Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Evo opet admina u akciji

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Evo opet admina u akciji Empty Evo opet admina u akciji

    Postaj by Dragec07 16/1/2011, 02:09

    Nekako sam naglo dobio inspiraciju pa sam malo pročačkao (opet) po izgledu foruma.

    Iako se sada stranice mrvicu sporije učitavaju, ali internetske veze su sve brže pa se to gotovo i ne osjeti, morao sam dodati par korisnih informacija i linkova sa našeg portala.

    Sve u svemu, za desni rub ekrana odabrao sam par linkova: sat, ilegalni internetski radio crash gdje možemo chatati da nas cijeli svijet vidi, pa korisne informacije HAK-a o stanju na cestama i plamer puta.
    Sada nam je pred očima stalno i kalendar, možda uskoro dogovorimo kakvu vožnjicu u širem sastavu.
    A kako sam vidio da ima i sve više gostiju na stranicama, morao sam dodati i brojač.
    12.200 posjeta je bilo u trenutku pisanja ovog posta.

    Pohvale u obliku tekučica po mom izboru primam!
    E dosta za danas, laku noć.
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Evo opet admina u akciji Empty Re: Evo opet admina u akciji

    Postaj by lavica 16/1/2011, 08:16

    ne razumijem brojčane oznake na crash chatu. da li svatko od nas sa foruma ima automatski neki broj ili? meni se, kao za mene, otvara broj 179. mogu li umjesto toga biti naši nickovi?
    U gornjem dijelu stranice foruma gdje stoje INDEX, PORTAL,CALENDAR, MEMBERLIST i sl, stalno je otvoren prozorčić
    DOWN LOADING nekakvim crvenim vragom koji kad se to nešto učita, pojede???????
    a na novi izgled bumo se navikli, meni se sviđa.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Evo opet admina u akciji Empty Re: Evo opet admina u akciji

    Postaj by mg750ie 16/1/2011, 09:04

    to je tak, Cool kad ADMIN nema posla i jariće krsti Shocked , ili je to s popom Evo opet admina u akciji 437905 nekaj mi se zmešalo Evo opet admina u akciji 690206
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Evo opet admina u akciji Empty Re: Evo opet admina u akciji

    Postaj by sju_rod 16/1/2011, 12:29

    super,samo kaj si to napravil prije par dana a objašnjenje danas,več sam mislil da mi se opet nekaj spoje....... jer moj sinček stalno nekaj je.. po kompu.Jedino ne kužim zakaj su žuti brojevi dana na kalendaru 10,12,14....................kaj su to moji slobodni dani u firmi jupiiiiiiiiiiiiiiiiii...................
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Evo opet admina u akciji Empty Re: Evo opet admina u akciji

    Postaj by Dragec07 16/1/2011, 21:14

    Super kaj ste primjetili promjenice.... A ono s jarićima, je, to je oduvijek bila istina.

    No, ajmo po redu.
    2 Lavica:
    - svaki put kad pokrenete internetski radio, biti će vam dodijeljeno ime kojim se služite na chatu. Ako ga želite promijeniti, jednostavno kliknite na njega (u donjem redu gdje pišete tekst poruke) i onda po želji upišite ime po volji. Chat ne pamti korisnike nakon što se odspoje, pa ćete ovo ponavljati svaki put kad pokrenete radio.
    - na vrhu foruma (u izborniku) dodao sam galeriju, ali nisam još pronašao primjerenu sličicu pa sam za sada skinuo neku s interneta koja bi trebala sugerirati da klikom na nju dolazite u područje gdje možete spremati slike u albume, a ostali korisnici će ih moći komentirati i ocjenjivati. Na tom još trebam poraditi, za sada sam dodao samo par... ali tu ste, pa trpajte što vam se nađe pri ruci.

    2 Rudi:

    - zašto je nešto žuto u kalendaru već smo danas na kavici u Samoboru (od sve te ljepote na trgu i od prekrasnog vremena nisam ni skužio da pijemo kavu popodne...). Boja i podcrtani datumi označavaju da je tog dana nešto zapisano u kalendaru. Kad zaustaviš miša na takvoj oznaci pojaviti će se prozorčić koji sugerira o čemu se radi. Za sada su to uglavnom ređendani koje forum sam tu ubacuje, a znam da slijede važni događaji koji slijede. Evo prilike MG-u, koji uvijek prvi dalekovidno upozori što nam slijedi, da najave zanimljivih druženja direktno upiše u kalendar. A kalendar će to odmah prepoznati i sam otvoriti novu temu u "prijedlozi za zajednička druženja".

    Za sada se samo Radio crash otvara u novom prozoru, ali uskoro ću to popraviti i za ostale linkove kako vas ne bi odvlačili od svima nam dragog foruma.

    Jesam se raspisao večers, idem nekaj popiti osušilo mi se grlo......
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Evo opet admina u akciji Empty Re: Evo opet admina u akciji

    Postaj by lavica 16/1/2011, 21:24

    Fala admin. već sam mislila da su mi vragovi opsjeli komp.
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Evo opet admina u akciji Empty Re: Evo opet admina u akciji

    Postaj by Dragec07 16/1/2011, 21:29

    Neć vrag na ..... uh zvoni mi telefon....

    Sponsored content


    Evo opet admina u akciji Empty Re: Evo opet admina u akciji

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 14/5/2024, 09:49.