Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+5
sju_rod
Borris
Mare
Liza
wumy
9 posters

    Nakon toliko poziva ....evo me :)

    wumy
    wumy
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 21.05.2011

    Nakon toliko poziva ....evo me :) Empty Nakon toliko poziva ....evo me :)

    Postaj by wumy 21/5/2011, 15:45

    Pa dobro cijeli tjedan mi na moru nedate mira nego zovete da se registriram ... pa evo i mene konačno u vaše čudnovato i razdragano jato cheers

    Par riječi od mene o meni.
    Ime mi je Saša i iz Zagreba sam. Od 16-te godine vozikam motore sa nekim pauzama za koje nisam kriv.
    Sada sam od prije 3 godine ponosni vlasnik motora Honda CBF 600S sa kojim uspješno i sa osmijehom na licu nižem kilometre.
    Inače me lako nagovoriti na vožnje i druženja pa sam tako i sada bez puno opiranja prihvatio poziv ekipe sa ovoga foruma na vožnju i vikend druženje u Istri pa sam tako i dospio ovdje na ovaj forum.
    Kako mi se čini tko god se vozi sa vama negine mu da se registrira ovdje Nakon toliko poziva ....evo me :) 390197
    Evo toliko ukratko od mene i nadam se da se čim prije idemo voziti i družiti
    Pozdrav svima Nakon toliko poziva ....evo me :) 690206
    Liza
    Liza
    S pomocnim motorom
    S pomocnim motorom


    Registration date : 16.05.2011

    Nakon toliko poziva ....evo me :) Empty Re: Nakon toliko poziva ....evo me :)

    Postaj by Liza 21/5/2011, 20:43

    Dobrodošao nam i ti Smile
    Razz
    Mare
    Mare
    Moped
    Moped


    Registration date : 02.02.2008

    Nakon toliko poziva ....evo me :) Empty Re: Nakon toliko poziva ....evo me :)

    Postaj by Mare 21/5/2011, 21:45

    lijepi pozdrav Saša i hvala ti što si mi čuvao Drageca na moto susretu pa nije pretvorio zajedničke bonove u hladne pive
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Nakon toliko poziva ....evo me :) Empty Re: Nakon toliko poziva ....evo me :)

    Postaj by Borris 21/5/2011, 21:57

    Saša dobro došel među nas ! Samo da te upozorim da da ne spavaš s Dragecom u istoj sobi.....inače sve ostalo je ok...... tongue
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Nakon toliko poziva ....evo me :) Empty Re: Nakon toliko poziva ....evo me :)

    Postaj by sju_rod 21/5/2011, 22:16

    vellkom ,nadam se da se bumo i u zbilji našli (čim se riješim ovog skutera) a ne ovak preko slikica............ Nakon toliko poziva ....evo me :) 592458
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Nakon toliko poziva ....evo me :) Empty Re: Nakon toliko poziva ....evo me :)

    Postaj by Dragec07 21/5/2011, 22:29

    Ejjjj Saša, evo konačno i tebe i slika. Dobro nam došao....

    Neneljut I ne čuvaj me više!!! Wink Tamo je bilo preko 300 kn bonova, a piva MRZLA!!! A kardiolog mi tako i tako ne dozvoljava čevape!
    juli
    juli
    Biciklist
    Biciklist


    Registration date : 12.05.2009

    Nakon toliko poziva ....evo me :) Empty Re: Nakon toliko poziva ....evo me :)

    Postaj by juli 21/5/2011, 22:33

    Bok,dobro došel Saša zivili
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    Nakon toliko poziva ....evo me :) Empty Re: Nakon toliko poziva ....evo me :)

    Postaj by Giga 21/5/2011, 22:57

    Wink
    wumy
    wumy
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 21.05.2011

    Nakon toliko poziva ....evo me :) Empty Re: Nakon toliko poziva ....evo me :)

    Postaj by wumy 21/5/2011, 23:18

    Hvala svima
    Za Drageca i oko straha za zajedničke bonove valjda sam i poslan da ga pazim Smile)
    Naravo da se budemo vidili na nekoj cugi, inače više volim brbljati i družiti se sa ljudima uživo nego preko kompa ...a budemo se i vozili ....a na cugu se može i biciklom doći Smile

    btw. nerade mi sada smajlići

    Vidimo se na cesti i u nekoj birtiji Wink
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Nakon toliko poziva ....evo me :) Empty Re: Nakon toliko poziva ....evo me :)

    Postaj by lavica 22/5/2011, 07:23

    dobrodošao! Plavi

    Sponsored content


    Nakon toliko poziva ....evo me :) Empty Re: Nakon toliko poziva ....evo me :)

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 10:17.