Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
mg750ie
Dragec07
6 posters

    A da mi malo osvježimo i naš forum

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by Dragec07 11/3/2011, 04:29

    Vidim da na našem fejsu Ja putujem imamo već preko 270 prijatelja, 160 klubova, 30tak uslužnih djelatnosti i barme desetak ljudi uvijek na chat-u.

    Iako sam vam svima dao username i lozinku, nitko niš ne piše, a tamo se uglavnom sve piše što i po našim temama dobro jutro, birtija, vicevi i sl. I to u velkim količinama. Možete bar navratiti malo.

    Meni se svidjela ideja da ovaj forum malo očistimao od svih tema koje trebamo rješavati na zajedničkim kavicama iliti pivicama, a ovdje ostavimo samo tehničke diskusije o motorima i izveštaje sa putovanja (bez dogovora, šira je baza na fejsu za takve stvari, a jedina efikasna u birtiji).

    Ima li uopće istomišljenika i koliko od vas uopće ne želi na fejs ni pod koju cijenu?

    Samo razmišljam, nekako se u zadnje vrijeme niš ne viđamo a ovih par riječi preko foruma to ne može nadoknaditi.....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by mg750ie 11/3/2011, 09:57

    osvrt na gore napisano, (nadam se da nije opet okrenul stil),
    1. nisam zainteresiran za facebook, bio i ošo
    2. svakako se trebamo susresti što prije
    3. možda ga napraviti strukturiranije OK, ali na svim forumima ima gluposti pa zakaj bi naš bio izuzetak

    lp Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by sju_rod 13/3/2011, 20:32

    bumo probali...................
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by Borris 13/3/2011, 22:47

    Kad vidim ove moje doma kak se na tom fejsu pretvaraju u zombije i onda se satima neznaju maknut od kompa i ne doživljavaju niš oko sebe , moj odgovor je : NE, hvala , neču na fejs! A kaj se tiče našeg foruma , meni je čist dobar ovakav kakav je i ne vidim potrebe nekaj menjati......I slažem se s MGom da na svim forumima ima gluposti , pa kaj onda ?
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by Giga 13/3/2011, 23:02

    Pih, stara gunđala A da mi malo osvježimo i naš forum 717405
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by Borris 14/3/2011, 01:20

    Zombi cvjete mladosti..........znaš ti dobro kaj sam htel reči !
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by Giga 14/3/2011, 18:00

    Borris je napisao/la:Zombi cvjete mladosti..........znaš ti dobro kaj sam htel reči !


    Bi volio biti zombi cvijet mladosti Laughing
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by Dragec07 14/3/2011, 23:36

    Ma naravno da nebumo niš mijenjali....
    Ja ipak svaki dan odvojim pola sata za fejs, malo za moj profil, malo za naš zajednički, pa samo podsjećam:
    korisiničko nam je ime na fejsu: japutujem07@gmail.com a lozinka je kolovoz07. Pa tko voli....
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by lavica 15/3/2011, 10:23

    Čovječe, dok to shvatiš, di je kaj, ko je ko, di je ko, a u ...
    Da mi nema juniora, nikad to ne bih povezala.
    A i tam ljudi pošu stvarno svakaj.
    " volim te, volim te, volim te" nit znaš ko je to napisal niti na koga se odnosi.
    Malo mi to zgleda preglobalno.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by Dragec07 15/3/2011, 20:20

    Tak ti je to kad na jednom mjestu primaš informacije o svim aktivnostima svojih fejs "prijatelja". Pa kad ih je 280, moš mislit što se sve pojavi na fejs zidu. Ali to i je draž društvenih mreža, svi nešto pišu, a vezu nemoj ni tražiti, bitno je da se piše, pa tko pročita pročita.

    Zato fejs i nije neka konkurencija našem forumu.
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by lavica 15/3/2011, 20:32

    Blaženi naš forum.
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by lavica 16/3/2011, 11:32

    Ma i na tom fejsu ima svašta, ajmo ljudi malo akcije.
    Mislim da su naše priče puno bolje od onih kaj sam tam vidjela. Smile
    Ajmo ih malo zdrmati.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by mg750ie 16/3/2011, 11:58

    nema ljepše od naših priča, svi smo ko jedna familija pa tak je i naš forum osmišljen kao jedna šarena velika familija sa svim svojim manam i vrlinama Cool

    Sponsored content


    A da mi malo osvježimo i naš forum Empty Re: A da mi malo osvježimo i naš forum

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 14/5/2024, 17:57.