Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce Empty Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce

    Postaj by Dragec07 4/8/2010, 15:40

    Kad je prije par tjedana pregorila žaruljica u lijevom zadnjem žmigavcu, sjetio sam se muka po Mati koje sam imao kad se isto to dogodilo na desnoj strani. Imitacije karbonskih žmigavaca na mom banditu su katastrofa.

    [You must be registered and logged in to see this link.]

    A žaruljice u njima još gora katastrofa. Ali cijenjena katastrofa, budući da kad sam nakon 2 tjedna potrage pronašao odgovarajuće žarulje, pao sam na .... tjeme ... čuvši cijenu od 27 kuna po komadu. To su žaruljice sa zlatnim nitima....

    Vrijeme je za kupovinu novih žmigavaca. Prvo skok do Suzukija na Staru somoborsku, pa onda novi šok. Cijena banitovih žmigavaca je oko 400 kuna i malo više. No to nije sve.
    PO KOMADU!!!
    1700 kuna za usrane žmigavce!!!!!

    Potraga se nastavlja na internetu, pa me je ubrzo privukla bogata ponuda u Novemi Novi u Draganiću. Evo prilike i za mini izlet u dobrom društvu - bilo kuda u društvu s Moto Guzzijem svuda. I naravno MG-om.
    Vožnjica do Draganića super, moj izbor žmigavaca meni se također učinio super:

    [You must be registered and logged in to see this link.]

    Dvostruko provjeram da li su u kompletu i žaruljice, budući da sva ova 4 žmigavca koštaju 160 kuna. Jesu, jesu, smije se prodavač jer on dobro zna pošto su same žarulje.

    Kako do popodnevne kiše ima još dosta vremena, krug do Draganića zatvaramo povratkom uz Kupu do Jamnice i nazad do Brezovice i zagrebačke zaobilaznice.
    Na zaobilaznici shvaćamo da je Dragecov roj oblaka puno bliži nego što se to sa Kupe činilo, pa MG pokazuje kako se rasni talijan vozi. Sa okruglih 200 km/h i mene je iznenadio. Ipak, za slijedeću ovakvu probu posudit ću mu svoj 52 litarski kofer, tek toliko da vidi kako to onda izgleda.......

    Kiša je pljusnula tren nakon što sam ušao u garažu, pa sam odmah prionuo na posao. Koji je otprilike istog obima i trajanja kao kod zamjene žarulja.
    I evo bandita u novom ruhu:
    [You must be registered and logged in to see this link.]


    Iako sasvim OK izgledaju ovako: [You must be registered and logged in to see this link.]
    novi žmigavci daleko najbolje izgledaju ovako [You must be registered and logged in to see this link.], tj. kao Cigo na onim noćnim slikama MG-a.

    Prekapajući po garaži, još sam naletio i na neke davno nabavljene kapice planirane da svoje mjesto nađu na kotačim golfa.
    [You must be registered and logged in to see this link.]

    Ipak, sve mi se čini da će nazad u ropotarnicu povijesti, ne sviđaju mi se ni na golfu, a za bandit tih je glava previše.....
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce Empty Re: Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce

    Postaj by Dragec07 4/8/2010, 15:55

    A sad odoh dalje vidjeti kaj je to sa retrovizorima...... ha, ha, već znate da uskoro slijedi novi posti "Kako promijeniti...."
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce Empty Re: Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce

    Postaj by Borris 4/8/2010, 16:39

    Fala Bogu kaj si promjenil žmigavce ! Sad je puno ljepši ! Kolko se sječam ja sam to predlagal još kad sam slagal motor jer su meni osobno oni žmigavci bili katastrofa....
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce Empty Re: Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce

    Postaj by mg750ie 5/8/2010, 09:45

    kaj se tiće žmigavaca, sad je to nekaj, [You must be registered and logged in to see this image.] mogu ga ćak i vidjeti da se mjenja smjer kretanja, (kad se upale), a kapice za auto ili motor su OK, ali ne za naš uzrast, a mogu raditi i problem s balansom kotača. [You must be registered and logged in to see this image.]
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce Empty Re: Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce

    Postaj by sju_rod 5/8/2010, 12:09

    kapice su mrak ali vjerujem da bi brzo ostal bez njih na prvom parkiralištu,čim ga ostaviš samog,žmigavci su super i ljepši od onih koji se ne vide...logično,ljepše je ono kaj vidiš od onog kaj ne vidiš.kaj ne ?

    Sponsored content


    Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce Empty Re: Treba li mijenjati žarulje ili žmigavce

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 21:11.