Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















2 posters

    Privitak

    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    Privitak Empty Privitak

    Postaj by Dragec07 25/7/2010, 00:15

    Naravno, dok se većina izležava po kojekakvim mjestima (uključivo i plaže), neki moraju raditi.
    A vaš admin ne prestaje.
    Pa sam si dao malo truda i omogućio vam svima da uz svoj post dodate i maksimalno tri privitka.
    Usput rečeno, privitak je domaća riječ za onu koju svi razumijete: attachment.

    Da si mašti ne bi dali previše na volju, veličina privitka je ograničena. Zašto baš na 5859 kb? Iskreno, adminu se svidio taj broj, a ako javna rasprava dovede do pobune, mogu to i promijeniti, npr. na 5860 kb.

    Privitak može biti bili koji fajl sa vašeg kompa.
    Za one posebno navudrene: datoteka tipa - 3g2, 3gp, bmp, doc, docm, docx, gif, jpg, m4a, m4v, mov, mp3, mp4, mpg, pdf, png, pps, ppt, pptm, pptx, swf, tif, txt, wma, wmv, xls, xlsb, xlsm, xlsx, zip


    E kako sad dodati privitke.
    Ispod prozora u koji upisujete svoje nove poruke nalazi se novi dio s naslovom: Attach file.
    Pritisak na Browse... i samo odaberite datoteku s vašeg računala koju želite podijeliti sa svima nama. Dodajte i svoj komentar ( polje Comment) . I potvrdite da je to baš ono što nam želite poslati (Submit Query).

    Jednostavno, zar ne, evo vam odmah i pivce za nagradu (u privitku).

    Ak ne ide, koristite joker zovi, npr. ak imate djecu rođenu 2000-te ili kasnije, zovitr njih, oni će to sigurno znati.
    Ali ako ste aktivni bili puno ranije, a godina proizvodnje vam je old timerska, evo opet mene na usluzi.
    Sad još samo da odaberem i neku pjesmicu, pa onda šaljem ovaj post sa 2 privitka.......
    Uživajte.
    mg750ie
    mg750ie
    Biker
    Biker


    Registration date : 17.05.2009

    Privitak Empty Re: Privitak

    Postaj by mg750ie 25/7/2010, 08:36

    kaj nam je falilo do sad?

      Sada je: 13/5/2024, 02:55.