Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    KMS Karlovac

    cux
    cux
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.03.2008

    KMS Karlovac Empty KMS Karlovac

    Postaj by cux 8/7/2011, 15:41

    Pošto se banditu približio servis na 18000 km (već sam blagi prebačaj od 1000 km napravio, ali što je to za pouzdanog Suzukija Cool), a Eurorent nije više ni pod razno na listi servisa u koje bih želio otići odlučio sam se za servis KMS Karlovac i ispalo je kao pun pogodak.

    Sam servis se pozicionirao u Senjskoj ulici prije kružnog toka u Karlovcu i uspona koji vodi prema staroj riječkoj cesti.

    Bilanca i napravljeni radovi:

    - zamjena ulja

    - zamjena filtera ulja (kolege u Eurorentu si mi ugradile zamjenski filter ulja, vidio sam na svoje oči Shocked)

    - zamjena ulja u kočnicama

    - štelanje nekog vraga na cilindrima (meni je ono izgledalo kao povrat zraka u cilindar, ali možda griješim)

    - provjera kompletnog motora te dotezanje svih šarafa na motoru

    Sve skup: 715 kn

    Sve u svemu, super sam zadovoljan - atmosfera više obiteljska (s majstorom sam proveo dosta vremena u radioni ispitujući ga raznorazne gluposti, čovjeku nije bilo niš teško za odgovoriti), žena od gazde fura sok, kavu, kiflice (sa sirom i hrenovkama, molim lijepo Laughing ). Sve u svemu super sam zadovoljan, i toplo bih preporučio ako posjedujete Kawasaki ili Suzuki (pošto su ovlašteni za jednu i drugu marku) da navratite do njih.

    Jedna kratka anegdota...u jednom trenutku se pojavljuju 3 lika, kao kaj bi mogli dofurati mašinu od zx10, da nekaj s kuplungom ne valja pa kaj bi majstor mogel pogledat i to...

    Pošto je najstariji od gospode ostao, ušao sam u priču s njim i tako saznao da se zapravo radi o zx10 mašini ugrađenoj u jugića Shocked Shocked Shocked. Pošto auto nije bio tamo, skinuo sam par fotki s neta čisto da vidite kak to izgleda...

    KMS Karlovac Yugo1

    KMS Karlovac Yugo3

    KMS Karlovac Mashina1s

    KMS Karlovac Mashina2

    Uglavnom, radi se o familiji (tata i 2 sina), koji su entuzijasti i zaljubljenici u oktanski sport sa radionom i tak su fino sve sami sklepali i složili...iako nisu niš znali o mašinama iz motora, omjerima, kompresijama i to ipak su sve uspjeli prilagoditi da šljaka u jugiću...auto ima prvu brzinu do 90 km/h, ostalih pet ima kratkih - po 20 km/h...a okrtetni moment da ti zubi otpadnu...

    Zanimljivo u svakom slučaju...

    Pozdrav,

    Cux
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    KMS Karlovac Empty Re: KMS Karlovac

    Postaj by mg750ie 8/7/2011, 20:18

    to se zove trash automecanic, više inovativnosti ima kod njih nego kod velikih kompanija Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    KMS Karlovac Empty Re: KMS Karlovac

    Postaj by sju_rod 9/7/2011, 09:44

    taj bi servis u eurorentu platil barem još 500 kuna više a da ne pričam da nisu sretni da si u radioni i da gledaš kaj rade..............
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    KMS Karlovac Empty Re: KMS Karlovac

    Postaj by Dragec07 10/7/2011, 20:51

    Odlična informacija za servis, ali svaka ti dala i za one zanimljive sličice jugića.

    Jedino me strah da dok moja suza ne dođe na red ne ponestane kiflica....

    Sponsored content


    KMS Karlovac Empty Re: KMS Karlovac

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 13/5/2024, 11:22.