Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    traži se.................Wanted...................

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

     traži se.................Wanted................... Empty traži se.................Wanted...................

    Postaj by sju_rod 15/7/2011, 19:46

    skuter je otišel,na žalost puno love nije ostalo ali motor mora pasti,kakav,takav,ako ko ima nekog ko prodaje motor nek se javi,naravno ako se ne pretjera sa cijenom,tu oko 2 000 eura,znam da nije neka lova ali nemam više............... Sad
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

     traži se.................Wanted................... Empty Re: traži se.................Wanted...................

    Postaj by mg750ie 16/7/2011, 08:35

    bok Rudi, nadam se da buš nekaj našel za tu lovu, (kaj je ispravno i nije ukradeno). Trebal bi se zaposliti negde u trgovini motora više si ih preprodal u zadnju godinu neg neki saloni.Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

     traži se.................Wanted................... Empty Re: traži se.................Wanted...................

    Postaj by sju_rod 16/7/2011, 12:00

    ha,ha,ha, a to mi je najgore,kad moram prodati,užas..................
    DeeZg
    DeeZg
    Roler
    Roler


    Registration date : 11.09.2009

     traži se.................Wanted................... Empty Re: traži se.................Wanted...................

    Postaj by DeeZg 16/7/2011, 12:04

    Rudi....ovo mi sad izgleda kao začarani krug...kupiš motor prodaš motor i tako u krug s time da je fond za sljedeći svaki put sve manji i manji..... nadam se da buš našal nekja za tu lovu:)
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

     traži se.................Wanted................... Empty Re: traži se.................Wanted...................

    Postaj by mg750ie 16/7/2011, 18:15

    ruda bu ziher našel, a kolko ......Rolling Eyes
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

     traži se.................Wanted................... Empty Re: traži se.................Wanted...................

    Postaj by Dragec07 16/7/2011, 18:35

    A da postaviš oglas: kupujem motor preuzimanjem kredita (do neke cifre) uz doplatu od xxx Ojra?
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

     traži se.................Wanted................... Empty Re: traži se.................Wanted...................

    Postaj by sju_rod 16/7/2011, 23:13

    da imaš pravo DeeZg ali to je sudbina nas u ovoj državi............................dragi moj kume,probal sam na milion oglasa da im dam nešto keša a nešto na karticu i svi bi samo lovu,jer su dužni u banci,frendu,punici,susedu i nikom to ne odgovara i moram priznati da sam danas za malo puknul ko balon,ponovo kupil skuter Adly Nobel 125 ccm za 5000 kuna a za ostalo playstation i za resto otišel na more,evo takav je bil plan oko podne,sva sreča (ili nesreča) predomislil sam se i rekel sam sebi da bum prespaval.Svaki motor koji se prodaje za cca 2 soma,nema regu ili nema gume ili bar jednu ili je potrgan oklop ili ne koči ili katastrofa.Ispada da su svi takvi motori za smeče i vjerovatno jesu a genijalci traže ko da je zlatan.Kad se sjetim kakav sam ja motor prodal a bil je 98 godište,po toj njihovoj logici trebal sam tražiti najmanje pet tisuča a ne tri kolko sam i dobil na kraju.Stvarno neznam kaj da radim,tek tam oko trice i malo više se nađe nekaj sigurno i dobro, ovo ispod je katastrofa.Neznam stvarno neznam,ako sad ne kupim neki motor, mislim da me onda moto scena nebu vidla a ni vi, barem sljedečih par godina.Vidi bumo se tu i tam na kavi ali neka putovanja........???????????............veliki upitnik.No sutra je novi dan pa bumo vidli..........pomislili su slepci..........................
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

     traži se.................Wanted................... Empty Re: traži se.................Wanted...................

    Postaj by mg750ie 17/7/2011, 16:30

    bude već nekaj iskrsnulo, samo nemoj delati pizdarije, ko ovo s play station i sl Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

     traži se.................Wanted................... Empty Re: traži se.................Wanted...................

    Postaj by sju_rod 17/7/2011, 19:41

    a kaj fali plejki,vozil bi po celi dan.............................. Laughing
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

     traži se.................Wanted................... Empty Re: traži se.................Wanted...................

    Postaj by mg750ie 17/7/2011, 21:09

    ak te mogu odgovoriti, to ti je samo virtualno, nije za zbilja

    Sponsored content


     traži se.................Wanted................... Empty Re: traži se.................Wanted...................

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 10:47.