Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    PIAGGIO X9

    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

       PIAGGIO   X9 Empty PIAGGIO X9

    Postaj by sju_rod 25/2/2011, 22:27

    Evo narode,nakon skoro dva tjedna garaže,danas sam prvi put u jutro krenul na posel sa novom pilom i moram reči da sam ugodno iznenađen jer niš ne puše,uopče mi nije bilo zima se voziti a bilo je fakat zima.Na motoru nisi tak zaštičen ali na ovom skuteru je ta zaštita nevjerovatna,naravno do nekakvih 80 km na sat.Nije da ga je trebalo popravljati ali ja ko ja moral sam ga malo popraviti.Pa da krenemo redom ;prvo je gornja armatura malo apšisala i umjesto sive dobila smeđu nijansu-popravljeno,cijeli most i ispod volana je bilo onak,ko zmazano-popravljeno,sa strane ko da je benzin dok se toči malo pojel farbu-popravljeno,sic je fakat bil za popravak i to je jedan od dvije stvari koje je u biti trebalo popravit (drugo je lager na vilici) malo je bil spucan na mjestu vozača a od naslona vozača se skaj otšil-popravljeno,več spomenuti lager na vilici-popravljeno,naslon na koferu je bil dobar ali da bi bil u istom tonu-napravljeno,auspuh hrđav-popravljeno. Evo par slika.
    [You must be registered and logged in to see this link.] ovo je radio i kao što se vidi na pravoj je stanici..

    [You must be registered and logged in to see this link.]

    u nazivu ima i evolution što je dio dodatne opreme a to je več spomenuti radio i veza između vozača i suvozača...........
    [You must be registered and logged in to see this link.] novi sic u režiji Vlade Shedoua...[You must be registered and logged in to see this link.] naravno i naslon...............


    [You must be registered and logged in to see this link.] auspuh koji je sada lijepi crni sa ovom srebrnom zaštitom bez hrđe......




    [You must be registered and logged in to see this link.] e na ovom dijelu sica se kraljevski sijedi

    [You must be registered and logged in to see this link.] evo stvarne kilometraže........samo 8879 km.........

    [You must be registered and logged in to see this link.] ovo je ta veza i priključak na radio,to je bilo crno ali sam ja to puknul u sivo tak da nije uočljivo,jednostavno mi se činilo da je ovak bolje a ne da strši iz motora..........[You must be registered and logged in to see this link.]

    Sad kad ga ovak vidim žal mi je kaj ga nisam slikal prije dok sam ga tek uzel,pa da se vidi razlika,kak je izgledal prije,sav prašnjav,apšisane boje,hrđav i sad ipak malo dotjeran a to nije sve.Kad bu moguče bum kupil gume i još preostale oklope polakiral ali kod meštra a ne u kučnoj radinosti.Palo mi je na pamet da sve te radove evidentiram,da slikam sve kak sam to radil a onda me je čopila neka tuga da je to ipak samo skuter i da to baš ne paše uz prave motore i da vjerovatno to nikog ne interesira kaj se dešava na jednom skuteru.Naravno da se to ne bi odnosilo na vas prijatelji moji jer me pretpostavljam cijenite (ako) osobno a ne što trenutačno vozim ali svejedno sam odustal od ukupnog "filma" događanja oko radova.
    Evo još par informacija ; to je Piaggio X9 200ccm ima 8800 km,registriran od 14.02.11. dakle godinu dana,napravljen kompletan servis (provjereno) ulje,filter,svječica,remen,rolice,tražio čovac 13000kn,dobio deset.Za radove potrošeno,
    sic--500 kn
    lageri--360 kn
    sprejevi--170 kn
    Sve sam radil sam osim kaj mi je lager pomogel frend koji ima X8 i koji si je to mijenjal pa je točno znal kak se kaj skida tak da smo trebali biti brzo gotovi ALI NISMO,več smo se jebali ko mladi majmuni sa srbo mehanikom da bi skinuli uprešani lager,katastrofa,na kraju sam promjenil samo donji (koji je i trebalo zamjeniti) a gornji nismo jer sam ja odustal a u servisu su me tražili samo tristo kuna za promjenu,da sam znal koja je to jeba dal bi im i petsto.I to je to narode,skuter je super za posel (danas sam išel) ali.......................................................doći ču ja ponovo do motora,kad,tad................................


























    (Powered by frubar.net)
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

       PIAGGIO   X9 Empty Re: PIAGGIO X9

    Postaj by mg750ie 26/2/2011, 15:59

    baš si ga dobro skockal Cool
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

       PIAGGIO   X9 Empty Re: PIAGGIO X9

    Postaj by Borris 26/2/2011, 21:32

    Da s pridružim MGu da si ga dobro skockal , mada ga nismo vidli (na žalost) prije....Rudo , od kud ti da nas ne zanima kaj se dela ????? Pa nema veze jel to motor, skuter, gumenjak......pa taman da se friziraju rolšuhe , nas to zanima...Ma samo ti poslikaj kaj delaš ito podjeli sa nama ! A kaj se tiče tog s čim se voziš , kakve veze ima ???? Pa ima dva kotača i ide na benzin...
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

       PIAGGIO   X9 Empty Re: PIAGGIO X9

    Postaj by sju_rod 27/2/2011, 19:19

    ma da,,danas shvačam da sam ipak trebal to napraviti,mislil sam,to je skuter,nije motor i pogrešil,kaj je tu je,nekak sam se sam osječal jadno zato nisam slikal,ma kaj da ti pričam,največu bol mi je zadavala činjenica kak bum stavil prsluk sa bojama kluba na leđa a na skuteru se vozim,strašno,neznam da li vam mogu prikazati uopče osječaje u tom momentu,jednostavno sam sebe ubil u pojam sa tim skuterom.Danas kad je prošlo več dva tjedna malo sam se primiril ali još uvjek mi je u podsvjesti da sam sam sebe degradiral,vjerovatno bu taj osječaj prošel s vremenom jer ipak se vozim kaj ne ? Evo zakaj nisam sve to slikal,ako sam ja tak mislil ko zna kak bute vi mislili i to mi je malo zamračilo realnost mada sam znal da smo prijatelji bez obzira dal se uopče vozim a ne na čemu.Ma sve ok.Vidimo se valjda brzo na nekoj cugi.........................
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

       PIAGGIO   X9 Empty Re: PIAGGIO X9

    Postaj by mg750ie 27/2/2011, 19:58

    još se skupljaju prijedlozi Shocked i ja jedva čekam[You must be registered and logged in to see this image.]
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

       PIAGGIO   X9 Empty Re: PIAGGIO X9

    Postaj by Brzi 27/2/2011, 22:01

    Lijepo si to skockal i iako je "čučavac" ipak je na 2 kotača prema tome samo guštaj!

    Bil bu opet i motor u tvom dvorištu siguran sam !
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

       PIAGGIO   X9 Empty Re: PIAGGIO X9

    Postaj by Dragec07 27/2/2011, 23:03

    Meni makina igleda super. Piaggio. Nema greške. Radi kilometara da boli glava. I podsjeća me na moj bivši X8 s kojim sam napravio s guštom i sa društvom brdo kilometara.
    A s cijnom barela od 200 USD, svi će motori uskoro biti bez kuplunga.... pa jel skuter ili motor, ostat će samo nepresušna tema za forume....

    Sponsored content


       PIAGGIO   X9 Empty Re: PIAGGIO X9

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 20/5/2024, 15:32.