Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Lukavi napraviše krug do Lukoveca

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Lukavi napraviše krug do Lukoveca Empty Lukavi napraviše krug do Lukoveca

    Postaj by Dragec07 16/1/2011, 01:44

    Kak je to ukratko već opisao MG, jedno kasno popodne iskoristismo za omanji krug zagrebačkom okolicom.
    U Pit stopu, odakle je bio dogovoren polazak, lijepo bajkersko društvo nije nas moglo zaustaviti da odmah ne krenemo prema Velikoj Gorici.
    Preko Raktija i Lučkog, sve starom cestom hroz Hrvatski Leskovac do Brezovice. Iako je temperatura proljetna, ceste su još opako skliske i zahtijevaju oprez. U što smo se mogli uvjeriti čekajući da nam oslobode cestu uz jezero u Brezovici nakon dosta ružnog sudara kamiona i osobnog automobila.




    Nastavljamo još opreznije prema Odranskom Obrežu uz kanal Odra. Taj nam se pak toliko svidio da smo ga svako malo prelazili šarajući od Donjih Čeha i Male Mlake do Donje Lomnice i na kraju se zaustavili pred dvorcem Lukavec, pogađate u Lukavecu.

    Poziranje za medije nezaobilazno

    Lukavi napraviše krug do Lukoveca 2B886084-DF3B-864F-8436-801F1926B185_thumb Lukavi napraviše krug do Lukoveca A7954A13-0C48-D94C-B2AD-688CA57DC4BF_thumb Lukavi napraviše krug do Lukoveca 6FF0C6F7-8BA3-BB43-AFE6-3FD3CA8DEA98_thumb

    Većer se spušta rano, skupa sa temperaturom, pa smo odlučili ohladiti skoro zagrijane gume na stadionu Radnika u Velikoj Gorici. U "Pastuhu" je klopa izvrsna (za razliku od posluge), no mi smo poštedjeli Borisa ozbiljnijih troškova i popili na terasi samo 4 pive, 3 kole, 2 kave s mlijekom i ..... Ne mogu sad pretjerivati s računom, MG je već napisao da smo bili štedljivi!

    Zajednička dvosatna vožnja završila je prvim ovogodišnjim točenjem goriva.
    Pa to je strašno. 170 kn u motor! A sve mi se čini da se na ovoj hladnoći rezervoar čak i smanjio.

    Lijep đir! Ja moram ponoviti još jednom u nedjelju......
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Lukavi napraviše krug do Lukoveca Empty Re: Lukavi napraviše krug do Lukoveca

    Postaj by lavica 16/1/2011, 08:34

    Vidim, lijepo vam je bilo.
    Da se ja pohvalim, bila sam u Solidumu od 9 do 18,3o. A ha.
    A danas kad sam mogla na dva kotača bar do placa, kaže sin da nekaj nije dobro sa ventiom na kotaču, guma se ispuhnula. Sad
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Lukavi napraviše krug do Lukoveca Empty Re: Lukavi napraviše krug do Lukoveca

    Postaj by mg750ie 16/1/2011, 08:59

    sve je bilo kak je gore napisano, scratch uz napomenu da su ceste osim kaj su skliske ak se makneš z glavnog puta i uništene od zime biti će posla za županijske ceste, ak budu umali lovu Cool
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Lukavi napraviše krug do Lukoveca Empty Re: Lukavi napraviše krug do Lukoveca

    Postaj by sju_rod 16/1/2011, 12:23

    lijepo,lijepo,samo da sam znal da sav put Boris plača ne bi išel delat nego bi bil sa vama ,no bit če još dana kaj ne ?
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Lukavi napraviše krug do Lukoveca Empty Re: Lukavi napraviše krug do Lukoveca

    Postaj by sju_rod 16/1/2011, 18:47

    ha,ha,ha, svaki put kad pogledam slike i vidim mg kak smrznuto pozira umrem od smeha,sory ali izgledaš ko da si izašel iz frižidera.............. sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny evo ti da se malo zgriješ.................
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Lukavi napraviše krug do Lukoveca Empty Re: Lukavi napraviše krug do Lukoveca

    Postaj by Dragec07 16/1/2011, 21:21

    Ma to s MG-om je bilo prije no što je skužil da Boris plaća.....
    Svejedno, evo mu još malo: sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Lukavi napraviše krug do Lukoveca Empty Re: Lukavi napraviše krug do Lukoveca

    Postaj by mg750ie 17/1/2011, 08:45

    nije bila tak šljiva,to je namjerno kak bi nas sažalili, Shocked a nebi vam bilo krivo kaj niste išli za nama Cool

    Sponsored content


    Lukavi napraviše krug do Lukoveca Empty Re: Lukavi napraviše krug do Lukoveca

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 20:39.