Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















5 posters

    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru Empty Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru

    Postaj by Dragec07 16/1/2011, 22:37

    Oba su pala.....

    Nesvakidašnje siječanjsko vrijeme jednostavno me je natjeralo pronaći vremena za dvije neplanirane vožnje i 300-tinjak novih kilometara.

    Danas je na redu bio Samobor, a Rodnija nije trebalo puno nagovarati, dojurio je brzinom vjetra, tj. bolje rečeno još zagrijan od Ivičine nove vožnje i pobjede, dojurio je brzinom snježnog kralja.....
    Ja sam ga narvno već čekao na škrtom zimskom suncu pred kućom izlažući Suzu pogledima sirotih vozača automobila....

    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru 86B0A349-D631-5A45-B497-ADC5B97BCF9C_thumb

    Odabrali smo najkraći put do Samobora, a to je, zna se: starom cestom kako slijedi:
    Zagrebačka avenija, Škorpikova, Stara Samoborska (biiip, biiiip pred Pit stopom, u nižu i po gasu), Zaprešički most i pravac Bestovje.

    Naravno, skrećemo u Orešje, pa kroz Strmec prema Farkaševcu Samoborskom i Hrastini Samoborskoj....... He, he, kako to divno zvuči, a u biti voziš drito u Samobor!!!

    Iako sam pomislio da ćemo se pojaviti zadnji na starom Samoborskom trgu, cijelo vrijeme rituala ispijanja kavice pristizali su motoristi. Pojedinačno i u grupama, ali svi sa očiglednim zadovoljstvom i osmjesima.

    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru 0C308AFE-4FCA-494F-B9BB-2BBA208370D0_thumb Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru 276CF1AF-9D66-A345-B06F-E1B0F8F0C58C_thumb

    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru EB4C893A-E88A-DB4C-8732-3DD01016C8D4_thumb

    Kak smo i Rodni i ja na dijeti, kremšnite preskačemo, a mogli bi ih i pojesti samo nastoječki...
    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru 181FEC88-0B71-6F41-A7AB-7F3F42DD65E1_thumb

    Zato biramo kafić prepun motorista:Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru F428EE82-E339-0942-A373-F246436010EF_thumb

    O njihovom raspoloženju uz popodnevnu kavicu ne treba trošiti riječi:
    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru D5D78CF3-3465-484B-A0E9-1B73A303821D_thumb Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru A60AC8B5-1ACC-7642-A706-C34FD9523BBB_thumb Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru 2FB3759C-615A-F74B-B705-FCDC20CC9CB3_thumb


    Sat je proletio u trenu. Uz zanimljiva proklizavanja zadnjeg kraja Bandita (ipak sam trebao maznuti koju kremšnitu), pravac doma.

    Kad će slijedeći sunčani i topli vikend u siječnju????
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru Empty Re: Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru

    Postaj by Dragec07 16/1/2011, 22:55

    Ah, da, zaboravio sam sliku stvarno veselog motorista.....
    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru Pale_110
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru Empty Re: Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru

    Postaj by lavica 17/1/2011, 08:31

    Krasno, prođete pored moje kuće i ne stanete na besplatnu kavu. Samo ste magla Sad se zenazmaj
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru Empty Re: Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru

    Postaj by mg750ie 17/1/2011, 08:40

    Bravo dečecima, baš mi je krivo kaj se nisam i danas dovukel, ali to je tak u životu. Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru Empty Re: Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru

    Postaj by sju_rod 17/1/2011, 20:39

    bilo je kratko ali slatko,opral sam motor pa je trebalo zagrijati lanac da se podmaže pa nakon Gecovog poziva nisam puno razmišljal i eto me do njega i pravac do Samobora gdje nas je dočekao pravi raj motorista,pun trg motora,baš je bilo lijepo,super nedjelja.................. cheers sunny cheers
    Brzi
    Brzi
    Moped
    Moped


    Registration date : 01.06.2010

    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru Empty Re: Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru

    Postaj by Brzi 18/1/2011, 13:13

    Ja sam nažalost imao radni vikend, ali sam zato petak uvečer imao nešta za obaviti u Dubravi i iako je već lagano padao mrak kad smo kretali s obzirom na temperaturu odluka je bila da se ide na 2 umjesto na 4 kotača !

    S obzirom da je Zagrebačka av. i Slavonska bila zakrčena autima koji su samo smetali na putu Cool zaa povratak sam odabrao put preko Markuševca i Šestina.

    Sve u svemu lijepo smo se "zluftali" tak da mi je još cijelu subotu osmjeh bio na licu iako sam morao raditi, tak da u potpunosti razumijem kak Vam je bilo.

    Sponsored content


    Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru Empty Re: Bilo kuda Dragec svuda ... ili .... Na kavi u Samoboru

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 19:51.