Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















    MK Vilenjaci - Kutina, jezero Bajer i STREET STYLE SHOW Molydon

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    MK Vilenjaci - Kutina, jezero Bajer i STREET STYLE SHOW Molydon Empty MK Vilenjaci - Kutina, jezero Bajer i STREET STYLE SHOW Molydon

    Postaj by Dragec07 4/9/2011, 20:21

    Popodnevna subotnja vožnja me po sunčanom, vrućem vremenu, poznatim krugom preko Siska odvela do uvijek dobrih MK Vilenjaka u Kutinu, na jezero Bajer.

    Žurba na početak defilea, ostavila mi je vremena samo za mali predah u Sisku, na INI naravno (koja prikrivena reklama, kao da još imam dionice kojima se ne trguje):


    MK Vilenjaci - Kutina, jezero Bajer i STREET STYLE SHOW Molydon 271EE6CC-ACFB-2343-A646-E0680DEC775E_thumb MK Vilenjaci - Kutina, jezero Bajer i STREET STYLE SHOW Molydon DE5529B2-E2C0-F14E-A3C3-E99F090DB609_thumb MK Vilenjaci - Kutina, jezero Bajer i STREET STYLE SHOW Molydon 1137274F-B013-444A-BAF5-5AE52DFE1E67_thumb

    U 4 sata još nije bilo neke veće gužve na uvijek dobro posjećenom susretu.
    MK Vilenjaci - Kutina, jezero Bajer i STREET STYLE SHOW Molydon 5B6ADFA6-1176-C64C-B03C-B39B201EF539_thumb

    Defile je bio kratak, po okolnim bregima, dovoljno da mi se kaciga natopi znojem a suza pokaže ozbiljo negodovanje uzrokovano pregrijavanjem...

    Na povratku nas je čekao opet izvrstan grah. Pričali su mi, jer je red na onom zvizdanu bio neljudski. Pa sam umjesto graha napravio koji klipić:



    Činilo mi se malo prozračnije nego prijašnjih godina:




    Naravno, opet nešto i za Rudija (niste valjda obratili pozornost samo na red za grah iza cadyija):



    Povratak preko Ivanića i Kašine (čudni putevi kojima vas nepogrešivo vodi Garmin) naravno da je prekinut kad sam zamijetion pozamašnu gomilu drva, a u nosu osjetio prepoznatljiv miris pečenog odojka:

    MK Vilenjaci - Kutina, jezero Bajer i STREET STYLE SHOW Molydon A0CB4A41-F928-9944-AB59-56FE834AE651_thumb MK Vilenjaci - Kutina, jezero Bajer i STREET STYLE SHOW Molydon D0DDED52-BDE3-254A-A25D-8E59CB404369_thumb


    U Sesvetama novo iznenađenje, glamurozni street style show u Molydonu ponovno je prekinuo moju vožnju.
    MK Vilenjaci - Kutina, jezero Bajer i STREET STYLE SHOW Molydon BFC16859-6D79-BD40-BBD6-EBC661B37165_thumb MK Vilenjaci - Kutina, jezero Bajer i STREET STYLE SHOW Molydon 12E211DF-1488-FB49-9624-561CB33F4FE7_thumb

    Na žalost, događanja i ugođaj slabo mogu dočarati i slike i filmovi:



    Stvarno nesvakidašnja Tigra:




    Pa malo turba iz Opela, neprepoznatljivi mini i već viđeni vrhunski uređen, tko drugi nego golf:




    Da je auto smrt, zorno je pokušao objasniti naš sused Zlovenac strogim i objektivnim sucima:



    Prekrasno proveden dan.


      Sada je: 20/5/2024, 23:37.