Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Kratke upute za postanje u ovoj temi

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Re: Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by sju_rod 2/8/2011, 22:28

    Dragec kaj ne kužiš da je sve naopak....................
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Re: Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by mg750ie 2/8/2011, 13:11

    veličina piše "L", a bila bi taman za Drageca a i paše uz ramu Bandidosa 1200, održavana je primjereno, kolko km ima neznam jer nema ugrađem kilometar sat clown
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Re: Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by Dragec07 2/8/2011, 12:42

    Da si išao s njom na Doloite, talijani bi ti je oteli ne pitajući za cijenu......
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Re: Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by Dragec07 2/8/2011, 12:39

    Nije ni čudo da se nitko ne javlja kad stavljaš svoj oglas u temu upute, i još k tome ne slijediš upute...


    Koja je veličina, kako si je održavao (... malo ono sa kokosovim uljima i ultra mekanim krpama), pa koliko ima kilometara, jesu li se u njoj slušale cajke ( Kratke upute za postanje u ovoj temi 575903), itd kako to piše u uputama ( Kratke upute za postanje u ovoj temi 437905)

    A cijena, prava sitnica. Koliko je to???
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Re: Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by mg750ie 1/8/2011, 08:32

    obavještavam svekoliko pučanstvo, (kako mi se nitko? nije javio da bi kupil JETICU u super stanju), još je prilika Cool
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Re: Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by mg750ie 28/7/2011, 08:44

    Prodajem kacigu MT model ZION, vjerujem da ste primjetili JET-ica, patent kopča, periva unutrašnjost, malo korištena veličina L - stremi L+, ima sve ateste, lahka kao perce

    cijena prava sitnica 150 kn

    Kratke upute za postanje u ovoj temi 19B08604-A802-8B48-9D13-6BAAF375DA7E_thumb

    pogodna za slobodoumne motoriste8)
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Re: Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by sju_rod 27/7/2011, 20:54

    bože dragi koji oglas,pa on samim svojim tekstom bu otjeral i one malo brojne "kupce" a najbolji mi je šampon,ma to moram nabaviti...................
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Re: Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by mg750ie 26/7/2011, 21:23

    bar znate da ovi kaj furaju ove tzv "narodske autiće" i nemaju baš neki osjećaj za realnost, pa se uvjek precjenjuju
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Re: Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by Dragec07 26/7/2011, 12:24

    mg750ie je napisao/la:Chrysler? Shocked, kolko još dobijem, narodni auto + X, a ja dam Chrysler affraid



    Opće je poznato da X može biti i negativan broj, pa mi se ovaj MG-ov prijedlog čini prihvatljiv, npr. -6000 ojrića.



    Jedini je problem što vlasnici narodnih autića u pravilu traže cash, keš, solarno plaćanje.....!
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Re: Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by Brzi 25/7/2011, 22:16

    Vidio to - kralj je !!!

    Ako netko želi ato koji ide kam i Lada NJIVA Laughing onda obavezno pogledajte: http://www.njuskalo.hr/auti/honda-shuttle-civic-oglas-3052116


    a kad vam dosade auti možda bi se malo rolali - evo dobre prilike:

    prodajem inline role bivse cure, zagrebacke princeze ! to ona misli da je princeza, a ne ja Wink
    role su skoro nove, jer ih je ljepotica samo 2 puta koristila. Kotaci su
    90mm i jako dobro postignu vecu brzinu, trebali ste samo prekrasnu
    princezu vidit kako je picila i vikala niz jedan blagi pad uz obalu,
    jedva je uspila zakociti....i naravno se ljutila zasto san se
    smijao...sad mi je naknadno zao sta nisan dao coviku iz ducana da skine
    kocnicu !!!
    Cijena od 800kn je fixna, jer sam ih prije par mj. platio vise od
    1000kn, drugi razlog tih 800kn je taj da iden uskoro na Zrce i 1
    Cocktail od 1L dode oko 200kn, a meni trebaju tocno 4 Cocktaila da
    NAPOKON bez srama pipkam sve polugole cure !
    A uz sve to se zelin bar 1 put u zivotu napit na princezin racun.
    Ako si slucajno zgodna zenska, imas veliko srce, solo si kao i ja i
    zelis mi pomoc preko noci zaboravit bivsu, onda je danas tvoj dan, i
    dobit ces ih besplatno !


    http://www.njuskalo.hr/role/rollerblade-activa-360-women-oglas-3182923
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Re: Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by mg750ie 25/7/2011, 19:35

    Chrysler? Shocked, kolko još dobijem, narodni auto + X, a ja dam Chrysler affraid
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by Dragec07 25/7/2011, 17:16

    Molio bih da ne zlorabite prostor u ovim važnim temama "Ja kupujem" i "Ja prodajem"

    Zato vam u nastavku dajem primjer oglasa koji zadovoljava visoke kriterije ovog foruma, a iskopiran je sa isto tako ozbiljnog foruma:


    Primjer za auto:

    Prodaje se jedan od rijetkih i zadnjhih modela Golf IV u HR . Radi se o atmosfercu radnog obujma 3 zarez 200 cm3, 241ks, kako bio rekli: sirove snage, dakle NO turbo!
    4 motion je jedan fini pogon za izvlačenje iz snjega i pruža finu sigurnost po ledu i kiši... Prednost ovog pogona je u tome što ' misli' umjesto vozača.
    Po perfomansama i karakteristikama cijelokupnog auta mogu se posramiti mnogo jaći i skuplji auti. Netko će reći: svaki cigo hvali svoga konja, ali bez pretjerivanja ovaj Golf pojede bilo kojeg Bmw-a M3, Type R-a ili Jugića s Fiatovim motorom s dva turba!
    Sami zvuk motora odaje da se ne radi o običnom Golfu IV-ci! Zvuk je za poželiti samo takav : reski, moćni zvuk motora .Izgledom miran a u vožnji jako agresivan. Zahvaljujuči odličnom VW ovjesu takozvanim „ČMAR ovjesom“ drži cestu ko hemeorid guzicu. Leži na cesti kao prilijepljen i za izbaciti ga iz takta potrebno je pretjerati u zaista prevelikoj mjeri. Žena ga nije nikada vozila. Nikada se u autu nije jelo ni pilo,niti su se ikada puštale cajke.Koristi se vrhunska kozmetika za održavanje kože,i posebni šampon pH neutralan, nježne sapunice izvedene iz kukuruza i kokosa zajedno s ekstraktima noćurka i cedrovine.Molim da mi se ne javljaju oni koji ne kuže o kakvom je autu riječ i da me ne smaraju s nebitnim pitanjima poput: koliko auto troši i sl.? Ne zanimaju me nikakve zamjene za Alfe i slično. Vozači Koreanskih i Talijanskih vozila - nebitni su! Pa lijepo molim da mi se takvi ne javljaju.Ako se nađe ozbiljan kupac molim ga da ne dolazi s prijateljima,kumovima itd... koji se kuže u aute. Također molim zvati u normalno vrijeme između 9h-22h (napomena u 20h sigurno se neću javiti jer gledam sreiju: EZEL i ne želim propustiti kada Kenan prizna Ejšan da je voli. nemojte uletavati s izlizanom forom: u zemlji je Recesija ...pa da vam ga dam po cijeni SDI-a..

    http://www.auti.hr/automobili/oglas-893130

    Sponsored content


    Kratke upute za postanje u ovoj temi Empty Re: Kratke upute za postanje u ovoj temi

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 17:53.