jučer konačno dofural a danas spojil i evo ga,sad nemrem reči da nisam mogel do kompa kaj ne?..................................... i druga tužna vijest (ovo prvo je bila dobra) konačno sam dobil kredit ali na žalost nije ostalo love za neki motor što sam ja pretpostavljal ili bolje rečeno se nadal da bude ostalo,kad sam vratil kaj je trebalo vratiti,dok sam isplatil šogora za kuču,ostalo je još za uređenje gornjeg kata i za kompletno centralno grijanje u kući i na žalost niš za neku makinu a tak sam se nadal.......... Sad.....sad zbilja više neznam na koji način da dođem do motora i nemrem vam reči kak mi srce krvari svaki put kad vidim da neki prođe pored mene Sad Crying or Very sad Sad...........u svakom slučaju želim vam svima puno sretnih i sigurnih kilometara a možda na neko okupljanje Slavek i ja dođemo autom,iako imam sad fest posla po kući valjda bum našel vremena i za koju pivicu sa starim društvom tak da vas molim da ako bute nekam išli da to puknete na forum tak da znam pa ak bum u mogučnosti bum vam se pridružil iako teška srca bez motora........................ma važno je zdravlje kaj ne ?......................to bi kao trebala biti utjeha......................evo mog kompa za kraj...............JUUUUUHHHHUUUUUUUUUUUUU C5180B7E-EF90-8B41-8721-EEB7BA4D14FD_thumb

    JUUUUUHHHHUUUUUUUUUUUUU D4C08B74-009F-D349-B881-49D0F62E9CC1_thumb

    (Powered by frubar.net)
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    JUUUUUHHHHUUUUUUUUUUUUU Empty Re: JUUUUUHHHHUUUUUUUUUUUUU

    Postaj by Brzi 8/5/2013, 23:11

    Ma nek si ti nama online Smile

    Ak te to kaj tješi ako bude pao kakav dogovor i ja bum na 4 kotača! Moj je još u garaži, ali čeka regu a bojim se da je ovo leto nebu dočekal.

      Sada je: 23/5/2024, 11:44.