Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    Gdje kupti ulja jeftinije

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Gdje kupti ulja jeftinije Empty Gdje kupti ulja jeftinije

    Postaj by Dragec07 15/9/2010, 12:25

    Često ste preneraženi cijenom redovnih servisa na svojim dvo ili četvero kotačnim ljubimcima.
    Pogledate li malo bolje specifikaciju radova i materijala, primjetiti ćete da je uglavnom najveća stavka zamjena ulja.
    To sam već iskusio i na svom VW-u, i na Yamahi.

    Ne treba zaboraviti da je na redovni servis moguće donijeti i svoje ulje, a da svi uvjeti garancije budu i dalje ispunjeni. Naravno, ulje mora biti iste specifikacije kakvu preporučuje proizvođač vozila.

    Uobičajene cijene ulja u servisima kreću se oko 160 kn/l za ulja tipa:
    - aral supertronic longlife III 5W-30
    - mobil1 5w-30
    - motul 5W-30
    - castrol 5W-30

    Nakon što pogledate ponudu sa portala www.uljadirekt.com možete shvatiti kolike su marže, čak i onda kad vam slatkorječivi trgovci nude i 5 ili 10% popuste.

    Možda vam ovaj link pomogne u uštedi koje kune. Dostava na kućni prag za 5l ili više je BESPLATNA!
    www.uljadirekt.com
    cux
    cux
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.03.2008

    Gdje kupti ulja jeftinije Empty Re: Gdje kupti ulja jeftinije

    Postaj by cux 15/9/2010, 14:01

    Dragec07 je napisao/la:Često ste preneraženi cijenom redovnih servisa na svojim dvo ili četvero kotačnim ljubimcima.
    Pogledate li malo bolje specifikaciju radova i materijala, primjetiti ćete da je uglavnom najveća stavka zamjena ulja.
    To sam već iskusio i na svom VW-u, i na Yamahi.

    Osim ako se ne radi o ovlaštenom Suzuki servisu u ZG (neću navoditi ime dotičnog, mislim da je dobro poznato svima) gdje je najskuplja satnica servisa (mislim da je 250 kn + PDV) Gdje kupti ulja jeftinije Fresse Gdje kupti ulja jeftinije Fresse .
    Ali da budem on topic, super link Dragec - bil bu ziher koristan! Gdje kupti ulja jeftinije Icon_wink
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Gdje kupti ulja jeftinije Empty Re: Gdje kupti ulja jeftinije

    Postaj by Dragec07 15/9/2010, 14:53

    Svojedobno sam ratovao sa Servisom "Roca" na Zagrebačkoj aveniji oko garancije na Lagunu koju sam tada vozio. Bezobrazno skupu zamjenu ulja nisam radio kod njih, nego u Domu sportova i uz odgovarajući račun sa specifikacijom vrste ulja. Pa su mi na kraju priznavali garanciju uz redovne servise (ovjera u knjižici) koji nisu obuhvaćali zamjenu ulja, pumpanje i balansiranje guma, zamjenu metlica i slične gluposti.

    Sponsored content


    Gdje kupti ulja jeftinije Empty Re: Gdje kupti ulja jeftinije

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 13/5/2024, 10:56.