Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
tamigo
kuna
6 posters

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty 7. Moto susret MK "Staaari Rokeri" Umag

    Postaj by kuna 4/3/2008, 10:25

    Preuzeto s motocikli.com; zvuči zanimljivo...a i smještaj nije preskup!

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    09.-11.05.2008. Kamp Stella Maris Umag

    Info: Mario 098/258-616

    Roberto 098/209-142

    Denis 098/715-293


    Program:

    Petak:

    20.30 Bikers singing contest
    22.00 nastup rock grupe Mary Rose ( SLO )
    23.00 performance Cosmic Circles ( AT )
    23.30 nastup grupe Hladno pivo ( HR )
    01.30 nastup rock grupe No problem band ( HR )

    Subota:

    14.00 - panoramska vožnja okolicom Umaga s 2 stanke za okrijepu ( besplatna pizza i pivo )
    17.00 - moto igre
    20.30 - nastup Guitar Zeus project ( internacional )
    21.30 - podjela priznanja i nagrada moto klubovima i pojedincima
    22.00 - nastup rock grupe Rock Masters in Led Zeppelin tribute ( legende HR rocka)
    23.45 - performance Cosmic Circles ( AT )
    00.00 - nastup rock grupe Atomsko Sklonište ( HR )
    01.45 - streaptease ( international )
    02.00 - Razvaline ( SLO )

    Nedjelja:

    Zatvaranje moto susreta

    * COME IN PEACE, HAVE FUN AND MAKE NOICE, OR STAY AT HOME *

    P.S. I ove godine će se moći rezervirati bungalove po cijeni od 200 kuna za bungalov za 4 osobe ( 50 kuna po krevetu )
    Broj telefona za rezervacije ćemo pravovremeno objaviti !!!
    tamigo
    tamigo
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 02.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by tamigo 4/3/2008, 12:57

    Ak se neće moći dobiti bungalovi, ima tamo i dobar kamp. Inače je i nama jako interesantna destinacija, a i vrijeme se valjda do tada bude ustabililo.
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by Giga 4/3/2008, 14:37

    I mi smo o tome razmišljali da bi bilo zgodno, pa ako uspijemo zakaj ne, a treba i iskoristiti preostalih 12 dana starog godišnjeg Cool
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by kuna 8/3/2008, 21:08

    Cijenjeno pučanstvo,
    Danas sam se čula s Oldijem, rezervacije bungalova počinju krajem ovog mjeseca. Javim čim nešto novo saznam. Ostavila sam predbilježbu za 2 bungalova kak smo se dogovorili.
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by kuna 8/3/2008, 21:09

    Dragec07 je napisao/la:Znači li to da bi kretali u petak? Ujutro?

    Prijedlog molim. Ja moram na vrijeme organizirati dan godišnjeg ako prevlada polazak u petak. A i rezervaciju bungalova bilo bi dobro napraviti na vrijeme: malo bungalova, malo šatora...

    Svakako u petak poslije kave, gableca i pakiranja stvari. Znači treba rezervirati jedan dan godišnjeg.
    lukylipik
    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by lukylipik 9/3/2008, 02:02

    ...moj glas ovdje je saamo glas potpore ideji i odlasku!
    tamigo
    tamigo
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 02.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by tamigo 9/3/2008, 10:47

    lukylipik je napisao/la:...moj glas ovdje je saamo glas potpore ideji i odlasku!




    i skupljanju postova, vidli smo da ti je ovo bil 2000 (pardon 200-ti) No
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by Giga 9/3/2008, 10:54

    Znači još jedan na BMX-u
    Kaj se tiče Umaga več pakiram krpice
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by sju_rod 9/3/2008, 15:03

    kao što smo rekli jučer mi smo inače za ali bumo vidli kak bu sa slavicom u vezi operacije,pa bumo vidli
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by kuna 9/3/2008, 15:31

    sju_rod je napisao/la:kao što smo rekli jučer mi smo inače za ali bumo vidli kak bu sa slavicom u vezi operacije,pa bumo vidli

    Nemaš beda dva apartmana i svi stanemo. Sam nek nam Slavica bude dobro!!!
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by kuna 9/3/2008, 15:33

    zaboravih vam reći Oldi nas sve puno pozdravlja i želi nam dobrodošlicu u Umag!!
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by kuna 10/3/2008, 08:57

    Evo još jedne napomene od Oldija:
    (za one koji ne dobiju smještaj u bungalovima)

    Zaboravio sam napisati ali mislim da svi već znaju:

    BIKERS FREE ENTRY !

    - Slobodan smještaj u kampu sa 5 zvjezdica ( ogroman sanitarni čvor s 100 tuševa i toplom vodom ) već od srijede
    07.05.2008. - besplatno za sve vozače i suvozače motocikl
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by kuna 10/3/2008, 11:48

    Dragec07 je napisao/la:
    kuna je napisao/la:Evo još jedne napomene od Oldija:
    ... Zaboravio sam napisati .....

    E kuna, kuna, ne znam što si sve zaboravio ali do susreta (na koji ja svakako idem u bilo kojoj kombinaciji) ćeš se morati odlučiti bar za spol.

    Ali naravno, sve se oprašta zbog novog motora

    Ako nisi shvatio - a nisi - preuzela sam teks od Oldija koji mi je poslao na PP, a on je još muškog roda koliko znam, odnosno vjerojatno ćeš ga i ti upoznati u Umagu i uvjeriti se u isto. Laughing Laughing
    bez obzira na novi motor - alzehajmer me još nije preuzeo... bounce bounce
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by kuna 31/3/2008, 13:36

    Danas su svečano rezevrina 2 bungalova za MK Patriot. Cijena jednog je po danu 200 kn. Unutra se mogu smjestiti 4 osobe ( a naravno i "padobranci" Cool ). Utvrdimo gradivo: kreteali bismo u petak u ranojutarnjim satima na glavnoj recepciji javimo za naš dolazak i preuzmemo ključeve od bungalova. Ostatak susreta .... bounce cheers Laughing Smile Exclamation Idea lol! lol! lol!
    tamigo
    tamigo
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 02.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by tamigo 31/3/2008, 15:01

    sjedni pet plus ( odličan minus) amen
    lukylipik
    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by lukylipik 31/3/2008, 17:20

    kuna je napisao/la:Danas su svečano rezevrina 2 bungalova za MK Patriot. Cijena jednog je po danu 200 kn. Unutra se mogu smjestiti 4 osobe ( a naravno i "padobranci" Cool ). Utvrdimo gradivo: kreteali bismo u petak u ranojutarnjim satima na glavnoj recepciji javimo za naš dolazak i preuzmemo ključeve od bungalova. Ostatak susreta .... bounce cheers Laughing Smile Exclamation Idea lol! lol! lol!


    ...a s kim ona to ide 8bar znam kamo!)...morat ču pribjeći nekim sredstvima:IDEM I JA! lol! lol! lol! lol! lol!
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by sju_rod 31/3/2008, 19:20

    nadam se da bu se vredu i da idemo
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by kuna 1/4/2008, 08:13

    lukylipik je napisao/la:
    kuna je napisao/la:Danas su svečano rezevrina 2 bungalova za MK Patriot. Cijena jednog je po danu 200 kn. Unutra se mogu smjestiti 4 osobe ( a naravno i "padobranci" Cool ). Utvrdimo gradivo: kreteali bismo u petak u ranojutarnjim satima na glavnoj recepciji javimo za naš dolazak i preuzmemo ključeve od bungalova. Ostatak susreta .... bounce cheers Laughing Smile Exclamation Idea lol! lol! lol!


    ...a s kim ona to ide 8bar znam kamo!)...morat ču pribjeći nekim sredstvima:IDEM I JA! lol! lol! lol! lol! lol!


    moja je zadnja Da dragi!!! amen
    lukylipik
    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by lukylipik 1/4/2008, 23:17

    kuna je napisao/la:Danas su svečano rezevrina 2 bungalova za MK Patriot. Cijena jednog je po danu 200 kn. Unutra se mogu smjestiti 4 osobe ( a naravno i "padobranci" Cool ). Utvrdimo gradivo: kreteali bismo u petak u ranojutarnjim satima na glavnoj recepciji javimo za naš dolazak i preuzmemo ključeve od bungalova. Ostatak susreta .... bounce cheers Laughing Smile Exclamation Idea lol! lol! lol!


    ...opet nemam ništa za dodati: Tamigač, koji je ovo br. posta? Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
    tamigo
    tamigo
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 02.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by tamigo 2/4/2008, 12:39

    ja odgovaram samo kad imam kaj za reči
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by Giga 2/4/2008, 15:19

    tamigo je napisao/la:ja odgovaram samo kad imam kaj za reči

    E sad ja imam kaj za reči, fala na pitanju, sad vidim da sam dobila pomoćnoga motora, pa mi je moj izgled mam jasniji. Pa treba taj pomoćni motor nekam i smjestiti pig cheers
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by Giga 2/4/2008, 15:20

    Vidla sam tri kratka videa sa lanjskih rokera i mogu reči ko je imalo u dilemi ići ili ne, kada ih vidi ide Wink
    tamigo
    tamigo
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 02.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by tamigo 3/4/2008, 17:22

    Pa kad je Kunica već rezervisala cvaj štik bungalova, bila bi griota ne ići. Za plačanje bumo se dogovorili, ak nas ne vlove onda bu ok.
    lukylipik
    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by lukylipik 3/4/2008, 20:46

    tamigo je napisao/la:Pa kad je Kunica već rezervisala cvaj štik bungalova, bila bi griota ne ići. Za plačanje bumo se dogovorili, ak nas ne vlove onda bu ok.

    ...pa imamo i nakede za bježaniju i cruisere za buku i prašinu!
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by kuna 30/4/2008, 08:12

    Informacije koje sam obećala:
    Prenosim odgovor Oldija:

    Ako ste rezervirali kod Cristine onda ste u Stella Marisu (naime toliko ljudi je zainteresirano za susret da su morali početi iznajmljivati i bungalove u "Poynesiji" koja je 500-tinjak metara dalje)

    Apartmani imaju i kompletne kuhinje, samo si donesite kavu, šećer ... Normalno da ima sva posteljina !!

    Ajmo narode pakirajte osnovne krpice.... cheers bounce lol! amen
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by Giga 8/5/2008, 15:57

    Još malo, još malo cheers
    Darko
    Darko
    Roler
    Roler


    Registration date : 02.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by Darko 8/5/2008, 19:29

    SRETAN VAM PUT ,DOBAR PROVOD I SRETAN POVRATAK!!!!!!! patriot
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by Giga 8/5/2008, 19:46

    breva je napisao/la:SRETAN VAM PUT ,DOBAR PROVOD I SRETAN POVRATAK!!!!!!! patriot

    Kaj ti ne buš došel?

    Sponsored content


    7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag Empty Re: 7. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 20:19.