Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















    Prednovogodišnje druženje

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin

    Registration date : 02.02.2008
    28122010

    Prednovogodišnje druženje Empty Prednovogodišnje druženje

    Postaj by Dragec07

    Kako je MG predložio stvarno pametan i podoban termin, sve mi se čini da bu nas bilo dosta kod Brace u četvrtak, 30.12., kako bi se dostojanstveno oprostili od još jedne godine.
    Znam ja (Vahid bi rekao "Kažem ja") da nama nije do opraštanja već do jednog zajedničkog druženja, pa ću uložiti dodatni napor i dovući ovu svoju natučenu i natečenu nogu preko cesta.
    Čak još i više od toga.

    Ukrast ću i našu Maru iz Gajnica pa ćemo sigurno imati kvorum.
    Ipak ću dodatno napraviti i malo izviđanje kako bih provjerio grijanje, ove temperature mi nekako ne ulijevaju previše povjerenja, a moto i skijaška oprema su mi skupa duboko u garaži.

    Pa, do viđenja kažem ja (i Vaho koji izgleda više nikada neće iz Dinama).....
    Share this post on: reddit

    mg750ie

    Postaj 29/12/2010, 08:28 by mg750ie

    kaj si delal z nogom ili sam nekaj propustil, morti si bil kod Rudija Question pa je prešlo na tebe Shocked , a on se je oslobodil muke santa
    Dragec07

    Postaj 29/12/2010, 13:06 by Dragec07

    Popiknul sam se pred Giga sportom, znal sam ja da je taj Zapad opasan, pa sam uganu gležanj i sve do dana današnjega ljenčarim u krevetu s ledenim oblozima.
    mg750ie

    Postaj 29/12/2010, 13:53 by mg750ie

    To kad hočeš na silu biti sportaš, kaj imaš delati pred Giga sportom?
    sju_rod

    Postaj 29/12/2010, 17:41 by sju_rod

    nemrem verovati da je to bilo ispred Gige,valjda je to bil znak da ne ulaziš jer bi sigurno nekaj kupil,al ak je i bil znak,jebeni je.......................... affraid
    lavica

    Postaj 29/12/2010, 20:39 by lavica

    kaj oftopičarite, umjesto da velite ko bu došel.
    sju_rod

    Postaj 29/12/2010, 22:35 by sju_rod

    pa svi......................... cheers santa Prednovogodišnje druženje 690206 lol! flower jocolor geek rendeer sunny drunken Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
    Giga

    Postaj 29/12/2010, 23:01 by Giga

    Dragec07 je napisao/la:Popiknul sam se pred Giga sportom, znal sam ja da je taj Zapad opasan, pa sam uganu gležanj i sve do dana današnjega ljenčarim u krevetu s ledenim oblozima.

    Prosim, pred menom još niko nije opal Shocked
    lavica

    Postaj 31/12/2010, 08:00 by lavica

    Sinoć je bilo krasno vidjeti onoliku hrpu ljudi s Marom na ćelu stola. Ajde Mare još malo i sve bu skoro ko prije.

    Postaj  by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 10/5/2024, 12:01.