Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Filter za Ulje na Moto Guzziju

    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Filter za Ulje na Moto Guzziju Empty Filter za Ulje na Moto Guzziju

    Postaj by mg750ie 16/8/2011, 15:56

    nije tema "opet curi ulje", (kaj ne znači da neće), nego je ovaj puta zamjena ulja, i tako ja danas kupim filter za ulje kod AK, i kad ono pogledam to je obični filter za ulje kakvih ima svaki obični auto. Počnem ja tražiti poziciju za filter i nikak ga nemrem odgonetnuti, (u tome mi je pomagal i Gec), niš zovem ja Servis i oni mi vele da je to običan filter. Niš ja i dalje nemrem odgonetnuti poziciju. i onda odoh na sveznajući internet i tam pronađem poziviju filtera.

    [You must be registered and logged in to see this image.]

    Skril se je u karteru, znači treba skinuti karter i onda promjeniti filter, a u to ulazi i dihtung.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Filter za Ulje na Moto Guzziju Empty Re: Filter za Ulje na Moto Guzziju

    Postaj by sju_rod 16/8/2011, 20:36

    nemrem verovati,pa tvoj motor je ko i novi auti,trebaš skinuti pol dijelova da bi do nečeg došel,naravno ja nisam stručnjak ali staviti filter ulja u karter je nekaj tak bedasto da se nemrem načuditi i to ne zbog samog položaja,nego zbog posla,da bi promenil "običan" filter za ulje moraš skidati karter,nevjerovatno,o bože siđi pa vidi...................i na kraju to bi baš moral iči u servis,nebi bilo pametno delati doma osim ako nisi posebno raspoložen za takav posel,jer na "svim" ostalim motorima treba deset sekundi da ga skineš a ti trebaš uzeti godišnji,užas.................e neču kupiti Norgea jer je fakat kompliciran..................... affraid
    Mare
    Mare
    Moped
    Moped


    Registration date : 02.02.2008

    Filter za Ulje na Moto Guzziju Empty Re: Filter za Ulje na Moto Guzziju

    Postaj by Mare 18/8/2011, 23:04

    Meni se ovo čini sasvim OK. MG-ova se makina treba i češće predihtati nego kaj je propisano za zamjenu filtera, pa kad se već predihtava, usput promijeniš ulje i filter....

    I onda niš ne curi.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Filter za Ulje na Moto Guzziju Empty Re: Filter za Ulje na Moto Guzziju

    Postaj by Dragec07 18/8/2011, 23:08

    E, hebi ga.... ostalo ulogirano moje malo sunny , a ona ne zna pisati ovako zločaste postove, pa je odmah vidljivo tko je pravi autor.
    Ali popravljam se i ja: belagio je ipak prekrasan motor....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Filter za Ulje na Moto Guzziju Empty Re: Filter za Ulje na Moto Guzziju

    Postaj by mg750ie 19/8/2011, 07:43

    ma nema veze, ionak se mjenja svakih 20000 km, pa u to vrijeme ak ne procuri sigurno ostane bez ulja Cool

    Sponsored content


    Filter za Ulje na Moto Guzziju Empty Re: Filter za Ulje na Moto Guzziju

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 21:12.