Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Join the forum, it's quick and easy

Ja putujem

Iskoristite prednosti registriranih članova!
Upišite svoje podatke za logiranje

Ja putujem

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ja putujem

Free forum for free travel





NA ŽALOST OVAJ FORUM SE ZATVARA.......



















+2
Pale
lukylipik
6 posters

    moto susreti kalendar 2008

    lukylipik
    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    moto susreti kalendar 2008 Empty moto susreti kalendar 2008

    Postaj by lukylipik 19/2/2008, 08:45

    avatar
    Pale
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    moto susreti kalendar 2008 Empty Re: moto susreti kalendar 2008

    Postaj by Pale 19/2/2008, 09:05

    23.02.2008.


    "TWIN HORN" MC - Pula
    1 dan idemo?? Laughing
    lukylipik
    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    moto susreti kalendar 2008 Empty Re: moto susreti kalendar 2008

    Postaj by lukylipik 19/2/2008, 12:58

    Pale je napisao/la:23.02.2008.


    "TWIN HORN" MC - Pula
    1 dan idemo?? Laughing

    ...ak ja odgovorim pozitivno, si ziher da ćeš moju brzinu slijediti do PU!?
    kuna
    kuna
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    moto susreti kalendar 2008 Empty Re: moto susreti kalendar 2008

    Postaj by kuna 19/2/2008, 14:12

    Ljudi trebamo pod hitno baciti dogovore kam se ide, pogotovo za one susrete koji traju više dana, možda si treba i godišnji organizirati za neke od zanimljivijih.
    sju_rod
    sju_rod
    Admin
    Admin


    Registration date : 03.02.2008

    moto susreti kalendar 2008 Empty Re: moto susreti kalendar 2008

    Postaj by sju_rod 19/2/2008, 16:51

    pošto sama riječ govori TWIN a to znači dva ja nemrem iči jer ja imam ČETIRI lijepa debela cilindra tak da od
    mene niš
    Dragec07
    Dragec07
    Admin
    Admin


    Registration date : 02.02.2008

    moto susreti kalendar 2008 Empty Re: moto susreti kalendar 2008

    Postaj by Dragec07 19/2/2008, 17:21

    Predložio sam na našim sastancima više puta, no shvaćam, dosta nas je, vidimo se samo jednom tjedno i teško je zaustaviti bujicu emocija i oduševljenja pa se i ne čujemo svaki put. Što i nije tako loše, ali....

    No kako svi koristimo ovaj forum ja bih još jednom ponovio svoj prijedlog:

    - uređivanje zajdničkog mjesta na kojem se nalaze teme s prijedlozima za zajednička putovanja treba povjeriti jednom našem članu (ja osobno bih predložio oba Tamigaća, pa nek ratuju tko će, ali ovo je stvarno otvoreno, čak ne bih ograničio na članove MK Patriot, budući da su dobre ideje uvijek dobrodošle), a sve naše želje onda možemo kanalizirati preko njega šaljući mu PP (privatnu poruku). Ta osoba postaje i jedini moderator tog dijela foruma.
    - upisivanjem događaja u kalendar (na osnovnom meniju prva opcija pored Home), automatski će se otvoriti nova tema po kojoj se onda možemo dopisivati i davati svoja mišljenja,
    - jedna zajednička tema za sve buduće događaje može ostati samo kao informacija što će se sve dogoditi i kad, ali ona je nepraktična za pojedinačne dogovore, te u njoj ne bi trebalo biti komentara, dovoljno je samo dodavati nove susrete. Iskustva sa ostalih foruma dobrodošla, no uglavnom uvijek ista. Meni je bio i ostao referentni forum http://motor.hr gdje uvijek stoje provjerene i potpune informacije o svim događanjima, što su i neki naši članovi odavno ustanovili.
    - prijedlog zajedničkog putovanja/posjeta svakako bi u naslovu trebao započinjati datumom dd.mm.gg i imenom događaja, jednostavno ga je poslije kronološki potražiti.
    - u potpunosti podržavam Paleov prijedlog o dugoročnijem planiranju zajedničkih putovanja. No, naravno očekujem stvarno puno ozbiljniji pristup tome. Primjer je Novska gdje su se svi očitovali odmah ajmooooo, a koliko ih je stvarno otišlo, ili to na vrijeme odbacilo.

    Ajmo molim vas sa vašim idejama, pa da hitno krenemo s tim. Deda, ti si znao nekada i malo više povući..., što se čeka..?
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    moto susreti kalendar 2008 Empty Re: moto susreti kalendar 2008

    Postaj by Giga 19/2/2008, 18:02

    Koliko sam ja skužila Tamigači su stvarno putnici i puno toga znaju. S obzirom na vrijeme, tek je veljača, možda bi bilo dobro zapiknuti šestar u Zagreb i napraviti kružnicu ono udaljenost mjesta do 100 km. Pula mi se čini predaleko za 1 dan čak i da je vani toplo. A unutar 100 km od ZG sigurno ima puno lijepih destinacija i zanimljivih mjesta za vidjet, ja još uvijek čeznem za zagorskim dvorcima i selom roda Čigoč u lonjskom polju. Cool
    lukylipik
    lukylipik
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    moto susreti kalendar 2008 Empty Re: moto susreti kalendar 2008

    Postaj by lukylipik 19/2/2008, 18:09

    Slažem se s napisanim od strane Drageca!
    avatar
    Pale
    Roler
    Roler


    Registration date : 03.02.2008

    moto susreti kalendar 2008 Empty Re: moto susreti kalendar 2008

    Postaj by Pale 20/2/2008, 12:29

    Dragec07 je napisao/la:Predložio sam na našim sastancima više puta, no shvaćam, dosta nas je, vidimo se samo jednom tjedno i teško je zaustaviti bujicu emocija i oduševljenja pa se i ne čujemo svaki put. Što i nije tako loše, ali....

    No kako svi koristimo ovaj forum ja bih još jednom ponovio svoj prijedlog:

    - uređivanje zajdničkog mjesta na kojem se nalaze teme s prijedlozima za zajednička putovanja treba povjeriti jednom našem članu (ja osobno bih predložio oba Tamigaća, pa nek ratuju tko će, ali ovo je stvarno otvoreno, čak ne bih ograničio na članove MK Patriot, budući da su dobre ideje uvijek dobrodošle), a sve naše želje onda možemo kanalizirati preko njega šaljući mu PP (privatnu poruku). Ta osoba postaje i jedini moderator tog dijela foruma.
    - upisivanjem događaja u kalendar (na osnovnom meniju prva opcija pored Home), automatski će se otvoriti nova tema po kojoj se onda možemo dopisivati i davati svoja mišljenja,
    - jedna zajednička tema za sve buduće događaje može ostati samo kao informacija što će se sve dogoditi i kad, ali ona je nepraktična za pojedinačne dogovore, te u njoj ne bi trebalo biti komentara, dovoljno je samo dodavati nove susrete. Iskustva sa ostalih foruma dobrodošla, no uglavnom uvijek ista. Meni je bio i ostao referentni forum http://motor.hr gdje uvijek stoje provjerene i potpune informacije o svim događanjima, što su i neki naši članovi odavno ustanovili.
    - prijedlog zajedničkog putovanja/posjeta svakako bi u naslovu trebao započinjati datumom dd.mm.gg i imenom događaja, jednostavno ga je poslije kronološki potražiti.
    - u potpunosti podržavam Paleov prijedlog o dugoročnijem planiranju zajedničkih putovanja. No, naravno očekujem stvarno puno ozbiljniji pristup tome. Primjer je Novska gdje su se svi očitovali odmah ajmooooo, a koliko ih je stvarno otišlo, ili to na vrijeme odbacilo.

    Ajmo molim vas sa vašim idejama, pa da hitno krenemo s tim. Deda, ti si znao nekada i malo više povući..., što se čeka..?


    mislim da je novska prebačena za ovaj vikend....
    Giga
    Giga
    Moped
    Moped


    Registration date : 03.02.2008

    moto susreti kalendar 2008 Empty Re: moto susreti kalendar 2008

    Postaj by Giga 24/2/2008, 22:56

    kuna je napisao/la:Ljudi trebamo pod hitno baciti dogovore kam se ide, pogotovo za one susrete koji traju više dana, možda si treba i godišnji organizirati za neke od zanimljivijih.

    Stvarno sanjarim o tome da mogu ponoviti Kaštele. To mi je bio prvi višednevni moto susret, ali ga se često rado sjetim. Wink

    Sponsored content


    moto susreti kalendar 2008 Empty Re: moto susreti kalendar 2008

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: 20/5/2024, 19:36.