Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Prestrašno......

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Prestrašno...... Empty Prestrašno......

    Postaj by Dragec07 23/11/2010, 16:12

    Zove me danas moj frend iz Zadra, Manuel i priča mi što je doživio jučer dok je šetao svog dobermana.

    Ovo ljeto slao sam vam slike ljetnog uživanja, a sada sa istog mjesta dolaze sasvim drugačiji prizori.

    Manuel, koji se na videu vidi u pozadini sa dobermanom, još će zaraditi i prekršajnu kaznu jer je prijetio vozaču, a istina je da ga nije uspio izvuči iz autobusa i dobro izlupetati.


    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Prestrašno...... Empty Re: Prestrašno......

    Postaj by lavica 23/11/2010, 20:44

    šteta kaj nisam bila u blizini da mu pomognem makar dobila i krivičnu prijavu.pozdravi frenda svaka mu čast.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Prestrašno...... Empty Re: Prestrašno......

    Postaj by mg750ie 23/11/2010, 20:59

    nažalost kod naše murije je to tak, kad uzmeš pravdu u svoje ruke tad si kriv, a on koji trebaju to sprovoditi i štititi zakon nigdje, sam sustav je naopačke.
    Nana
    Nana
    Pjesak
    Pjesak


    Registration date : 05.12.2010

    Prestrašno...... Empty Re: Prestrašno......

    Postaj by Nana 14/11/2011, 17:17

    Prestrašno,no nažalost ovo je samo jedan od slučaja koji se zna.Svakodnevno primam na mail takve događaje,pošto sam povezana skoro sa svim udrugama za zaštitu životinja u Hrvatskoj.Nažalost,činjenica je da rijetko tko dobije bar malu kaznu za zlostavljanje ili u gorim situacijama,za smrt životinje.Svakodnevno se nalaze napuštene,zlostavljane ili stravično pretučene životinje.Najčešće se radi o psima,pogotovo lutalicama.Žalosno je što još uvijek u Hrvatskoj ne postoji neka grana zakona koja u potpunosti štiti životinju.Mislim,naš zakon ne štiti niti nas-ljude,ćemu se onda nadati!!!!!Negdje sam pročitala-''Pas je jedino biće koje će te uvijek više voljeti nego što voliš sam sebe''-ja vjerujem u to!!!

    Sponsored content


    Prestrašno...... Empty Re: Prestrašno......

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 21:23.