Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















4 posters

    Kad imaš vremena, a nemaš ....

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Kad imaš vremena, a nemaš ....  Empty Kad imaš vremena, a nemaš ....

    Postaj by Dragec07 27/7/2010, 13:59

    Uhvatio malo slobodnog vremena, Mare zaspala, a ja direkt na forum.

    Neki su već vidjeli rezultate, ostali će tek kad se vrate s mora.

    Ako u međuvremenu ne uhvatim još malo slobodnog vremena, pa ga opet promijenim.


    Malo sam se poigrao s forumom, i dodao par sitnica koje su mi se učinile korisnim.

    Na lijevu stranu ekrana ubacio sam vrlo korisni pretraživač kojim možete pronaći željeno na forumu prema naslovu tema ili po bilo kojoj riječi u porukama.

    Dodan je i rotirajući prozor sa temama u kojima su otvorene nove poruke.

    Naravno, tu je i neizostavna prognoza (još radim na tome da se klikom na kartu otvori novi prozor).

    Kalendar, anketa, tko je na forumu: tek toliko da popunim prazan prostor.



    Preko foruma do sada niste mogli razmjenjivati dokumente. Kao npr. glazbu, prezentacije i sl. Sada je i to moguće. Da to već korisitite potvrđuje i podatak da je prezentacija o pivu skinuta s foruma 5 puta, a bubamarac 3 puta.

    Uživajte, vaše primjedbe su dobrodošle.....
    Borris
    Borris
    Moped
    Moped


    Registration date : 13.05.2009

    Kad imaš vremena, a nemaš ....  Empty Re: Kad imaš vremena, a nemaš ....

    Postaj by Borris 27/7/2010, 15:04

    Gledam , tražim , istražujem , čudim se , ne snalazim se.........to me malo podsječa na besposlenog popa.......
    lavica
    lavica
    Moped
    Moped


    Registration date : 07.02.2008

    Kad imaš vremena, a nemaš ....  Empty Re: Kad imaš vremena, a nemaš ....

    Postaj by lavica 28/7/2010, 08:08

    nakon što su mi šišmiši prekrili ekran jedva sam pronašla forum. svašta sam probala samo ne scrulati prema dolje. Embarassed
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    Kad imaš vremena, a nemaš ....  Empty Re: Kad imaš vremena, a nemaš ....

    Postaj by sju_rod 2/8/2010, 22:01

    ha,pa evo i mene nakon 11 dana na forumu i što vidim,vidim sve samo novosti,nesmem se maknuti odmah se čudaj dešavleju.Pa ko i Boris tražim, upoznajem malo po malo,ajde sad izgleda ko i drugi forumi (mislim na to kaj nema poglavlja nego su sve rubrike odjednom otvorene ) da li je to sad bolje,neznam,vjerovatno je za one koji su novi na ovom forumu jer ih niš ne zbunjuje a mi se bumo priviknuli.Imam osječaj da sad moram više klikati da do nečega dođem nego prije ali me nemojte uzeti za rijeć jer ipak sam tek sad sjel za komp nakon tolko dana pa nemam još filing.Ovak na prvu bi jedino mogel predložiti ako se može dio na kojem je avatar malo suziti jer mi se čini možda malo preširok a i dio gdje se nalazi tekst a i nekiput slike bit če malo širi pa stim i bolje pregledan ali to je moje subjektivno mišljenje paaaaaaaaaaaaaa......................

    Sponsored content


    Kad imaš vremena, a nemaš ....  Empty Re: Kad imaš vremena, a nemaš ....

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 14/5/2024, 21:00.