Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















    Profić

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin

    Registration date : 02.02.2008
    21092010

    Profić Empty Profić

    Postaj by Dragec07

    Dok se probijam motorom zagrebačkim ulicama i susrećem "prave" vozače u njihovim metalnim ljubimcima sjetim se često ovog videa:



    Možda ovim mojim sugrađanima nedostaju samo pravi automobili, a znanje evidentno svi imaju.......
    Share this post on: reddit

    DeeZg

    Postaj 21/9/2010, 18:06 by DeeZg

    Ma gde su našli Fiestu ?????? Pa evidentno je da joj fali nekaj konja !!!! A bormeš i gume su čelave- pa glečte kak se skliže !!!! A tip očigledno nezna vozit- pa ni stara baba nebi tak krivudala i lovila cestu.....
    JOOOOJJJJJ !!!!! Ja bi jednog takvog Forda i praznu cestu !!!!.... [You must be registered and logged in to see this image.]
    pak sam pisal na krivom.... [You must be registered and logged in to see this image.] (Boris)
    sju_rod

    Postaj 21/9/2010, 22:09 by sju_rod

    ti stalno pišeš na krivom,si ko neki tajni agent sa tisuču lica,ima malo konja,malo sutra , samo kaj je,je mora se priznat da ga odlično ganja,ali mi je dobar na kraju zvuk felgi bez guma,umro sam od smijeha,svaka čast na odabiru bilo da si ti ili Diana.......... [You must be registered and logged in to see this image.]
    Dragec07

    Postaj 22/9/2010, 11:41 by Dragec07

    sju_rod je napisao/la:........,svaka čast na odabiru bilo da si ti ili Diana.......... [You must be registered and logged in to see this image.]

    Ili Dragec
    sju_rod

    Postaj 22/9/2010, 12:54 by sju_rod

    sorry,neznam kak mi je to promaklo,nisam baš svoj,suze mi oči,curi nos i eto ti greške,ak niš drugo imam pravi izgovor,zakaj? zato jer je istinit...........
    Dragec07

    Postaj 22/9/2010, 13:10 by Dragec07

    Gledao sam jučer na televiziji: kad si gladan nisi svoj....
    Idem to staviti u misao dana.....
    Rodni, brzo nam ozdravi, bar do prve kiše....

    Postaj  by Sponsored content


      Sada je: 28/4/2024, 17:32.